www.sudzibas.lv AUDI AUDI A4 3.0 TDI 2005

AUDI - AUDI A4 3.0 TDI 2005

Smieklīgs gadījums !!!
Man pieder AUDI A4 . Vienu skaistu dienu izdega aizmugurēja gabarīt lampiņa . Vēlējos to nomainīt, tanī sakarā griezos pie auto DĪLERA AUTO RĪga . Jautaju kā es varu to izdarīt !!!
ATBILDE - ka es to izdarit nevaru (nedrīkstu) . To var izdarīt tikai viņi pa aptuveni 15 Ls
Labi ka pirms tam biju apskatījies, kada varetu būt atslēga lai atskrūvetu aizmugurejo lukturi.
Jautāju vai nebutu tik laipni un nenosauktu atslegas izmeru precīzi vai viņas kodu pec kura es varetu iegadaties .
ATBILEJA: Šādu inforaciju mēs nesniedzam, un pie viņiem rezerves daļu veikalā nevar iegadaties, Lai es braucu uz jebkuru instrumentu veikalu.

Vai šitais pasākums nevelk uz vidēju konfliktu, žēl ka degvielu es pats drīkstu iepildīt un stūri grozīt . BEZ AUDI RĪga neko un nedrīkst darīt . Ņemiet vērā AUDI īpašnieki, visu ko jūs esat darījuši ir NELIKUMĪGI !!!
(Jo Dievs AUDI centrs zin labāk ) .

Zināms, tā nav tā probēma, bet atieksme . Bez šaubām to visu es atrisināju 0, 45 Ls robežās .
ES ZINU ka daudzi AUDI markas īpašniki ir sadūrusies ar šo problēmu -MAN LŪGUMS, neesat vienaldzīgi rakstiet lai tauta zin, kas par Dīleri izplata šo auto un viņu atieksmi pret īpašniekiem. Ja varat nofilmejiet ka viņi jūs pasūta uz talienēm !!!

K

H Hugo Djego 11.02.2010

Tas jau tā sāk ieieties no europas, ka mes visi esam dunduki, bet specialisti ir tikai tie, kas sēž visādos firmu centros.Mani arī tas kaitina.

S Shumins 11.02.2010

Aizbrauc labāk ar zemās klases Mersedesu uz viņu salonu - šitās liksies tikai odziņas.
Vai, klau! Aizsūti e-pastu uz Audi galveno mītni Vācijā, un uzraksti kā pret tevi izturējās Latvijā.
Šamie iedos tiem par ausīm - jo Audi negribēs zaudēt reputāciju, ražotāji dikti uzmana, kas notiek ar to produktiem...

P Pauls 12.02.2010

Nē nu kaut kas vienreizējs - dēļ izdegušas gabarītlampiņas braukt uz Audi centru un prasīt, kā lai to nomaina! Neviens serviss taču Tev neteiks, kā nomainīt gaisa filtru vai bremžu uzlikas! Turklāt kas var būt vienkāršāks, kā nomainīt aizmugurē gabarītu! Priekšējās spuldzes lai nomainītu - lūk tur ir čakars. Bet nu aizmugurējās!! Labrīt!

H Hugo Djego 12.02.2010

A tie meistari jau tagad ta dara-sakoklē, lai tu domā, ka neko pats neizdarīsi-tāds viņiem tas bizness.Zināma dziesma.

D DreamLV 12.02.2010

ko jūs te iedomājaties ! visie ir jāpelna un tapēc jau ir tādi servisi domāti lai cits nelīstu kur nevaig. tā ir ārzemniekiem peiņemts bet mums jau ir tā kā krievu mašīnām ja nevar savādāk tad ar kuvaldu izlīdzās.

R Raitis 19.08.2010

Hello! Iesaku rakstīt (pamatoti un konkrēti) lielajiem šefiem (DE), tad būs respekts! Starp citu, rakstīt galvenajiem ir palīdzējis arī risināt problēmas ar nekaunīgiem telefonu tirgotājiem.

D darbonis 06.11.2010

Šiet ir viena problēma. Proti, mūsu cilvēks (padomju), lai kāda būtu viņa mašīna, lampiņu ir gatavs mainīt pats un tas ir tikai normāli, mēs arī gleznu pie sienas pieliksim paši, nevis sauksim meistaru. Tas ir katra vīrieša goda lieta, nebūt cirvim. Savukārt mūsu LIELIE Auto dīleri Latvijā strādā pēc Eiropas standartiem. Cilvēks strādā tikai darbā, bet viss, kas nav saistīts ar viņa profesiju ir jādara speciālistam. Pods jāmaina santehniķim un lampiņa jāmaina servisa meistaram! Tā lūk!

Nu man ir sava prakse, kā dirsināt šitādus servisus - vnk iebraucu un zolīdi aprunājos. Ja nav galīgie kretīni, tad normāli sevisi arī pastāsta un tad arī mājās pats to izdaru, ja nav nekas sarežģīts. Karoče - ar idiotiem pa gudram.

х хозяйка 06.11.2010

Nepokupaite audi, eto plohaja mašina.

G Gavrix 22.04.2013

Man ar lampiņa pārdega, pastāsti ka nomainīt!