www.sudzibas.lv ARS Dental Clinic Cik patiesībā maksā zobu higēnista pakalpojums?

ARS Dental Clinic - Cik patiesībā maksā zobu higēnista pakalpojums?

Esiet uzmanīgi apmeklējot ARS zobu higēnistus! No personiskās pieredzes varu pastāstīt, ka 20.08.2015 apmeklēju ARS zobu higēnisti A.Trukšāni, kura pēc visu manipulāciju veikšanas sagatavoja informāciju reģistratūrai. Biju mierīga līdz mirklim, kamēr nonācu reģistratūrā, kurā man lika samaksāt par veiktajiem pakalpojumiem. Pirmais bija 46, -Eur par higēnista pakalpojumu, ar ko protams biju rēķinājusies un to man apmaksā ERGO polise 100% apmērā. Tomēr A.Trukšāne bija ierakstījusi vēl papildus kodu par pakalpojumu sniegšanu 15,-eur apmērā, kas izrādījās jāmaksā papildus no saviem līdzekļiem. Pakalpojums saucās Apmācība mutes dobuma higiēnā. Principā man šķita, ka ārstes 2 min. sniegtā informācija par attiecīga zobu diega izmēru, mīksto zobu birsti un konkrētu zobu pastu ir pašsaprotama lieta šī apmeklējuma laikā. Tomēr kā izrādās šādā veidā tiek manipulēts ar patieso pakalpojuma cenu. Konkrētais pakalpojums izmaksā 61,-Eur. Turklāt neviens (ne reģistratūra, ne zobu higēnists) pat nedomā klientu pirms tam brīdināt un izskaidrot, ka vēlas sniegt šādu pakalpojumu. Mans pārsteigums bija tik liels, ka devos atpakaļ pie A.Trukšānes un pārjautāju - vai tik tiešām viņas 2-3 teikumi par kopšanu ir jāapmaksā 15, -Eur vērtībā? Uz ko saņēmu atbildi, ka viņa taču to visu ir mācījusies augstskolā un to man ir izskaidrojusi. Jautājums tikai paliek atvērts - cik ilgam un ko konkrēti jāietver šim maksas pakalpojumam, ja uz to pieteiktos atsevišķi? Diez vai tas būtu 2 minūšu garš? Tādēļ, ja nu gadījumā iznāk apmeklēt šo iestādi - varat uzreiz brīdināt A.Trukšāni par to, lai dara savu darbu un muti vaļā never procedūras laikā, jo to, ko viņa lūdz apmaksāt kā konsultāciju 15,-Eur apmērā jūs noteikti būsiet dzirdējuši jau ja ne bērnudārzā, tad skolas laikā pie zobārsta noteikti. Par šādu krāpniecību noteikti ziņošu arī PTAC.

C

S sandza 25.08.2015

Higēnista pakalpojumi arī tā parasti maksā ap 60 EUR

S Seona 17.11.2015

Skatoties kur ej! Poliklīnikā 35-40 Eur ar visu konsultāciju.