www.sudzibas.lv Armands Lutums Pārdod jaunas meitenes porno saitiem

Armands Lutums - Pārdod jaunas meitenes porno saitiem

Gribu brīdināt meitenes, ka erotikas fotogrāfs Armands Lutums ir melis, viņš sūta meitenes saviem klientiem, tā arī skaidri nepasakot, kas viņām būs jādara, sakot, ka itkā tikai jāfotografējas, bet īstenība viņām jāfilmējas erotiskos video, kuri vēlāk ir brīvi pieejami ASV, pat nesamaksājot naudu var noskatīties. Ja jau pati meitene piekrīt tā pelnīt naudu, tad jau nekas. Bet meitenes tiek tikai brīdinātas par erotisku fotosesiju, neizstāstot patiesību ! Sargāsim visas sevi latviešu sievietes!

Ne

Vairāk sūdzības par Armands Lutums

Harold 15.10.2015

Vai jums tur ar varu liek bildēties/filmēties? Tak par šo kadru jau info labi sen bija. Iet viņam ar līkumu!

Za Zane189 01.11.2015

Kur tad ir tā bēda, pastāsta par erotisku fotosesiju bet nepastāsta par video sesiju? Ak šausmas, ne?
Ja bildējas tad visticamāk arī filmējas.

Pa Pantera1967 09.04.2017

Ja Janis :) 28.08.2017

Kā tad Ir Ilga Paulīte vai tā ir taisnība ko raksta šeit ? Ko ex. Tavs fotogrāfs tava problēma un tavs līgums UN KĀPĒC MANI IESAISTIJI. ATKĀRTOJU ATKAL NAUDU JŪS NO MANIS NEDABŪSIET. Problēma. Un pārējām meitenēm pieaugt lūdzu . Pārkāpa robežas. Un ceru kad viss parādīsies online drīzumā Latvijā arī ,jo daudzi lasa šobrid. Tā kā domājiet vai tas to vērts . Tika aizskarts- mans gods un cieņa . Tad padomājiet cik latvieši skatās un cik LV modeļu aģentūras tagad zinās. Labs man draugu loks ap 00000 cilvēki. Veiksmi un sakiet paldies kas pieminēja manu vārdu! Divreiz domāt nevajag. Nu veiksmi meitenes tagad ar jaunajiem Līgumiem ! Un visu jums to labāko . ! Fui kauns par jums . Nekad nevajadzēja pieminēt mani ! Tagad saprotu to kad tu uzmeti visas ... izdomājiet paši beigas kādas gribiet. Visu to labāko JUMS .

Kr KrancisJancis 30.08.2017

Ej tu Jāni Riter uz poda. LOL kas tas par sviestu "Labs man draugu loks ap 00000 cilvēki"? Cik draugi?
Jā pareizi 0, jo ar tādu kā tevi neviens neies tusēties. Fui kauns par tevi.
Un beidz aiztikt Latviešu meitenes.
Domā esi te pricis baltā zirgā? Krokodīls tu!
Tu un tava firma ejat trīs mājas tālāk, lai no jums ne smakas nepaliek.

Ja Janis :) 23.09.2017

Lietotāj - Neviena. Es jums pilnībā piekrītu . Esmu upuris viens no viņiem . Mana bijušā draudzene arī pie viņa fotogrāfijas . Pieejamas vairāki tūkstošu bildes kur mana bijušā draudzene fotografē un video savus labumus. Bet jums no LV neredzēt jo Latvijas servers ir blokets. Bet tie kas ir ārpusē tie redz. Nu meitenes veiksmi jums pie viņa stradat. Sakiet paldies Ilgai Paulite kas šo murgu Uzstaisija ! Ar viņu ir uhh cik bildes par velti pieejamas. No Supermodeles līdz m. Meitene nokritusi.

Lai viņai jauki iet ar bilžu izspirkšanu. Vairākos desmitos tūkstošos !

