www.sudzibas.lv Artūrs Suhanovs Naudas izkrāpšana

Artūrs Suhanovs - Naudas izkrāpšana

Šis čalis vienkārši no klientiem izkrāpj naudu. Visu laiku saka, ka atdošot naudu vakarā vai rīt, bet neatdod. Pēc laika, jautājot atkal, vairs nezina par kādu naudu vispār iet runa. Neuzticaties viņam nekad. Ierakstiet googlē šī cilvēka vārdu un uzvārdu, tad redzēsiet, kas viņš tāds ir. Biju muļķis, uzticoties šim cilvēkam, taču no kļūdām mācās. Tāpēc, lai arī citi netiktu šādi apkrāpti, dalos ar savu pieredzi.

O

X xbox300 25.03.2015

diršana

M Matīss 26.03.2015

Man arī viens draugs stāstija par Artūra likmēm, spēlējis pats nebija, bet tuvākajā laikā taisījās. Cik tad viņš tev izkrāpa naudu?

O odenslv 26.03.2015

No manis konkrēti 50 eiro. Sarunājām, ka uzlikšu likmi, procenti viņam paliks un pats dabūšu 80 eiro atpakaļ. Aizsūtīju piektdienā naudu, tajā pašā dienā bija arī spēle. Labi, sarunājām, ka pirmdien nauda būs manā kontā. Pirmdienā sarakstamies, un tad sākas vilcināšanās, ka nauda vēl nav ienākusi, ka būšot vakarā vai nākamajā dienā, bet nav. Tā kā neisaku nevienam pīties ar viņu, līdz pats neuzliku, man arī likās, ka viņš tāds nav, twitterī visu laiku tur par klientiem raksta, utt. Bet, jā, krāpnieks Suhanovs ir, labāk tad pats liec likmes nevis uzticies viņam.

O oskars_gr 27.03.2015

kadam idiotam jabut, la kadam svesam ccilvekam iedotu naudu?

M Matīss 27.03.2015

Tu viņu personīgi dzīvē pazini?

Es domāju, visi, kurus viņš ir apkrāpis varēja kaut kur vērsties un tad viņu pieliktu pie vietas.

A Angel11 31.03.2015

Pilnīgi piekrītu!!! Pazīstu viņu personīgi un naudu uzticēju! Zaglis viņš ir. Krāpnieks!!!

A Angel11 01.04.2015

Pilnīgi piekrītu! VIŅŠ IR KRĀPNIEKS!
Palasīju google pieejamo informāciju... drausmas cik viņš ir drausmīgs.
Ja kas, re kur ir viņa nr - 20053694!!!

A Acer555 02.04.2015

Seit ari jus varat apskatities kas sis ir par cilveku :) Vins daris visu, lai izkastu vairak naudu un gutu labumu sev, ta pati maldinasana, twitteri var redzet, ka vislaik var sanemt likmes par brivu, bet kad uzraksta epasta, tad saka, ka jamaksa, vins ir krapnieks, nekas vairak un neieteiktu sadarboties ar vinu, nozelosiet! Video redzams ka, lai gutu labumu sev, ievelk vel nepilngadigos saja visa.

N Normunds123123 02.04.2015

Ejiet uz Valsts Polūciju. Saharovs visiem lūdz naudu. Lai iet strādāt, uz Banku vai citu Kredītiestādi.

O ojeedarikaaes 02.04.2015

kads vinam dzimsanas gads, men, diena????????????????
TAK IELIECIET PAR TADIEM URODIEM VISU INFO, LAI NEKAD NEVIENS VINU NE DARBA PIENEMTU, NE ARII LAI VINAM DZIIVE VISPAAR BUTU.
LAI SUUKAA DIRSU. NEEXT BOMZHAAA.

A Anitas kundze 21.02.2016

Varoni, atklāsi savu vārdu uzvārdu?

