www.sudzibas.lv Attirance Ņirgājas par cilvēkiem darba intervijā

Attirance - Ņirgājas par cilvēkiem darba intervijā

SIA ATTIRANCE vadība ne tikai kavē darba intervijas, bet, kas ir būtiski, darba intervijā uzdod diskriminējošus jautājumus, kas nostāda pretendentu pazemojošā lomā. Ņirgājas par cilvēkiem. Neiesaku pie viņiem vispār doties, jo dienu būsiet pazaudējuši un brauciens veltīgs.

Informācija visiem pretendentiem, kas grasās strādāt šajā firmā: neļaujiet pārkāpt savas cilvēktiesības un neatbildiet intervētājam uz diskriminējošiem un pazemojošiem jautājumiem, jo tikai neprašas, kas nezin savas cilvēktiesības, atbild.

Ja sastopieties ar līdzīgām situācijām, griezieties pie tiesībsargājošam instancēm Latvijas Republikā.

J

A Anse 23.08.2009

Paldies Dievam, ka mani pat neuzaicināja uz interviju!!! Šitādiem kantoriem šajos krīzes laikos vajadzētu izčabēt!

S sanny 24.08.2009

Tiklīdz ieraksti interviju, tu nedrīksti iesniegt sūdzību tiesā! Tiesa šajos gadījumos notic uz vārda, un ja esat vairākumā dabūjat kompensāciju!

B Belinda 26.08.2009

Grazie for your information, Pedro!

We were searching for some more in formation on this company...
We were going to order a large amount of soaps and and other bath elements, but since we have negative response we changed our mind.

To Sunny:
Ko nozīmē: "Nedrīskt iesniegt sūdzību"? Kāpēc tad nedrīkst?, likums aizliedz iesniegt sūdzību tiesā, aj pierādījumi fiksēti magnetofona lentē? sanāk- pierādījumi ir un tieši tāpēc neko nedrīkst darīt? varbūt tiesa to neņems vērā (oficiāli, jo neoficiāli- ja tiesnesis dzirdēs, viņš ticēs. tīri cilvēcīgi), bet tā jau ir cita lieta... varbūt interviju slepena ierakstīšana ir sodāma, bet tā arī ir cita lieta...

To Belinda:
Good for You. I am glad that this disscussion has saved You the faith of so many hwo have been deceived by this firm.

D Dina 20.09.2009

Atis Liepiņš o4enj nes4astnij 4elovek, zhivjot odin v boljwom dome i ve4erami stradaet v odino4estve... Zhalj ego, no smotrja na to kak on otnositsja k rabotnikam(da i ne toljko), ponimaew, on eto zasluzhil!

L letti 10.10.2009

Es jau ATTIRANCE (vēl kad bija LABO ZIEPJU DARBNĪCA) strādāju trīs gadus un nekādu tādu īpašu izlēcienu manā adresē no Ata puses nav bijis. To visu var pārdzīvot. Protams ka viņam nervi ir čupā deļ tā, ka neiet kā gribētos, bet kam tagad ir viegli. Protams es neesmu ne menedzers, ne mākslinieks, es esmu cilvēks no ražošanas. Ja mēs cenšamies uztaisīt produkciju, lai būtu ko sūtīt, tad tanī pašā laikā menedžeri nedara neko lietas labā, lai tie pasūtījumi būtu. Un starp citu mūsu ziepes ir ļoti skaistasun ne tikai, visa musu produkcija ir ļoti laba, un nevajag runāt, ka tām ir slikta kvalitāte. Tas viss ir roku darbs, un starp citu smags darbs. Jums pat sajēgas nav. Man darbs ļoti patīk, labi, alga nav nekāda īpašā, bet nekas, nāks labāki laiki un alga arī būs normāla.

J Jānis Vilnis 23.11.2009

Nu ko lai saka. Es Ati Liepiņu pazīstu vēl no "Zelta Kukulīša" laikiem. Trīs gadus nostrādāju tur kā tirdzniecības pārstāvis, vēlāk arī kā komercdirektors. Gāja jau visādi, bet ar naudām viss bija kārtībā. Es gan domāju, ka viss atkarīgs no tā, kā tu sevi proti turēt. Katram mums ir savas dīvainības. Tos trīs gadus, kurus nostrādāju pie Ata Liepiņa, es nevaru saukt par sliktākajiem, katrā gadījumā- tā bija laba skola. Lai veicas Atim Liepiņam.

