www.sudzibas.lv Ātrie kredīti Pirms izvēlies padomā!

Ātrie kredīti - Pirms izvēlies padomā!

Sveiki.Padalīšos nedaudz ar pieredzi un ko secināju par šo jomu. Ilgāku laiku izmantoju pakalpojumus no dažādām kompānijām - gan no tiem, kas ir LNKA biedri un draugi, gan tie kas nav LNKA biedri. Tad pienāca brīdis, kad tika zaudēts darbs un smagi saslimu, kā rezultātā ienākumi nebija un bija jāmaksā gan rēķini, gan jāsedz ārstniecības iestādes pakalpojuma rēķini, gan jāpērk zāles. Ņemot vērā to, ka plānojās palielāks darījums, tad, lai pavilktu visu paņēmu dažādās iestādēs kredītus kā jau esošs klients. Notika, tas, ka darījums atcēlās un paliku pilnīgi bez naudas. Veiksmīgi izdevās atrast darbu, bet ar daudz zemākiem ienākumiem. Saprotot to, ka nespēšu ne tikai samaksāt pagarināšanu (kur nu vēl nomaksāt visu rēķinu) vērsos pie LNKA ar lūgumu pēc konsultācijas ar radušos situāciju, jo bija dzirdēts un lasīts, ka šie palīdz sastādīt grafikus utt. Tie pateica konkrēti, ka jābūt ir kavētiem maksājumiem vismaz 30 dienas ar stabiliem ienākumiem. Tā kā man kredītu kavējumu vēl nebija un biju nostrādājis tikai mēnesi, sapratu, ka tas man nepalīdzēs. Tā nu pats uzsāku pārrunas ar visām kompānijām (kopā 4 - 2 LNKA biedri un 2 nebija LNKA). Ar kompānijām, kas nav LNKA biedri tiešām iedziļinājās manā problēmā, saprata situāciju un piekrita maniem piedāvātajiem maksājumiem. Tad sāku pārrunas ar ondo.lv un vivus.lv, kas īsti pat nebija sarunas (3 reizes mēģināju runāt), jo tiku vienkārši sakot atšūts ar sekojošu tekstu - mums jūsu problēmas neinteresē, mūsu uzņēmuma politika ir tāda, ka nepalīdzēsim un ja nevarat samaksāt visu rēķinu pagariniet kredītu tik cik gribiet, uz ko atbildēju, ka nevaru neko pagarināt, jo maksājums ir pa lielu un ka varu sākumā maksāt mazākas summas, bet lai dzēšas kredīts....pateica, ka nē un nometa klausuli...tā 3 reizes mēģināju. Paldies dievam radās iespēja nomaksāt tiem lopiem ondo.lv un vivus visus kredītus un aizmirst par viņiem.Secinājums ir viens - nezinu kā ir ar cietiem LNKA biedriem, bet 4finance noteikti ir uz vienas rokas ar Fromanes iestādi, jo lai tiktu pie sastādīta parāda atmaksas grafika obligāti ir jākavē maksājumi, kas nozīmē, ka 30 dienu laikā uzrēķins būs tik pat liels cik esi aizņēmies. Ja izvēlies tomēr ņemt kādreiz ātro kredītu, tad noteikti izvēlies tos, kas nav LNKA, jo tur strādā cilvēki, kam nav svešas cilvēcīgās izpratnes!!Bet pa lielam tos kredītus ņemt nekad nevajag, es labāk ciešu badu un nenopērku to, kas ir sagribējies nekā izmantoju to vilkaču kantoru pakalpojumus!!!!Padomā pirms aizņemies.

K

T tester 07.06.2015

Pilnīgi piekrītu. Tādi viņi ir.

M moins 07.06.2015

Ja vajag pa lielam, ir jāiet uz tualeti, nevis uz kredītiestādi. Bet pirkt to, ko ir sagribējies, var tikai kārtīgs auns, kas sacerējies uz lielo piķi pie apvāršņa, bet neredz reālo pasauli tagadnē. VISPIRMS NOPELNI, TAD TĒRĒ. Ja gribās, bet nevari, kā rezultātā jāaizņemās, nav ko kaukt netā, bet jāiet strādāt. Punkts un āmen!!

M Mierinsh 08.06.2015

Radio Latkredit iesaka ko darīt ja nav naudas

adiabo 10.06.2015

Pikrītu 4finance ir noziedznieki, kas pārkāpj 201, un 2011 KLP. Biedrība Baltais Bruņinieks meklē cietušos lai varētu aizklopēt ciet to šaraškina kantori :))

CredFlare 28.03.2017

Diemžēl tāda ir tā bēdīgā realitāte - cilvēki ļoti bieži nokļūst problēmās ar ātrajiem kredītiem, kuru saknē ir nepareiza finanšu plānošana un dzīvošana pāri saviem līdzekļiem. Šādi pakalpojumi ir domāti cilvēkiem, kuriem ir stabili ienākumi. Jāsaka, ka šis ir tas gadījums, kad jāierunājas cilvēcībai, kuru no kreditoriem gaidīt ir lieki. Jebkurš cilvēks saprot, ka cietējam ir jāpalīdz, ja ne ar naudu vai graudu, tad vismaz ar kādu noderīgu padomu, kurš ļaus mazināt ciešanas. Iespējams, šeit varēja palīdzēt pārkreditēšanas opcija, kura ļautu atmaksāt esošo un sastādīt panesamu atmaksas grafiku. Tāda opcija kā restrukturizācija pie nebanku kreditoriem ierasti netiek praktizēta, tāpēc saņēmāt atteikumu. Nebanku kreditori ir tendēti uz ātru un vieglu peļņu un nekāda cilvēcība pie tiem nav jāmeklē. Ja tiek noslēgts līgums ar tiem, cilvēks uzņemas pildīt saistības, tas ir tas brīdis, kad atpakaļceļa vairs nav, protams, ja tās nav pirmās 14 dienas, kad var izmantot atteikuma tiesības.