Atdzimšana jeb vozroždenije no Ukrainas - Blēdīšanās

Tautai iesaku turēties tālāk no te Latvijā izpletušās ukraiņu draudzes"vozroždenije" jeb"atdzimšana"pagājšruden viņu dziedināšanas kruseidā mūsu kongresu namā uzķēros uz viņu āķa un šodien no vēža dziedniecibas sākumstadijas esmu ielidināts jau 4stadijā! Naudas kāsēji un blēži! Neesiet lētticīgi!

C CastorTroy 10.04.2018

Nu kāpēc Jūs tā pret "progresīvo" un " demokrātisku" Ukrainu? Viņi ir mūsu labākie draugi. Ukraina strauji attīstās un plaukst. Viņiem nav jēgas piepelnīties ar "blēdīšanos", jo drīz savā labklājībā panāks Eiropu, jo viņi taču beidzot pateica pēc Porošenko vārdiem "pēdējo ardievas padomju mantojumam" ))))))

Janis Zlemešs 12.04.2018

Tāpēc jau es brīdinu lidzcilvēkus nepīties ar bandu,kura jau ir iefiltrējusis ari Vācijā!

S saulite12345 11.04.2018

Nopietni? Ejot uz draudzi, var izārstēt vēzi?

Janis Zlemešs 11.04.2018

pēc trešā ķimijterapijas kursa traģiskajām sekām zaudēju ticibu medicinai un "uzķēros"!Mediķiem ir jātic!