www.sudzibas.lv Ārstu prakse Quartus Neprecīza diagnoze un ārstēšana

Ārstu prakse Quartus - Neprecīza diagnoze un ārstēšana

Neiesaku apmeklēt ārstu praksi Quartus Tallinas ielā. Pakalpojumi ir ārkārtīgi dārgi un pārcenoti un pretīm tiek sniegta pavirša attieksme un centieni pacientus izprovocēt uz papildu pakalojumiem nepamatoti. Mana personīgā pieredze bija tāda, ka vēršoties pie dakteres Irina Jermakova ar urīnpūšļa iekaisumu es iedzīvojos nieru iekaisumā, ko pēc tam ilgi ārstēju un iemesls bija ārstes pilnīgi nepareizi izrakstītas antibiotikas. Galvenais, ka zāles nebija tikai drusku nepareizi izrakstītas, bet pavisam nepareizas, jo urīnceļu iekaisumi nebija minēti pat zāļu receptē. Un nebija tā, ka daktere steigtos vai kas tāds. Rezultātā, paļaujoties uz šiem dārgajiem "ginekologiem" es pēc tam mēnešiem ārstējos.
Man ir grūti spriest par pārējiem šīs prakses ārstiem, iespējams, ka nevajadzētu norakstīt visus dēļ viena, bet arī tāda nianse, kā epasti, kas regulāri pienāk manā kastītē liek aizdomāties. Piemēram pēdējā vēstule bija aicinājums potēties pret dzemdes kakla vēzi. Kas par šo lietu zin ko smaklāk, ļoti labi zin, ka šī vakcīna ir ļoti komplicēta lieta un galīgi nav skaidrs, vai tā vispār darbojas (pie tam ārzemēs jau daudzkur šo vakcīnu sāk apžaubīt), pie tam oficiāli skaitās, ka šādas vakcīnas skaitās efektīvas tikai potējot meitenes, kuras vēl ir nevainīgas un nav sasniegušas pilngadību... protams, saņemtajā epastā nekā tāda minēta nebija, bet tikai un vienīgi - nāc potējies, rūpējies par sevi, pirmā vakcīna bezmaksas... Viņiem interesē tikai un vienīgi nauda, nauda, nauda... Varbūt labāk tad iet uz budžeta veselības iestādēm, nezinu...

I

R Rita 19.02.2010

Uj, muļķe es, ka laicīgi internetā neskatījos par tiem neliešiem - man arī gadījās līdzīgi, kad man pret klasisko apaukstējumu izrakstīja kaut kādas "zāles" kuras es atradu wikipedia.org, ka nemaz vēl nav ASV serificētas un ir testēšanas stadijā. Uz uļķiem taisa naudu, jo tās maksāja ļoti dārgi (kaut kādus 15ls paciņa tablešu, ja pareizi atceros), aj pat laikā nepārbaudītas, un rotams arī manā gadījumā - nevietā.. Sāku tās lietot, palika vēl sliktāk ari ar kopējo pašsajūtu un tā kaut kā. Aizgāju pi citas ārstes un pa sakarīgām naudiņām un īsā laikā viss bija kārtībā. Smieklīgākais bija tas, ka izrakstītās tabletes bija pat pēc instrukcijas paredzētas tikai viena veida mikroorganizmiem konkrētiem, kuri bija pavisam ne tie.
°
Jā es arī tādu emailu saņēmu un pilnīgi nebiju izbrīnīta - kārtējais "labumiņš" no GSK (glaxo smith klein) - šķiet viņiem tur ir cieša sadarbība - stumt cilvēkiem visu pēc kārtas, ka tikai uzvārīties. Lieki atgādināt, ka no HPV vakcīnām (Gardasil un Cervarix) sevi un bērnus jātur pa gabalu!
°
NEKĀ NEBIJA, NEESAM MĒS TĀDAS MUĻĶES. Ēdiet paši savus melus un Gardasil un Cervarix, un visas tās dārgās, nestrādājošās zāles. Neesam mēs EKSPERIMENTĀLIE TRUSĪŠI uz kuriem testēt priekš ārzemniekiem apšaubāmas zāles. Nevis ārsti bet ŠAMAŅI un PŪŠĻOTĀJI!

A Anda 20.02.2010

Medicīna mūsdienās ir "mirusi". Katram ārstam jāskatās uz ķepām, ka neapčakarē... Es eju pie ginekoloģes, kuras vārdu gan neminēšu, man ir polise - un viņa tad arī pasaka - no polises nokačā iespējami lielāko summu, ka tik peļņa, izdarot nevajadzīgus izmeklējumus.