L Lāsma 18.12.2009

es gan to ziepju kvalitāti atļaušos apšabīt, tiem kam bnav ko slēpt ieraksta sastāvu- meklēju neatradu.
Bet par attieksmi runājot- "to cik cilvēks ir liels parāda viņa attieksme pret mazajiem".

N NEziepe 19.05.2010

Atis Liepiņš ir drausmīgākais cilvēks, ko man nācies šai dzīvē sastapt!
Pilnīgi žēl jau palika tāds nožēlojams rupeklis un psihotiķis. bet vēl vairāk to cilvēku, kurus viņš pazemo... gan esošos darbiniekus, gan tos, kas iet uz pārrunām.

N Nata 26.05.2010

Ivars, what s wrong with Your english?

Judginj by username i would think, that Ivars have been writing the text in English, as in the particular sentence You have to write word t h e n with -a- "more than 11000eur"

But i suppose english might not be Your first language, so no offence

Regards

I Inga Valtere 22.07.2010

Ar to Ati un Attirance tiešām ir tā kā te raksta. Divu mēnešu laikā 4 darba intervijas - normāls atlases process. Interviju laikā agresīvs un uzbrūkošs - labi, pārbauda stresa noturību. Uzdod privātas dabas jautājumus - par bērniem, mīļotā cilvēka esamību/neesamību un stāvokli - nav labi itin nemaz. Un vēl - pēc darba intervijas zvana un saka - nu, kad vari sākt strādāt, jānāk pieņemt lietas/iepazīties. Atnāc un ir kārtējā intervija. Atkal zvana un prasa, kad vari sākt strādāt. Un atkal ir kārtējā intervija... Tā šķiet, ka pats īsti nemaz nezina, ko grib un kāpēc. Iesaku uzmanīties un būt pārliecinātai/am tikai tad, kad rokā ir sīks un detalizēts darba līgums.

T toNata 05.08.2010

Nata, labāk lai nav darba līgums!!! Nevienam nenovēlu pie viņa strādāt, pat savam lielākajam ienaidniekam. Tādu stresu un pazemojumus nav iespējams paciest! Nervu saslimšana kā garantēta... tas ka no rīta ienākot pa durvīm Tev uzbļauj, ko guli kuce, jāstrādā nav bļeģstva - ir Ataprāt ļoti normāla attieksme. Tai pat laikā, pēc 5 minūtēm šis smiesies kā kutināts, tad pēc laika atkal cirtīs durvis un bļaus... Nu, kāda ir diagnoze??? Vai tā ir šizofrēnija? Vai kas?
Neejiet tur strādāt! Un netērējiet savu laiku intervijām... tik vien, lai pārliecinātos, ka šādi cilvēki arī ir. Es ar sākumā palasīju te atsauksmes un domāju, nebūs jau tik traki! Kā tad!!! Maz trūka, lai viņš palaistu rokas. Un kā dzirdēju no darbiniekiem, ir arī to darījis kādreiz!

I Ieva 06.09.2010

Cik labi, ka izlasīju komentārus.
Tikko uz turieni CV un Pieteikumu nosūtīju. Zināšanu, ka nevajag iet, ja arī zvanīs :)

L Linda 07.09.2010

Jā, atkal jau viņi meklē sekretāri! Iepriekšējā laikam nedēļu vai divas noturējās! Tas priekšnieķelis tak ir SLIMS!!!

Z zhabo 08.09.2010

Savukārt es intervijas laikā uzzināju, ka ražošanas darbā, kuram pieteicos, man nāksies komunicēt ar kolektīvu krievu valodā, jo uzņēmumā strādājot krievu taut. cilvēki.