2 29009987 02.04.2015

A Alina123 07.04.2015

Artūr Suhanovs ir reāls krāpnieks, uz viņu ir jāsāk beidzot krimināl procesu par mahinācijām ar lbl spēlēm un naudas izvilkšanu no cilvēķiem, kurus pēc tam viņš apčakarē, viņam nav ne goda ne kā vispār!!! Viņš apčakarē visus gan paziņas, gan draugus. Ja kādam interesē viņa numurs ir : +37120053694, adrese Rīgā: Bruņinieku 111 k-2 dzīvoklis 30

A Angel11 07.04.2015

Te ir pilna informācija par viņu - Aliiina 123 pareizi nosauca jau daļu.

Artūrs Suhanovs
P.K. 260392 - 12402

Dzīvo - Bruņinieku ielā 111/k-2/dzīvoklis 30;

Tas mēsls ir jāsauc pie atbildības...
Esmu dzirdējis jau no cilvēkiem, ka par viņu jau stāv iesniegumi policijā. Turpiniet arī Jūs - jo vairāk, jo labāk.

A Anitas kundze 21.02.2016

Un ko vēl Tu esi dzirdējis? Par dzirdēšanu un šitādu bezatbildīgu rakstīšanu var saņemt pa nopelniem. Vārds uzvārds Tavs?

I intresting 08.04.2015

a jus man vot pasakiet kapec ir tik DAUDZ URODU, tiesi pec 1985 gada, bet jo ipasi 90 gadu sakumaa. kuriem tagad 20+.
teiksu taa, spasinieku, un izlaistu urodu paaudze. neko labu si paaudze nesasniegs dziivee, tas jau tgd redzams, jo ZOG, KRAAPJAS, MELO (24 H diennnaktii), NARKO, 99% IR ATRO KREDITU PACIENTI, SASMEREJUSIES SUUDOS LIDZ NEMANAI DEL SAVAS ALKATIBAS, STULBUMA, IEDOMIIBAS, DEBILITAATES UN NEATTISTIIBAS.
bet nekas pec 5-10 gadiniem sitos kretinus dziive buus kartiigi izjaajusi.
tad dziedaas citu dziesmu.

Sveiki visiem!
Iesaku visiem rakstīt uz šo epastu, kuršu suhanovs ir apkrāpis.

Rakstam epastu un summu, cik parādā. [slēpt]@inbox.lv

Sveiki visiem!
Iesaku visiem rakstīt uz šo epastu, kuršu suhanovs ir apkrāpis.

Rakstam epastu un summu, cik parādā. [slēpt]@inbox.lv

A alexpinja 08.04.2015

чанглы разнылись. сначала хер пойми кому бабос в долг дают, потом сидят сопли по клаве пускают. некуй такими наивными быть

Visiem iesaku rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv
Ja Jūs tik tiešām esat apkrāpti, tad mēs varam panākt naudas atgūšanu.

S SuperZirgs 09.04.2015

Nesaprotu, kāpēc neviens neraksta par Suhanovu uz epastu?
Mēs piedāvājam iespēju atgūt naudu, ja viņa ir patiešām izkrāpta, epasts ir - [slēpt]@inbox.lv

Vai arī šis viss ir izdomāts Jums pa prieku? 1 epasts saņemts tikai un tāpat nekādu pierādījumu.

A Angel11 10.04.2015

Kāda iespèja, ka Tu tagad "Super Zirgs" neesi pats Artūrs, kurš vienkārši grib pārbaudīt, kuri ir tie, kas šo visu raksta vai arī, ja reiz Tu esi tik izpalīdzīgs, tad pastāsti, kā tieši Tu ar tiem meiliem, ko sasūtīs palīdzēsi? Kā ar to meilu palīdzību Tu mums atgriezīsi naudu?

Es personīgi to pidaru aizbraukšu noslānīt. Pavisam nopietni.

A Anitas kundze 21.02.2016

kāda iespēja, ka Angel 11 esi godīgais un pareizais, kurš te raksta taisnību. Vārds uzvārds Tavs?