Atdod izkrāpto kazlēnu un pieprasa par to brandavu. - Kazlēns vairāk neatpazīst savējos

Iepriekš rakstījām un izziņojām trauksmi par mūsu kazlēna izkrāpšanu, kuru kāds "pārgudrs" kaimiņš no Turkiem no mums izspieda, lai it kā izārstētu no tam piemītoša netikuma-kaku bumbuņu šaudīšanu pa labi, pa kreisi visas dienas garumā. Tā viņš to kustoni pievāca, sacīdams, ka drīzumā atdos izārstētu atpakaļ. Taču mēnešiem nelikās ne zinis un uz mūsu SMS neatbildēja. Un tikai vakar pirms ziņām atskanēja ilgi gaidītais klauvējiens pie durvīm. Kad atvērām durvis, redzējām, ka atnācis ir tas kaimiņs un...riktīgs āzis. Lieki piebilst, ka mūsu kazlēns, kurš bija izaudzis par kārtīgu āzi mūs nepazina un negribēja pazīt! Darbiņš padarīts! Līksmi iesaucās kaimiņš. Par darbu esat man parādā nulle septiņi...Mums no brīnumiem par šādu nekaunību mutes vaļā protams. Kāpēc neatbildēja uz SMS? Āzim, redziet esot bijis vajadzīgs miers un tagad šamais kakājot mazāk.

B Bubulis 06.01.2011

Ko jus tur pipejat..?

Z zzz. 06.01.2011

Domāju -0, 7 ir stipri pa lēto, jo iespējams Jūs nezināt - procesā, kura laikā kazlēns pārtop par āzi viņš arī ēd. Nu protams atklāts paliek jautājums, kādēļ kazlēns neatbildēja uz SMS - tātad lasīt viņu nav iemācījuši.

P parastais 06.01.2011

...nez cik daudz vajag izdzert, lai kaut ko tadu sarakstitu ...nez vai vins pats kaut ko saprata no ta ?

H Ha-ha. 07.01.2011

Beidzot kaut kas jautrs. Būtībā jau līmenis tāds pats kā citām ''sūdzībām'', tikai mazliet orģinālāks.

R Rihards 07.01.2011

man patika :))

H Ha-ha. 07.01.2011

Vai čangals Pleška tik nebūs tas pats kaimiņš no Turkiem un tagad nikns, ka nesaņema nulle septiņi?

H Ha-Ha 08.01.2011

Kad mēs uzzināsim kā Āzim iet tagag?

P Purkšķis 08.01.2011

T T 08.01.2011

SMUKAIS

D Dīdī 09.01.2011

Interesanti būtu uzzināt, vai Laimonis tagad arī to āzi izmitina istabā? Āži taču mīž paši savā bārdā, un nejauki smird!

P Pirdiens 09.01.2011

Cik es saprotu Āzis ir apgādāts ar pamperiem - gan jau Laimonis bija Soc. Dienestā pēc pabalsta.

L Laimonis 10.01.2011

Nē, tāds lops istabā vairāk nav turams. Iztīrījām prāvu taku līdz kūtij, aiznaglojām sienās caurumus un āzim jurģi. Pēc nedēļas vedīsim lecināt uz Līvāniem, jo dabūjām papīrus, ka mūsu āzis tagad ir tiesīgs šķirnes ganāmpulku apsēklot.

I Izabella 10.01.2011

Pārdod man to lopiņu, seksu neesmu baudījusi kopš Lieldienām!

V vika 13.01.2011

HHH man patika šī pamatotā pretenzija. Tā mani ļoti aizkustināja.

ž žubīte 17.09.2011

Nu, kā tagad iet Āzim- vai jaunā paaudze jau ir?

T ToLaimonis 18.09.2011

Tagad sapratu, kāpēc vakar Līvānos redzēju skraidot veselu baru mazu krievalēnu, kuri visi draudzīgi korī blēja:mi me-eestnije!