www.sudzibas.lv Arteqo Nav īsti sūdzība, bet diezgan interesanta pieeja

Arteqo - Nav īsti sūdzība, bet diezgan interesanta pieeja

Šis web konsultāciju birojs veic labu piedāvājumu, bet dažreiz nesaprotu ko viņi cenšās panākt. Ļoti atgādina "Amerikāņu" pieeju. Tātad, viss sākās divas nedēļas atpakaļ. Mūsu uzņēmums izlēma iegūt sev mājas lapu. Tad nu nedaudz pa internetu pameklējot, atradām šo Arteqo konsultāciju biroju.

Viss būtu forši, ar darbu arī esam apmierināti, bet pirms viss tika uzsākts bija ļoti grūti saprast, vai viņi cenšās pārdot "web dizaina pakalpojumus" vai raķešu zinātni Gagārinam.

Tāme bija ļoti sarežģīta, es nesaprotu kapēc. It kā vienkārša lieta - web dizains, bet Arteqo to pasniedza, kā kaut ko sarežģītu, neaptveramu.

Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze? Vai tad nu tiešām web dizains ir tik sarežģīta lieta?

Atgādina Amerikāņu marketingu..

K KarlisJonkers 05.04.2017

Vai kāds var izlabot virsrakstu?
No "Nav īsti sūdzība, bet diezgan interesanta pieeja" uz "Arteqo - Nav īsti sūdzība, bet diezgan interesanta pieeja"

"Vai tad nu tiešām web dizains ir tik sarežģīta lieta?" - ja jau tas ir tik vienkārši, tad kāpēc pašam to nepaveikt? Taču ja viņi cenšas jums iesmērēt raķešu dzinējus, ieteiktu uzmanīties.

J JuristsABC 25.07.2017

Man bija pozitīva pieredze, jo Arteqo uzņēmums man visu izskaidroja soli pa solim. Priekš manis tas ir tas, kas vajadzīgs, jo no mājaslapām neko nesaprotu. Ja man jāizvēlās ieteikt/neieteikt Arteqo uzņēmumu, es noteikti ieteiktu. Labāk izsjaidrot kārtīgi, nekā neizskaidrojot neko paprasa kosmisku samaksu. Ļoti patika Arteqo darbs.

C CastorTroy 25.07.2017

Sūdzības.lv izmanto pašreklāmai :))) interesanta pieeja,tikai cilvēki diez vai iedzilināsies ka tā nav sūdzība... Portāla administrācijai jāpiestāda arteqo rēķins par reklāmas izvietošanu!