S smukā 22.02.2010

Oi, tikai nevajag, pārsmējos. Latvijā pat nepārdod zāles, kuras nav pārbaudītas, jo tas vienkārši nav iespējams.
Starp citu es arī eju pie Dr.Irinas Jermakovas un tik rūpīgu dakteri pirms viņas nebiju sastapusi (vizīte apmēram 40min) un esmu bijusi patiešām daudz kur. Eju par maksu, polises man nav. Bet man ir svarīga kvalitāte.
Un starp citu, man tā Jūsu minētā reklāma uz epastu nav nākusi. Bet to vakcīnu reklamē visur. Arī pie mana valsts ģimenes ārsta. Tā ka nevajag te štukot sazvērestības teorijas un blamēt labu ārstu.

I ieva 22.02.2010

pats trakākais ir tas, ka ļaužos valda tumsonība!!

Muļķības slavinājums!

A Aga 27.02.2010

Absolūti nepiekrītu teiktajam par šo ārsti... Par šo ārsti iejūtīgāku un rūpīgāku es nemaz i redzējusi neesmu. Viņa kā reizi visu izpēta parasti līdz pēdējam sīkumam, lai tikai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Vienmēr visu izrunājam, viņa izskaidro, es arī palasu par attiecīgajiem jautājumiem un ne reizi nav nācies vilties šajā dakterē. Eju pi eviņas jau 3. gadu un nepārtraukšu - viss, kas bijis, konstatēts ļoti laicīgi, arī patiešām novērsts.

I Irina 14.09.2010

Да мне кажется тоже что приоритет у них деньги и никаких выдающ. знаний и опыта за эти деньги у них нет. Baranovska послала меня на операцию, а оперировать оказалось нечего, что подтверд. несколько врачей в больнице.

S sivēns 15.09.2010

pilnīgi nepiekrītu rakstam. Dr. Irina Jermakova ir kolosāla daktere un man ļoti palīdzējusi!
ļoti apšaubu raksta autores zināšanas par HPV vīrusu, jo pirms brēkt pa visu pasauli, varēja uzzināt, ka šo vakcīnu veiskmīgi pielieto civilizētās zemēs jau ilgu laiku.

teksts par to, ka kaut kādas zāles nav sertificētas ASV ir vienkārši psc. MĒS DZĪVOJAM LATVIJĀ.

L Laura 26.10.2010

Par dakteri Irinu Jermakovu varu teikt tikai to pašu sliktāko - rupja, nesavaldīga, un aiz muguras aprunā savas pacientes.

S sarmū 12.11.2010

DR.JURIS PURIŅŠ Tas ārsts galīgs āmurs, būtu ar mani gadijies kā ar pārējiem jau sen būtu vinju atradusi un pārmācijusi. Dēļ savas ietekmes cilvēki ir bezspēcīgi sūdzēties. Draudzene tagad ir ar tEršo invaliditāti un pietam viņai izoperēja nepareizo muguras pusi.Un tagad dzīvo "laimīga".ne sportot un neko citu. SVIETS.

I iveta 05.10.2011

Es parasti nerakstu komentārus internetā, bet šoreiz man gribas tomēr uzrakstīt. Arī es šo ārsti noteikti nevienam neieteiktu, jo mana pieredze ir komunikācijas problēma ar viņu. Dakteres izteicieni man ir nepieņemami. Atteikšanās pa telefonu apspriest analīžu rezultātus un pats galvenais bija teiciens, kas mani nevis nomierināja, bet absolūti satrauca.Negribu to publicēt internetā, bet tas man ir nepieņemami. Cenas šai ārstu praksē nav no zemākajām, par ko mēs gaidam pretī adekvātu un cenai atbilstošu apkalpošanu.

Z Zane 23.11.2011

www.latvija.lv sadaļa : Ģimene, bērni, veselība, sociālie pakalpojumi Tad:Medicīniskie pakalpojumi, ārstniecība, medikamenti, veselīgs dzīves veids, veselības apdrošināšana,
Caur i-banku var ieiet. Jūs tur par sevi uzzināsiet brīnumu lietas. Man tipa ir taisītas divas reizes analīzes uz seksuāli transmisīvām slimībām. Kaut gan ārste man nav teikusi kad tādas analīzes ir jātaisa un viņa tās nav taisījusi. Es visas reizes biju tikai uz ultrasonogrāfiju. Man ir teratoma un ļoti sāp tādēļ bieži jāiet pie ginekologa pārbaudīties vai tā ir palielinājusies un vai struktūra ir mainījusies.Par katru raizi 9 Ls un bez čeka. Nekauciet ārsti, ka medicīnai nav naudas !!! Un kāda tad ir statistika par Latvijas tautas veselības stāvokli? Tā ir sagrozīta līdz vājprātam, jeb tā teikt Latvijas iedzīvotāji ir slimāki par slimiem.

