Artis Počs - Krāpšana

29.07 interneta vientnē facebook ieraudzīju sludinājumu no profila juris strādnieks patiesajā vārdā Artis Počs piedāvājumu izbūvēt dārza lapeni. Uzrakstīju un saņēmu Cenas piedāvājumu kas mani apmierināja. Tās pašas dienas vakarā Artis Počs ieradās ar diviem palīgstrādniekiem (vecumā no 18-25) lai samērītu dārza lapenes novietojumu. Pēc tam prasot 1500 eiro materiāliem, nu protams šo naudas summu iedevu. Pēc kādas nedēlas saņemu sms ka esot samaksājis par stikliem lapenei 1750 eiro un jautājot man vai nevaru pārskaitīt atlikušo materiālu naudu 1500 eiro uz konta, teicu ka nevaru. Vēlāk tanī dienā trijotne ieradās un uzlika 10 brusas grīdas pamatiem un es iedevu atlikušo naudas summu 1500 eiro cerībā ka viss būs kārtībā. Protams pēc tās reizes trijotne nav vairs redzēta. Uz zvaniem netiek atbildēts ja nu vienīgi reizēm ar sms kur tika solīts un solīts un nekas vairāk vienreiz pat izdomājot ka viņš atrodas slimnīcā un viņam laiž sistēmu un viņš atzvanīs ko protams ta arī nesagaidīju. Tagad redzu ka neesmu vienīgā ko šis cilvēks ir apkrāpis. Saziņai viņš izmanto tālruņus 28005541 un 25232927 un kas zin varbūt vēl kādu citu numuru.

W waka 29.07.2020

Par cik pats nodarbojos ar celtniecību (esmu tas kurš maksā nevis kuram), nesaprotu no kurienes rodas šie mistiskie avansi un tie, kuri gatavi viņus maksāt
Es NE-KAD nevienam nedotu četrciparu avansus, pat šaubos ka labi zināmiem, par svešiem nemaz nerunājot
Materiālus sākotnēji sedz vai nu izpildītājs par saviem līdzekļiem, vai pērk pats pasūtītājs/abi kopā
Kāds tad bija kopējais cipars par būvi? Kādēļ tik lieli avansi? Kādēļ bija jādod otrais, ja vēl nav redzams, kur palicis pirmais?

Bet nu jau variantu nav daudz
Līgums ir?
Vai nu jābrauc pašiem dot pa galvu vai Iesniegums mentenē par krāpšanu un skatīties kas notiek

S sintra5 29.07.2020

iesniegums policijā ir iesniegts.ar krāpšanu cilvēks nodarbojas jau no 2014 kā to redzu pēc rakstiem šeit.un lūdzu bez kāpēc tā vai kapēc šitā biju muļķe un viss.rakstu šeit lai citi zin ar ko darīšana ja nu sanāk.

B Bolero 02.10.2020

Nu tādi galvā devēji,pašiem par sevi smiekls nenāk?

Life_is_life 29.07.2020

Tapat ieteikums nofotografet pasi drosibai pret krapsanam

W waka 29.07.2020

Skatos šajā saitā pilns ar sūdzībām par konkrēto tipāžu

B Bolero 02.10.2020

Waka jau tikai bimba ir,nekas vairāk

Z zibo 30.07.2020

Atkal draudzene aizbrauks ar bērniem ceļojumā, kā daudzos citos izkrāpšanas gadījumos.
Policijā par viņu ļoti daudz iesniegumu.
Dzīvo Ķekavā, ja nepieciešams adresi varu nosūtīt PM.
Mazos paligstrādniekus paņēmis apmācībām uz apkrāpšānu.

S sintra5 30.07.2020

Būšu ļoti pateicīga par adresi.

B Bolero 02.10.2020

Ā,šitā zibo jau pati esot kko uzmetusi,domā ka vīrs jūrnieks,tad var visu,cik zinu fasādes brigādei arī nesamaksāja un tikai solīja,jo atteikts bij kredīts.

B Bolero 02.10.2020

Ā atcerējos,ka paziņas teica,ka esot līmējusies klāt,tipa čau čau utt,bet visi jau sapratuši ko vēlas ja jau vīrs 6 mēneši jūrā,jēli gājieni no sievietes gados un tādā nekoptā paskatā.lai veicas

B Bolero 02.10.2020

Atsūtiet lūdzu adresi,brauksim ciemos.

B Bolero 02.10.2020

Un zinu ka esot bijis tāds šofers Saša,kas itkā materiālus vedis,bet arī to viņa uzmeta,slidena sieviete.

M Mārcis Judzis 10.02.2021

Par Poču noteikti rakstiet iesniegumus policijā! Degpunktā tikko rādīja kā viņu arestēja! Prokurors teica, ja viņam būs vēl viena lieta ar viņu, tad pieprasīs apcietinājumu arī līdz tiesai.

S sintra5 10.02.2021

Iesniegums policijā ir kopš vasaras,arī kriminālieta tika uzsākta.Nesaprotu tik kapēc nekas netiek darīts,

S sintra5 10.02.2021

Iesniegums policijā ir kopš vasaras,kriminālieta tur tika uzsākta.Neesmu nekādu zinu sańēmusi ka lieta būtu izbeigta.

M Mārcis Judzis 10.02.2021

Vai sanāca dabūt Poča adresi?