www.sudzibas.lv Artissimo SIA Neapmaksāts rēķins par saražotu preci

Artissimo SIA - Neapmaksāts rēķins par saražotu preci

Tika pasūtīta prece ~400 eur vērtība, atsūtīja maksājuma izdruku par 50% preces apmaksu, atlikušo summu solīja pēc preces saņemšanas.
Prece tika saražota un atdota pasūtītājam.

Kontā neienāca ne tie 50%, ne atlikusī summa. Klients neiziet uz Sakariem. Iespējams tika viltota konta izdruka.

Neizdodas piedzīt uzņēmumam ienestos zaudējumus.

Pasūtītāja kontakti:
A. Davidovs
Artissimo Sia
Art-Mio Sia
27051809

Uzmanieties Sadarbojoties Ar Uzņēmumu Vai Kontaktpersonu!

Работяга 07.05.2020

netiekti apzaga! man pazinas omite aizeja pec produktiem vieteja tirdzina, un pa celam atpakal kads biznesmenis norava maisi ar produktiem un keries begt.. pateicoties musu policijai vini to nokerusi kad vins velejas tos pardod par divkarsu cenas.. :(

D Domaataajs 07.05.2020

Žēl, protams, par radušos situāciju, bet kāpč preci nesūta, kad 100% nauda saņemta (kontā, nevis izraksts, ko ar pamatzināšanām Paint programmā var sakoriģēt), lai nav lieku pārsteigumu?

D Domaataajs 07.05.2020

Tad varētu vismaz iet uz PTAC (jā, viņi nerisina situācijas, bet uzņēmumam pēc PTAC vieglāk nepaliek un varbūt kāda kustība).
Kāds ieteikums - visu ražot pašam, lai nav nekas jāpērk/jāpārdod?

D Domaataajs 07.05.2020

Protams, jā, ja pircējs bijusi juridiska persona, tad jau nekur citur likties vairs nav variantu. Mācība turpmākajai darbībai.

D design-studio 07.05.2020

Klientam vajadzēja steidzami, kaut kāds pasākums utt. kā parasti. Līdz ar to tika operatīvi saražots un piegādāts uzticoties tikai izdrukai un tam ka tiks veikta arī otra puses apmaksa. Bet gala rezultātā apmaksāts 0 eur. Nav ne preces, ne naudas :D

Life_is_life 07.05.2020

Kapec nepublicejiet pilnu Vards Uzvards?

Y yamba007 12.10.2020

Datu aizsardzības likums

Y yamba007 12.10.2020

Interesanti - sniegt trešās personas kontaktu it atļauts?
Paši uz sakariem ar klientu izgājat? Daudz pļapāšanas bezx reālas lietas...