F fromLV 10.06.2013

Pilnīgi nepiekrītu sūdzībai! Tikai mēnesi atpakaļ biju vizītē pie Dr.Irinas Jermakovas klīnikā Quartus- daktere ir patiešām forša un laba. Visu pastāsta un izskaidro, uzklausa, pārbauda. Pēc dakteres apmeklējuma man nebija vairs nekādu jautājumu- ieguvu atbildes uz višiem jautājumiem, ko gan man nevarēja sniegt iepriekšējie ārsti. Kā arī saņēmu vērtīgus padomus. Attieksme ir tik ļoti pretīmnākoša un ir individuāla pieeja, ka nemaz nav vēlmes vairs mainīt ārstu. Quartus tagad ir un paliks mana klīnika, kaut gan nemaz neesmu no Rīgas un, lai tiktu pie dakteres, ir jāpaliek pēc darba ilgāk Rīgā un mājās jāierodas vēlu. Bet veselība ir pirmajā vietā.

p.s. Atbildot uz komentāru par analīžu rezultātu apspriešanu- daktere taču vizītes beigās visu skaidri un gaiši paskaidro par analīžu rezultātu saņemšanu. 'Pēc noteikta laika ir jāzvana uz klīniku un jājautā par rezultātiem: ja administratore saka, ka ir "norma", tad nekādu sarežģījumu nav un viss ir kārtībā, ja ir tikai kādi mazsvarīgi ieteikumi no ārsta, tos arī pasaka, BET, ja ir nepiepciešama tālāka ārstēšana vai ir kādi sarežģijumi vai neskaidrības, daktere skaidri norāda, ka ir jāierodas uz konsultāciju, jo tādas lietas netiek apspriestas pa telefonu. Tas taču ir elementārāk par elementāru, ka pa telefonu nevar noskaidrot cilvēka patieso personību un privātu veselības datu nopludināšana nav pieļaujama. Es domāju, ja vizītes laikā ir ieinteresētība un pacients dakterē klausās, tad nekādu pārpratumu nemaz nevar būt!

K kukainits 17.10.2018

Quartus ārstu prakse!
Biju ļoti vīlusies, ļoti..Irina Jermakova pieņēma.
Aizbraucu, jo pie savas ārstes liela rinda, bet tā kā bērniņu jau ilgi vēlējos, negribēju gaidīt ārsta apliecinājumu , ka esmu stāvoklī, līdz savam pierakstam. Jau visa visa vizīte bija ļoti nelaipna, bet pēdējais pārsteidza vēl vairāk... Daktere saka - līdz šim viss normas robežās, bet vai auglis pēc tam attīstīsies nezinu..Jautāju kāpēc viņa tā saka, vai kas liek to manīt. Atbilde: Kas Jūs nezināt, ka tā arī mēdz gadīties..?
Visu saprotu..nelaipna, jo blakus pārējās dzēra šampānieti un svinēja, viņai bija mani jāizmeklē...bet vai tādus teikumus saka, kad sieviete sajūsmināti gaida pozitīvu apliecinājumu grūtniecībai?
Mana daktere vienmēr motivē, sniedz pozitīvus vārdus, domas...šis vienkārši bija unikums. Par ko 30 eiro ultrasonogrāfija - to saprotu, bet 35 eiro konsultācija - par to, ka sabojā pirmo mirkli! Nevienai un nekad neiesaku šo vietu - jo pirmās sajūtas ir kas īpašs gan sev , gan mazulim!

D Djevka 09.08.2023

Man bija vizīte pie dakteres Jermakovas Austrumu slimnīcā,bija nosūtījums no ginekologa uz kolpo
skopijas izmeklējumu.Šo vizīti atceros kā šausmīgāko murgu.Daketre bija ļoti nelaipna,runāja ar mani uzbrūkošā tonī.Kad nonācām līdz pašam izmeklējumam sākās pats trakākais.Daktere izvēlējās izmeklējumam daudz par lielu spoguli,kuru ,ar visu spēku nevērīgi stūma manī,kamēr ar visu spēku grūžot aizstūma pavisam šķībi,kas man sagādāja asas sāpes,no kurām es iebļāvos.Tikai tad daktere paņēma mazāka izmēra spoguli,un veica izmeklējumu .
Kad šis pazemojošais murgs bija beidzies,daktere noteica,redziet cik šis izmeklējums jums sāpīgs.Nav ko bez vajadzības skraidīt pa dakteriem.Bet mani pēc iepriekš veiktām analīzēm nosūtīja ginekologs.Ne jau es sevi nosūtīju.Iepriekš izlasīju,ka kolposkopija ir nesāpīgs izmeklējums,var būt tikai nepatīkamas sajūtas.Man tas bija sāpīgs,un sāpēja vēl nedēļu.
Valdība iesaka cilvēkiem laicīgi izmeklēties,lai slimības nebūtu ielaistas,un varētu izāstēt ar mazākiem izdevumiem,bet pēc šādas vizītes vispār nav vēlēšanās iet pie ginekologa,pie sadistes Jermakovas vispār neiesaku iet nevienam.Pirmo reizi saskāros ar tādu nelaipnību un neēžļastību.

