www.sudzibas.lv Astrologs Krāpniecība

Astrologs - Krāpniecība

Neapmeklējiet astroloģi Anitu Zīli, jo no viņas puses tā ir tirā krāpniecība. Sola, ka zvaigznes tev rāda tikai labu, pasaka pat precīzus datumus, kad vajadzētu būt uzplaukuma periodam, bet kad nekas nepiepildās, tad aizbildinās ar to, ka visas zvaigznes guļ un pārliek tikai datumus! Un tā vairākas reizes.
Ja viņai personīgi nepatīk, kāds cilvēks par, kuru tiek jautāts, tad tas cilvēks tiek nolikts par pēdējo nelieti un nekam nederīgu cilvēku, no kura vajadzētu turēties pa gabalu!

H HeHe 25.02.2013

Zvaigznes guļ? Bieži vien paši guļam, un gaidam uzplaukumu, bet tas kā nenāk un nenāk.

M miilulite 25.02.2013

he...vienreiz Valmierā biju pie astraloģes, pat vardu nezinu kā viņu sauc..bet piepildījies ir pilnīgi viss..pozotīvais, negatīvais...pagājis gads ..un viss ir tiesi ta kā vina teica ...

Ausainītis 25.02.2013

Par kārtīgu piķi esmu ar mieru ne tādus vien makaronus uz ausīm karināt!

F FlashForward 25.02.2013

Pati vien vainīga esi - kur aitas, tur cirpēji! Ja tici astrologiem, tad nesūdzies, ka nekas nepiepildās. Astrologi ir tas pats, kas zīlnieki, izdomā pasakas lētticīgiem ļautiņiem.
Astroloģija nekad nebija, nav un nebūs zinātnes nozare! Izglītojaties tumsoņas, tad nevajadzēs nodarboties ar okultiskām lietām!

M marmarika 11.03.2015

Neapmeklējiet astrologu vispār! Brīnos, ka mūsdienās ir tik lētticīgi cilvēki, kas tic tām blēņām.

S StudenteinRiga 11.03.2015

Mara Osuroka...musu zvaigzne...biju pie vinas laika kad vina nebija zvaigzne...panema par konsultaciju 50 latus...10 par precizu dzimsanas laika korigesanu...40 par paasu konsultaciju ..tema bija par profesionalo orientaciju ..profesijas izveli...to ko vina teica bija pilnigi garam..un ar ko es nodarbojos ieprieks ari pavisam nebija pat tuvu taam ko vina teica...slaveja kolegi Rachu( better teikt Rvachu)...viena komanda Kaulins Juris Osuroka Rachs...vienkarsi banda mass medios..piemeram, Ieva zurnala...

Latviešu tautas 12.03.2015

Да-да, Латвия уже 25 лет гуль! С целью Атмоды американцы прислали лошадиную дозу снотворного...

Ausainītis 17.07.2015

Астрологи, хероманты и прочие шарлатаны-выпускники спец школ КГБ. Не верите?