Sadzivojiet ar šo jūs stulbas personas.

Un Lutum veiksmi tev biznesa!

Ilga paulite lai iet un tā tālāk mele ir un arī paliks. Neinteresē jūsu problēma vairāk ! Hahaha zināms kad tā ir Ilga paulite kas visu šo sviestu ir sataisijusi malace meitene !

Laikam Ilga Paulite popolāra vēlējās būt! Tad arī it tagad savā pornogrāfiju.

Kr KrancisJancis 01.10.2017

Kāda tev daļa tu vājprātīgais upuris te! Liec meitenei mieru, pats pameti pats tagad grauz savos pirkstos!
Meitenes dzīve un meitene dara ko grib... Tev tur ne sikākas daļas nav gar to!

Pats tu mums esi jāni riter! Tevi jau par izvarotāju sauc, kur nu vēl labāk!

Kr KrancisJancis 01.10.2017

Šitas bija tiešam nekulturāls un publisks uzbrauciens Latvijas meitenēm...
"Un neaizmirstiet Latvija ir maza un jebkura modele turpmāk kas nāks var būt mana draudzene un viegli jūs būs atrast ja turpināsiet. Pieturiet savas mutes kamēr vēl var.

Sadzivojiet ar šo jūs stulbas personas."

Kas tu karalis viņām?

Un tev draudzene un modele pietam? Ui Jāni Riter pārstāj sapņot...Tu parāk liels krokodīls...sorry!

Un pietam izskatās ka tu esi tas kas izplata bildes ja jau saki būs viegli atrast ja turpināsiet...NU nu nu...turpini brist tev labi sanāk!

Gejs kas nesmādē puišus un arī meitenes! LOL

Ja Janis :) 03.10.2017

Pats Tu pilnībā visu SAPISI.

Lai tev jauki ar Ilgu Paulīti un ar visu Pornogrāfiju.

Laikam nopelini jau savu naudu uz Ilgas Paulites bildēm un video kā viņa man teica !
Lai jums veicās visās jomās.

Kr KrancisJancis 03.10.2017

Jā kā tad viņa tev teica - ko tu te...Pajoliņš uz kociņa!

Ja Janis :) 04.10.2017

Diez puisis VID maksā nodokļus ? Paliek interesanti. Par pārdoto preci/produktu. Diez tur PVN arī ir.

Domāju kad valsts iestādēm būs ko padomāt.

Bet ja jau visu slēpj tad jau ir ko slēpt. Vai tad no Latvijas valsts ieņēmuma diebesta drīkst tādas lietas slēpt un strādāt pa skaidro naudu. Un nemaksāt savu modeļu algas nodokli un uzņuma nodokli. Tur kādi 50 % minu nezinu nēsmu grāmatvede.

No sā arī nodoklis tiek maksāts kā tad tur ir. Domāju kad VID arī interesē tomēr summa nav maza. Darba grāmatiņas arī vajadzīgas ? Nu nu.

Kā tad ir. Kas tad tur jaukajā līgumā rakstīts ir.

Nākamo reizi padomā kārtīgi.

Kr KrancisJancis 05.10.2017

Tu ēzeļa galva kādā laikmetā tu dzīvo? Kādas darba grāmatiņas? Mūsdienās viss notiek elektroiski tagad tu āpsi LOL!

Palasi pa laikam jaunākos likumus ko valsts kurā tu nedzīvo pieņem!

Ja jau gribi savu erotisko fotosesiju tad jau piesakies un tur uz vietas apjautājies čalīt!

Ko var tēlot te gudrīti...

Ja Janis :) 07.10.2017

Vari iet fotogrāfēt un filmēt Ilgu Paulīti vai dēvēto yasmina b nude.

Meitene tālu tikusi.
Apsveicu tev lietotāj ar segvārdy JanciKranci uzbojājot meitenei dzīvi.
Skatos ja piedāvā fotosesijas tad jau Esi Armands Lutausis ? Pareizi uzrakstiju.

