M minnka994 18.12.2013

Tu, mazaa netiiraa kraapniee! Domaa kaadas mulkiibas te raksti! Es jau vairaak kaa pusgadu nekaados atverskapjos netirgoju neko... Un esmu shokaa izlasot tagad seit savu vaardu. Beediigi ka uzreiz jaasauc mani par kraapnieci, jo ja tu nemaaki pareizi internetbankaa ierakstiit konta numuru, tad atvainojos, nav jau vairs mana vaina. Skaidri visu atceros, kas no maniim pirka un viss bija kaartiibaa. NO JUMS ES NAUDU NEESMU NEKAD SANEEMUSI, RODAS JAUTAAJUMS "KAS TAD MAN JUMS BIJA JAANOSUUTA, JA NAUDU PAR PRECI NESANEEMU??! Vajag ar galvu padomaat pirns mani nosaukt par netiiru kraapnieci... Nedomaaju ka Jums buutu patiikami par sevi taadus nepstiesus meeslus izlasiit...pietam pamodies, pusgadu veelaak. Esmu dusmiiga. Vajag padomaat, pirms kaadu saukt par netiiru kraapnieku. Lai veicas

L Lepnā Lavīze 18.12.2013

Kas par stulbumu, kāpēc kaut kādai nezināmai personai jāsūta nauda iepriekš? Pastā ir opcija, , pēcapmaksa" - maksā, kad prece atnākusi, pie izņemšanas. Lūdzu! Abām pusēm garantija.

S santinja20 23.12.2013

Lieki piebilst ka šajā saitā sudzibas.lv tā vien šķiet, citi raksta to kas vien ienāk prātā. Pati nesen dažus apģērbus tirgoju atverskapi.lv, kad nebija iespēja satikties ar pircēju, sūtiju vienmēr pa pastu. Arī par manīm internetā parādījās rupja sūdzība, ka redz es esmu savākusi naudu un neko nenosūtījusi. Lai vai kā, es atvainojos, vienmēr uzradīsies kāda idiote, kura nav iemācijusies ar internetbanku apieties un tikai māk čīkstēt, kāda viņa nabadzīte ir apkrāpta :D Tomēr, gadās arī visādi un viss ir sarunājams. Bet rakstīt uzreiz sūdzības ar jēliem izteicieniem nav jēgas. Kļūdās visi.