Atpūtas komplekss Meidrops - slikti pakalpojumi

Vedēji mūsu kāzu dienā bija sagādājuši pārsteigumu, skaistu nakti viesu namā Meidrops. Nakšņošanu un basiena, saunas un pirts pakalpojumus Viņi paši pirms tam uz turieni bija aizbraukuši un visu noskaidrojuši, samaksājuši un viss bijis O.K. Mūsu skaistajā dienā mēs tur aizbraucam un konstatējam, ka administratore tā mazliet jau iesilusi, parāda mums istabiņu un pasaka, ka ir neparedzēts pasākums, tādēļ uz basienu un pirti netiksim līdz 12:00 naktī, kad mēs 12:00 vēlējāmies aiziet uz baseinu, viņa pateica, ka pasākums tika pagarināts un mums vispār netikt uz baseinu un saunu, kaut gan vedēji par šiem pakalpojumiem bija samaksājuši atsevišķi.
Pats trakākais bija tas, ka viņi mums pasniedza skaistus kokteiļus firmas vārdā, tikai nākamajā dienā uzzinājām, ka kokteiļus bija pasūtījuši(arī par tiem samaksājuši) mūsu vedēji kā pārsteigumu, ko mums pasniegtu pirtī!! Par brokastīm vispār nerunāsim, tās bija zem visas kritikas. Tā kā iesaku nekad nebrauciet uz MEIDROPU.

Z

P pics 01.03.2012

Mei-drops... .

D dagmara112 16.07.2014

Bija pasūtīts standarta numuriņš 2 personām ar skatu uz Daugavu - 85 EUR. Ne mājas lapā, ne rezervējot numuriņu pa telefonu, netika informēts, ka SPA komplekss nestrādā (tas ietilpst cenā). Cena NEADEKVĀTA!!! Gulta čīkst un krakšķ jau no pagriešanās uz otriem sāniem. Grīda čīkst. Numuriņa ārdurvis dēļ caurvējiem visu laiku sitās. Sienas plānas. Pieejami 9 tv kanāli. Skats uz Daugavu? Jā ir, tikai pusi skatu aizņem lejā esošās mājas jumts! Nav brīnums, ka mājas lapā nav neviena bilde, kā izskatās kāds numuriņš.Par tādu numuriņu un servisu nav vērts maksāt vairāk par 30EUR. Uz Meidropu droši varat nebraukt!!! Nav tā vērts!!!

S Ssssssū 18.09.2014

Nenormāli negaršīgs ēdiens - likās, ka pat no veciem produktiem un cepts vecā eļļā, un fiskālo čeku par samaksāto arī neizsniedz. Neisaku tur iegriezties.

F forsure 17.07.2015

Kas var būt trakāks par to, ka cilvēks samaksā 5 eiro par krāna udeni un dažām ogām?!
Sēžot restorāna zālē tā vien dzird, kā virtuvē skandalē un lamājas..
alkohols liekās, ka tiek pārliets, jo ir pazaudējis savu pievilcību un garšu..

nu es ta varētu turpināt ilgi jo ilgi..