www.sudzibas.lv Arturs Kalniņš Krāpšana,zagšana,narkotiku tirdzniecība

Arturs Kalniņš - Krāpšana,zagšana,narkotiku tirdzniecība

Max uzmanību,šis cilvēks iegūs cilvēku uzticību,pēc tam iegūstot personas datus,izmanto kredītu un citu sadzīves lietu pirkšanai,kuras vēlāk nodod lombardā un naudu izlieto narkotikās,pazīstams arī kā Jēkabpils lielākais narkomāns un narkotirgonis!lūdzu sargiet sevi un savus tuvos! Šis cilvēks par dozu miesīgus ,slimus vecvecākus apzog!

Sāksim ar to ka es mazliet izlabošu tekstu, jo gramatika tev ir kā 10 gadīgai skolniecei:

Max uzmanību, šis cilvēks iegūst cilvēku uzticību, pēc kā iegūstot personas datus, ņem kredītu sadzīves lietu pirkšanai, kuras vēlāk nodod lombardā un naudu izlieto narkotikām. Viņš ir pazīstams arī, kā Jēkabpils lielākais narkomāns un narkotirgonis!
Lūdzu sargiet sevi un savus tuvos! Šis cilvēks par dozu, miesīgus, slimus vecvecākus apzog!

1) Max uzmanību, šis cilvēks iegūst cilvēku uzticību, pēc kā iegūstot personas datus, ņem kredītu sadzīves lietu pirkšanai, kuras vēlāk nodod lombardā un naudu izlieto narkotikām. - Diezgan grūti apstrīdēt, jo nekādu bilžu vai komentāru no kredītdevējiem nav, bet pierādīt ir vēl grūtāk.

2) Viņš ir pazīstams arī, kā Jēkabpils lielākais narkomāns un narkotirgonis! - Narkomāns nekad nekļūs par narkotirgoni, jo pārāk liels risks, ka visu pats izlietos. Pietam narkomāns nekad nestrādās. Tas ir stulbums.
Palasot internetā ziņas par narkomāniem, vārds Arturs Kalniņš nekur nefigurē...

3) Neizskatās viņš pēc narkomāna vispār. Pielikumā ir bildes, kā +- viņiem jāizskatās.

Autore ir viņa bijusī vis ticamāk. :)

H Hasan 04.07.2018

bratva razberetjsa kto on

Это Arturs Kalniņš - Я уверен. Живёт в Jēkabpils. Он самы известный наркоман и наркоторговец.

Зайди там в участок полиции и спроси про него, наверняка тебе его адресс дадут.