www.sudzibas.lv Astorfi Necienīga Attieksme Pret Cilvēkiem

Astorfi - Necienīga Attieksme Pret Cilvēkiem

Nevienam neiesaku sadarboties ar šo igauņu-krievu uzņēmumu. Nostrādāju elektriķa amatā Zviedrijā pus gadu un solija 10-12 eur/stundā bet faktiski saņēmu 8 eur / stundā uz rokas. Dzīvošana kopmītnēs ar alkohola un tusiņu cienītājiem kur par sanitārim normām neviens nav dzirdējis. Objekti regulāri mainās un ik pēc nedēļas ir jāceļo ar visu bagāžu uz nākamo dzīves vietu. Attieksme pret cilvēkiem ir vienkārši drausmīga kā pret lopiem vai vergiem. Uzmanāties!

L Lailailai 10.12.2019

10-12eur/h nav tik liela alga, lai brauktu uz valsti, kur ir viena no augstākajam dzīves dārdzībā Eiropā. Latvijā elektriķis bez problēmām nopelnīs savus 7-9eur/h un dzīvos daudz labāk nekā par solītajiem 12 (kuri pat makā neiekrita) Zviedrijā

N Noboby 11.12.2019

Jautājums tad ir kas bija rakstīts līgumā- bruto vai neto? Bet neskatoties uz to tā ir ļoti zema alga jebkurā gadījumā. Tad jau labāk braukt uz Nīderlandi kur var pat maksāt 25€h. Ja vajadzīgi kontakti priekš kāda uzņēmuma tad tik padod ziņu