Ražošanas darbinieks sarunā ar mani krieviski murmināja cik iespējams zem deguna, klusi un ar norautām galotnēm, laikam, lai es uzreiz saprastu, ka nekādas pretīmnākšanas valsts valodas pārstāvjiem te nebūs. Lieki pieminēt, ka latviski runāt viņš nemācēja.

Man nav nekādi iebildumi pret krievu taut. cilvēkiem, taču daru zināmu, ka šajā uzņēmumā nāksies pabūt zem RUS zīmes.

Uzņēmuma vide likās padrūma, neestētiska un ne īpaši profesionāla. Atteikšos no kandidatūras, lai gan visdrīzāk privilēģijas strādāt šai kantorī tiks nodotas kādam nepilsonim.

O Olja 08.10.2010

Diagnoze ir ciklotimija +histerija. Trako maja vinam vieta un mans draudzigs ieteikums Attim Liepnam - iet arsteties, jo shadam slimibam ir tendence uz vecumu progreset.

Starp citu, ja ir velme parliecinaties par vina saistibu ar kriminalo pasauli, to ir iespeja izdarit.

A AlexandertoIvars 08.10.2010

If anyone else is cheated by Atis Liepins, you may search him in Salaspils, 13 b Meža St.

Z Zanda 02.11.2010

Piekrītu lielākai daļai komentāru.
Arī es biju uz interviju. Jāpiebilst, ka uz šo interviju es gāju ar mērķi sadarboties, nevis kļut par padoto.

Tā ka esmu ilgus gadus strādājusi dizana jomā kā pašnodarbināta persona(un daru to joprojām), biju sagatavojusi savu darbu prezentāciju un pat paņēmusi dažus darbu paraugus. Sludinājums mani ieienteresēja, tāpēc biju pieteikusies uz vakanto mākslinieka-dizainera vietu.

Man ir ļoti viegli komunicēt ar cilvēkiem un atrast kopīgu valodu, bet šī bija viena no tām retajām reizēm, kad bija sajūta, ka tevi nevērtē kā līdzvertīgu, ka tevi nostāda zemāk par sevi un katrā pateiktajā frāzē meklē kādu vājo punktu, pie kā pieķerties.

Vienā brīdī es pieķēru sevi, ka mūsu saruna ir izvērtusies ļoti strīdīga, un mana atbildes reakcija kopvērtējumā bija visai negatīva. Pie galda, sēžot pretī šim Liepiņa kungam, uzmetu skatu uz produkcijas paraugiem, uz savu līdzi paņemto prezentācijas atribūtiku, un pirmā doma, kas iešāvās prātā, bija-laiks ir nauda, un šobrīd es to izniekoju. Piecēlos, un, pirms kaut ko paspēju pateikt, Liepiņa kungs saka "Paldies, intervija ir beigusies", uz ko atbildēju "tā izskatās. Visu labu".

Z Zanda 02.11.2010

Ak, jā-visai kuriozs bija tas īsais, bet nozīmīgais klusuma brīdis, kad neapzināti, bet laikam uzkrītoši nopētīju produkciju un visu telpu...Pagriežoties pret Liepiņa kungu, nevarēja nepamanīt, ka viņš skatās uz manu prezentācijas mapi un gaida...
Es pat jutos neizsakāmi apmierināta promejot, pieceļoties un netērējot savu laiku, lai prezentētu savus dabus.

Nezinu, nevaru spirest par šī uzņēmuma iekšējo politiku, bet nešaubos, ka no iepriekš minētā vismas 70% ir pilnīga taisnība.

E Es 09.11.2010

"jo tikai neprašas, kas nezin savas cilvēktiesības, atbild." --> tik tikko pazemoji visus pārējos, jo, manuprāt, es nekautrētos atbildēt arī uz jautājumiem, kur darba devējam nav darīšana :P vai arī kā citādi pieklājīgi izietu no situācijas.

p.s. protams, ka ir (vismaz vēlams) jāievēro normas, taču intervētājs var jautāt ko vien vēlas un vērot reakciju, kā spēsi iziet no neveiklas situācijas, cik esi nosvērts darbam, it īpaši, ja zin, ka ir mazliet jāsagatavo, jo darbā var gadīties arī asākas situācijas.