K karenina 29.11.2023

Piekrītu sūdzībai. Pie Jermakovas biju 2017. gadā uz kolposkopiju Gaiļezerā grūtniecības laikā. Un varu pateikt, ka šīs dakteres attieksme sačakarēja man gan grūtniecību, gan dzemdības, kas, protams, ietekmēja arī manas meitas jūtīgumu arī piedzimstot.
Kad es atnācu, telpā bija cits ārsts, vīrietis, par kura klātesamību nebiju brīdināta. Kad es teicu, ka es pierakstos pie sievietes-ginekoloģes tīšām, Jetmakova bija ļoti neapmierināta, ka redz, pacientam mēdz būt kaut kādas vēlmes, kas nesakrīt ar viņas. Izmeklējuma laikā atklājās, ka man ir aizdomas par dzemdes kakla vēzi vai nu vismaz tā pirmsstadiju. Jermakova teica, ka man ir jāveic diagnostiskā operācija, ar risku pazaudēt bērnu. Kad es teicu, ka man ir vajadzīgs laiks pārdomām, viņa metaliskajā balsī teica, lai tik tiešām es vēlos savam bērnam, lai viņš piedzimtu un dzīvotu bez manis. Un ka starp bērnu un sevi, jāizvēlās sevi, jo nav jēgas bērnam piedzimt un dzīvot bez mātes.

Pēc tam viņa vēl nokomentēja, ka, nu redz, tā notiek, kad agri uzsāk dzimumattiecības, tas arī noved pie dzemdes kakla vēzis. Kad es viņai pajautāju “Vai jūs izskatāt, ka 18 gadi ir par agru?”, viņa noklusēja neko neatbildot.

Es pavadīju mēnesi nenormālajos pārdzīvojumos, kāmēr netiku pie viena gados vecā vīrieša onkologa-ģinekologa, kurš mani nomierināja, paskaidroja par operācijas gaitu, paskaidroja, ka risks priekš bērna ir ļoti niecīgs, parādot kaut kādu infografiku. Un viņam bija liels izbrīns par to, ka Jermakova ar citām kolēģēm sievietēm (kas pienāca pēc brīža kolposkopijas laikā, veidojot mini konsīliju) nespēja to izskaidrot.

Operācija grūtniecības laikā pagāja veiksmīgi, meitiņa, kurai šobrīd ir nu jau 6 gadi, ir vesela, bet joprojām bērns ir jūtīgs. Uz nabassaites izveidojas īstenais mezgls (kurš parasti veidojās ap 8.-14. grūtniecības nedēļām, kad arī tika veikts izmeklējums), meita piedzima tūpļa guļā, ar aizkāvējumu uz 10 dienām no paredzēta laika un stimulāciju. Uzskatu, ka liela daļa no tā tikai ietekmēta tieši ar komunikāciju ar Jermakovu.

Ja es redzētu Jermakovu šobrīd, ne tik aizvainojamajā stāvokli kā biju 2017.-jā, man gribētos, paskatīties viņai acīs un pajautāt: “Vai tu, sieviete, vispār saproti, ko tu dari un kā tu ar savu debīlu necilvēcisku attieksmi ietekmē citu cilvēku dzīvības? Vai varbūt tu esi psihopāte un tev sagādā prieku un gandarījumu sāpināt citus un čakarēt viņiem dzīves?”

Uzskatu, ka tādiem cilvēkiem kā Jermakova vispār nedrīkst strādāt ar cilvēkiem un it īpaši ar grūtniecēm. Lai iet terapijā un strādā ar savu pasīvu agresiju. Ārstam ne tikai jāpārzin zinātniskā puse, bet arī ar savu attieksmi viņš ļoti daudz maina uz vienu vai uz otru pusi.

Kā arī jāatcerās, ka zinātnē balstītajai medicīnai ir trīs pamatprincipi un viens no tiem ir pacienta vērtības, kas ir jārespektē.

Ļoti gribās cerēt, ka viņai atgriezīsies viņas attieksme