www.sudzibas.lv Atkritumi Slimi kaimiņi

Atkritumi - Slimi kaimiņi

Pirms 3 dienām aizvācu visus benčikus no kāpņu telpas priekšas bet tie slimie idiņi no pirmā stāva un visādas kuņas un augšējiem stāviem atkal sametušas benčikus pie kāpņu telpas ieejas... Katrā ziņā vēlu salauzt kājas un iet uz kāju salaušanu un sprandas ikreiz kad tās kuņas iet pa ārdurvīm kāpņutelpā koplietošanas telpās.. Kad n piedirš iedzivotāj koplietošanas telpas... Un lai tavs suns nemīž pirmstāvniek kverplis.. Laizīsi ar mēli to kāpņutepā savējo

Papildināts Aigars31 13.04.2017

es ljoti veletos lai tie majas iedzivotaji kuri piedirš kapņutelpu brauc uz savu valsti dzīvot.. un paņem līdzi savu pretīgo feisu kulītē pie sāniem līdzi

T Tong Po 13.04.2017

Par tiem izsmēķu metējiem laukā pa logu ir atsevišķs stāsts. Vasarā, kad dzīvoklī ir silti, liela daļa iedzīvotāju atstāj logus vaļā. Pastāv liels risks, ka pa logu izmesto izsmēķi vēja pūsma var ieraut iekšā kādā no apakšstāvu dzīvokļiem, pa atvērto logu. Tad līdz nelaimei nav tālu.
Diemžēl, ir daudz cilvēki, kam domāšana vispār nekur nesniedzas, līdz ar to arī attieksme pret lietām.
Ja nu kas, tad neesmu smēkētāju nīdējs vai atbalstītājs. Esmu pats smēķētājs, tikai mājās man ir pelnutrauks un smēķēju virtuvē, kur man ir uzstādīts labs tvaiku nosūcējs, līdz ar ko, dūmi nenāk kaimiņiem iekšā pa logiem un izsmēķi nenonāk uz ielas vai kaimiņu logos vai lodžijās.

Kas attiecas uz kāpņutelpas priekšu - varbūt der pajautāt sētniekam, lai novieto miskasti/urnu, kurā var izmest sīkākus atkritumus. Bieži vien tā ir problēma.
Tīrība valda nevis tur kur tiek uzkopts, bet gan tur, kur netiek mēslots. Nu vai kaut kā tā! :)

Aigars31 13.04.2017

miskaste un urna ir.. diemžēl.. tadēļ ir tik smagas aizdomas par dauna sindromu un citiem smagākiem sindromiem ... diemžēl cilvēkiem ir smagas problēmas ar pašapziņu kuri tur tā tos benčikus mētā un laikam ar potenci un redze laikam viņiem arī neuzlabojas un nu ja cilvēks dra tā ar savu benčiku lai viņam bez grēka var spļaut sejā un spert pa galvu... .. neņemos spriest cik tur varbūt asprātīgi tā darīt

Aigars31 13.04.2017

tango po.. es tev neticcu.. nevienam tavam vardam kas tev ir un kas tev nav ... es domaju tiem cilvekiem ari ir virtuve un iespejams pat nosuceejs

Aigar! Zālītes, zālītes iedzer!

Aigars31 14.04.2017

izklausās ka jautrais nav mutē papuvis ... papūsi.. iepūsi kā maizais ezis.. šļupstēsi divtik

Aigars31 14.04.2017

dzirdi jau kā tev tavā feisā spļauj slimā rīkle

Aigars31 14.04.2017

visa tava ģimene lai slimo jautrais mirst un cieš mute tu sapuvusī...tavu pauri pārbrauks kāda smaga mašīna tu šizofrēniskā halocin';acija kura domā ka ir kas īpašs jautrā

Aigars31 14.04.2017

sajātā smadzene nekomentē manas sudzibas un manus komentārus. slimais lidz kaulam analītiķi.. nevarošša mazspēja iedzimtā

Aigars31 14.04.2017

kuņa nozaga man auskarus kuā atliec atpakaļ kuņele sapuvusī izpuvusī kuņa

Aigars31 14.04.2017

tev rīklē jau nedurās jautrais m? iedzer vēl svaigu ūdentiņu sāpošā rīkle

U Unness 18.04.2017

"brauc uz savu valsti dzīvot.. un paņem līdzi savu pretīgo feisu kulītē pie sāniem līdzi" :DDDD
Tu runa par Latviju? :D Nabags idiņš. Dēļ tadiem nacistiem ka tu, mes nekad nedzivosim mierigi kopā. Un ja mana kāpņutelpa smeķe latvieši, ko tad man jāsaka? Brauc un savu nacistu valsti ar savam nacistu feisiem, un man pofig ka tu dzimis Latvija? :D Kadam stulbam ir jābut, lai nesaprast kā viņu dzimtene ir valsts kura viņš esot dzimis, tas ir LATVIJA! :D

U Unness 18.04.2017

Un btw. Runāt ar viņiem meģināji? Ja esi, tad kpc vēl neesi salauzis viņiem kajas?

alergologs 20.04.2017

Aigar, uzzvani pa šo tālruni, tur tev palīdzēs: 67080142