www.sudzibas.lv Atradīšu krāpniekus Atradīšu krāpniekus

Atradīšu krāpniekus - Atradīšu krāpniekus

Sveiki visiem!
Tā kā šobrīd nākās pašizolēties un aiz garlaicības jau nezinu, kur likties, piedāvāju nelielu pakalpojumu tieši jums, jo šī portāla specifika kā reiz ir tas, ko piedāvāju.
Ja jūs kāds ir apkrāpis, parādā naudu, apzadzis, slēpjās u. T. T. , bet jūs ziniet viņa aktīvu telefona numuru, epastu vai soc. Tīkla profilu, es uzzināšu viņa izmantotās ierīces reālo ip adresi un fizisko atrašanās vietu ar 90% garantiju. Tālāk šo informāciju variet nodot, piemēram, policijai.
Nedarīšu to par velti, jo neesmu altruists, bet pirms samaksas saņemšanas varu uz jums nodemonstrēt rezultātu.
Ja ir interese, rakstiet sākotnēji šeit pm.

P

A Artūrs Dante 19.04.2020

Super ģēnijs šajā jomā neesmu, bet cik zinu, tad IP adrese tiek noteikta līdz provaideram vai wifi gadījumā līdz rūterim,
Un tīrars kārtējo reizi maldina tautu - jo mobīlo datu lietošana kā reiz dod "reālo" IP adresi :)

Nezinu cik viss šis likumīgi ir un kā tas tiek darīts, bet manuprāt krāpniecības gadijumā uzzinot pat provajdera IP adresi var caur policiju daudz ko panākt.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 20.04.2020

Te Jums ir taisnība: fiz.personai (šaja gadījumā) nav tiesību veikt operatīvo darbību, jo vairāk ņemt par to naudu.

VID dienestam ir savi operatīvie darbinieki un izpildot noteikto pasūtījumu (ieskaitot naudas saņemšanu) var beigties ar lielākam nepatikšanām, neka būtu "altruists"!

P ProGamer 20.04.2020

Turkey901 tev ir tikai daļēja taisnība, lai gan ir gadijumi, kad īsto ip adrese noteikt nevar.
Darbadrosibaspadome zinu, ka tas ko piedāvāju īsti likumīgi nav, tāpēc no savas puses ievēroju drošības pasākumus, papildus, uzskatu, ka tā kā vidam ir nospļauties uz Latvijas iedzīvotājiem, viņi ir tikai slaucamllopi, man par viņa likumiem arī ir nospļauties, tāpēc kā maksājuma veidu piedāvāju vidam nesasniedzamu platformu + fiziski neatrodos Lv :)

S SPIEDIENPUMPIS 24.04.2020

Monero?