Atverskapi.lv - Krāpniece

Šī dāma ir pārdevusi man it kā oriģinālas DG smaržas. Saņēmot sūtījumu izrādījās,ka smaržas ir lēts ķīnas alkoholu saturošs izsmidzināms ūdens. Mēģinot kaut kā risināt šo jautājumu ar negodīgu pārdevēju uz manam vēstulēm vairs neatbild. Nedz man pirkums, nedz atpakaļ nauda! Uzmanieties no pirkumies no šīs pārdēvējas!links uz profilu - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=3559Alise Rusānova, LV05HABA0551037195741

W

B besiga22 02.10.2014

Un cik tad Tu samaksāji par smaržām?

A Alise Rusānova 02.10.2014

Pirmā pircēja kura nesaprata, ka par 30eur pilnīgi jaunas orģinālas smaržas iegādāties nav iespējams. Prece tika godīgi nogādāta pie pircējas, uzmanīties nav nepieciešams - jo nevienu neapkrāpju - to var secināt arī pēc atsauksmēm! Pārējās šī portāla lietotājas ar manu piedāvājumu par šo cenu ir apmierinātas un nesūdzas! :) Tās sievietes, kas var iegādāties Douglas oriģinālas smaržas par 100eur un vairāk, smaržas par 10-30 nemeklē!

Oriģinālas par šādu naudu varbūt Rīgā no kāda narkomāna var nopirkt! Katram loģiski domājošam cilvēkam tas ir skaidrs! Manā piedāvājumā ir analogu smaržas par adekvātu cenu!
Pirmo reiz saskaros ar šādu cilvēku! Arī teksts - "Nedz man pirkums, nedz atpakaļ nauda!" - IR APMELOJUMS! Jo smaržas nosūtiju un pirkumu Tu saņēmi! Tam man ir pierādījums - sūtīšanas čeki!

B besiga22 03.10.2014

Nu ta es arī padomāju ka par tādu naudu nu nekādīgi nevar būt orģinālas smaržas.Te laikam gribēja pa 30 euro orģinālas dabūt :D par ko samaksāji to arī dabūji.