www.sudzibas.lv Atdodmantas.lv aizdomas uz krāpšanu Krāpšana,apmāns, neesošas preces, fake e pasti

Atdodmantas.lv aizdomas uz krāpšanu - Krāpšana,apmāns, neesošas preces, fake e pasti

Sveiki visiem! Nezinu vai man vienam liekas, ka šis portāls ir apmāns, bet man liekas kaut kas nav. Ieliek sludinājumu, norādot tikai epastu, reāli rakstu pirmais, preci atdod citam, pat neatbildot. Man ir aizdomas par krāpšanu, ka šīs preces nemaz nav bijušas, un vēl kāpēc visur, ja norāda tikai epastu ir inbox. Lūk pievienoju 3 bildes par, manuprāt, neesošām precēm.
Epasti bija tikai norādīti - friterim un sāls lampai - monta. [slēpt]@inbox.lv un it kā preces atrodas Mežaparkā. Savukārt kaķu mājai - [slēpt]@inbox.lv prece Rīgā, centrā laikam. Nu tā lūk, mans secinājums, ka šeit ir apmāns un krāpšana. Uzskatu nav godīgi nenorādīt telefona numuru, epastus fake var izveidot kaut 100 un likt preču bildes kaut kādas mantas no instagram, google vai facebook, vai ss.lv. Kā jūs domājat?

W

W wwoki 09.12.2022

kā Jūs pārējie domājat? Gaidu viedokļus.

T taisnibascinitajs3 09.12.2022

Izskatās, ka diezgan reāli sludinājumi, bildes tālu no Google pieejamajām. Vienkārši Jūs noteikti neesat vienīgais žīds Latvijā, kas mēģina sagrābties nahaļavu visu pēc kārtas.

W wwoki 09.12.2022

es uzskatu tur kaut kas nav tirs

W wwoki 10.12.2022

nu lūk taisnība vien ir

š Štamers Uģis 11.04.2023

MANI APKRAPA UZ NAUDU PAR REĢISTRACIJU CENTOS PIEREĢISTRETIES UN SAMAKSAT TO KOM MAKS 1 EUR NO KONTA NOVILKA BET LAPA MAN NEATVERAS UN PRASIJA NO JAUNA PARSKAITIT 1 EUR UN MAN SOLIJA KA NAUDU ATGRIEZIS MAN BET IR TEJU JAU PUSE GADS PASKREJIS UN NAUDA NAU ATGRIESTA

W wwoki 16.07.2023

es regulari tur redzu fake preces, ja tikai epasts, tad neviens nekad neatbild. Reitingu audze, jega nekada,fake