Arvis Raciborskis - nemaksā

Arvis Raciborskis un viņa māte izīrēja svaigi izremontētu dzīvokli, ar visām ērtībām, izvācās, nozogot jaunu tvaika nosūcēju un virtuves skapīšu durtiņas, atstājot saplēstas flīzes un lampu abažūrus, kā arī nesamaksājot par īri un patērētajiem komunālajiem pakalpojumiem 2 mēnešu apjomā.

A arvis777 30.03.2012

jā par ko man maksāt ja dzīvoklī ziemā 10 grādi dzīvoklis smird pēc kanalizācijas grīdas visas nāk vaļā griesti tek un sienas krīt nost kauna naun vēl par tādu dzīvokli ņemt naudu 170 ls plus par apkuri un tas viņas nosūcējs pieskrūvēts cauri sienām ar lielajām skrūvēm kas nokrita visas flīzes krit pašas nost virs galvas rauj nost jumtu ja kāds grib to visu izbaudīt tad droši īrējiet dzīvokli bruņenieku 66-41 labu veiksmi un starpciru bija samaksāta dro0šibas nauda un es biju spiests aiziet jo tas sauktais izremontētajs dzīvoklis gāžas uz galvas

A arvis777 30.03.2012

Ko varu pateikt saimniecei pati esat vainiga ja ta sanacis, jo ari es es izireju dzivoklus un sakoju visam lidzi.Piedodiet ka saku nav dumi bez uguns un viena pagale nekad nedeg :))

F FANE 30.03.2012

Arvis ir cietušais-dzīvoklis uzkritis uz galvas un tvaika atsūcējs vienkārši pazuda izkrītot cauri pie kaimiņiem. ...tikai kauns ka pats tāds "speciālists" būdams nevarēja labākā dzīvoklī ievākties.
FUU
smako šitas viss
Labāk ej pie Maddalenas dzīvot

A arvis777 31.03.2012

es kā speciālists to dzīvokli paņēmu tikai skatoties caur bildēm jo atrados madonā kad ievācos teicu saimniecei ka tā visa ir haltūra bet adbile bija ka tā visi saka tas ka jumts tek un dzīvoklis smird pēc sūdiem un pods aiziet prom ar 10 reizi karstais ūdens parādās pēc stundas kad jau 2 kubi notecināti bet es arī neesmu miljonārs lai visur maksātu par 2 mēnešiem un atkal pārvāktos tas nosūcējs un skapja durtiņas ir gētliņos kam negadās lai viņa man samaksā par piespiedu pārvākšanos tad nopirkšu viņai nosūcēju kas maksā 30 ls un durtiņas kas maksā 12 ls bet mana pārvākšanās izmaksāja 300ls

D diesel 31.03.2012

Maddalena atkal uzdarbojas! Maddalena ir gejs - transvestīts, kas tikai grib kādam atsūkāt!

D diesel 31.03.2012

Lai visi zina, kas tu par sūdu esi. Visus šeit apdirs, tieši pediņa stilā. Pisies prom no šejienes

ko tu murgo

A arvis777 31.03.2012

tu to man drosmi sarijies un par tiem pediņiem jāadbild

A arvis777 31.03.2012

ko jūs te ņemeties citur nau vietas sūkātāji debīlie

A AngerBoy 31.03.2012

170 ls menesi plus apkure un komunalie?Nu tad tam dzivoklim bija jabut ar eiroremontu un zelta podu:DMalacis ka uzmeti.

A arvis777 31.03.2012

tur no eiro remonta nesmakas nebija

M mimo 27.04.2013

Совести нет ещё комментарии писать. Вы въезжаете, видите же в каком состоянии квартира?Обычно так и есть, ворьё и мошенники тебя же и обвинят ещё..да уж. Что-то не устраивает, собрали свои манатки и пшли вон. А то когда снимают, всё отлично и хорошо. Когда приходит время платить, появляются претензии и бегут как крысы, зачастую и с чужими вещами. Всё вернётся бумерангом, помните. На каждого вора, найдётся ещё более ушлый мошенник.

с Сергей123456 16.05.2013

Šis cilvēks man ir parāda pamatīgu summu. Padoms citiem cilvēkiem: neizērējiet viņam dzivokļus un nepasūtiet remonta darbus.

L Lepnā Lavīze 16.05.2013

Мимо, и вы здесь! Что и собственно, ожидала, как же без вас - в любой теме, где обсуждаются жильцы. Ворье и мошенники... А сами вы кто, скрывая минусы квартиры? Пользуетесь случаем, что людям реально жить негде, и потому что до кризиса все квартиры скупали - типа бизнес -леди, буду сдавать и жить не работая. И драть три шкуры. Скупали сертификаты за копейки у доверчивых и нуждающиеся людей, заплатили кому надо и приобрели по пять квартир.
Из -за вас и цены поползли вверх, это не только банковская вина. Поэтому даже работающие, нормальные, не пьющие люди на квартиру в Риге накопить не могут. Ввели бы как за границей - за вторую, третью квартиру повышенный налог - и цены там за жилье соответствующие, и люди свободно ж/п купить могут.
Кстати, мимо, верно о себе заметили - вам и бумерангом уже все (ваша алчность и злость к чужим детям) вернулось. Та девчонка хоть заплатила?

R ri4y 16.05.2013

Ивета, в ЛВ есть такой закон только начиная с третей квартиры)

M mimo 16.05.2013

О боже, Ивета!) Вы, видимо, соскучились по мне(подмигиваю тут) Вы как всегда, всё однозначно и однобоко.
Смылась она. Ничего, встречу ещё. В двух остановках от меня живёт. Приедет же, знакомые сообщат.

M mimo 16.05.2013

Кстати, за "злую бабу" не держите зла. Просто сорвалась.

E es 123 06.08.2013

gribētu satikt to sergeju kam esmu baigo sumu parādā, ko var cilveki dirsts savas dzīves nav jūs blakus stāvējat viena vecene uzraksta un visi ahujenie spriedēji varbūt visa latvija lai saraksta ka visiem esmu parādā ja jau esmu tad ko nenakat un neprasat es jau neesmu nomiris takā bejdzat dirst ja nav ko darīt tad aizejat un taj vecenej izlaizat un bejdzat pisies manā dzīve ja kādam kautkas kautko parādā tad nāc un man prasi nevis dirs kā kretīns bet vispirms pārliecinies vai tiešām tev tos miljonus esmu paradā ka slikti tas nebeidzās

с Сергей123456 16.10.2013

Arvis, mēs esam pazīstami un man uz rokam ir tiesas lēmums. Tev ari ir izsūtīts!

с Сергей123456 16.10.2013

Starp citu, mēs Tev prasījam un ne vienu reizi, tagad jau viss - tiesas lēmumu anulēt nevar. Summa palielinajas uz procentu summu un manam izmaksam.