Šo produktu laikam arī pārdeva ASV. Un netikai Asv bet visā pasaulē. Pēc statistikas vairāki tūlksoši apmeklējumi ,kā arī video ir burvīgs.
Latvija laikam brīvi drīkst komentēt. Kā tad ir.

Malace meitene no miss model of world Latvia 2013 nokritusi uz leju. Bet galvenais kad tur ir nauda. LoL

Un atakatoties meitenei ļoti patīk ,kā saka ne to teikt ko vajag.

Google rock

1. yasmina-b -nude-in-sultry
2.yasmina -b-nude-in-premiere
3.yasmina-b-nude-in-intrigue
4.yasmina-b-nude-in-wet
5.yasmina-b-nude-in-embrace

Kr KrancisJancis 14.10.2017

Joprojām nevari pārdzīvot ka meitene nav kopā ar tevi? Tu taču pats pameti, tad atpisies tu nepareizi izdirstā slieka!
Ne tava daļa gar viņu... Ja jau tā aizraujies ar porno tad varbūt pievērsies tam biznesam, izskatās ka tev labāk patīk šī sfēra jo visu laiku pinies ap to un nevari likties mierā!
Tad jau tev tavs īpašumu bizness pašam jau pie pakaļas pielipis un vairs nepatīk!

Tāda sajūta te kāds cieš no mazvērtības kompleksiem, un tādiem mizlzīgiem tā izskatās Jāni Riter ne? Varbūt tev tiešām beidzot aiziet pie kāda dakterīša? Pārbaudīt vai neesi ko pazaudējis pa ceļam, miskastē palikušas smadzenes piemēram!

Liec meitenei mieru, domājams viņa vispār tevi neatceras LOL! Losis tu!

Kr KrancisJancis 14.10.2017

Tiešām esi pajoliņš uz kociņa... Negribi sevi iedot govij palaizīt varbūt mazāk sūdu būs pielipis pēctam tev apkārt LOL!
Tik nesaki ka atkal nav tavs profils, tad tiešām rēkšu skaļi LOL!

Kas tie par taisnojošiem tekstiem? Kas tev tur stālko? Kas tas par aglisku vārdu latviski iztūkots? Stalkers? Nopietni? Un tu saki ka tu māki runāt latviski un angliski...Kā tad losi...

Ja Janis :) 14.10.2017

Lietotāj ar segvārdu JanciKranci drīzāk Armand Lutum Kāp man pretī uz jebkura latvijas ringa pēc MMA noteikumiem.
Vai tu baidies vēljoprojām. Tev tiešām ir sūdīgi ar saptašanu. Ko tu vēl te raksti kā vecene. Vēlos tev sportiski galvā iedot :)

LOL

Kr KrancisJancis 14.10.2017

Tu vislielākais neattīstijies pajoliņ uz kociņa saved sevi kārtība!
Tu zini tikai kā vajāt un apmelot cilvēkus un līst viņu darīšanās... Tik dirš un tik saka ka viņam ir viss, bet taisnība ir tāda ka tev nav nekā...
Tev Jāni Riter pašam tagad jāsadzīvo ar pretenzijām pret tevi jo tādu ir daudz un parādīsies visu laiku...jo tādi cilvēki kā tu ir jāizolē no sabiedrības kamēr vēl kāda nabaga Latvijas meitene necieš no tāda psihopātiska izvarotāja kā tu! Tā taču bija teiks sms ko esi publiskojis ne? Tik nesaki ka nē, jo tad jau sanāk ka tu atkal melo un kārtējo reizi mīz savos pamperos kā bēbis...

Neviens ko tu te apmaino, aizskar un apmelo ne pie kā nav vainīgs...ar savām izdomām un meliem ejat pasēdēt uz cita podiņa vai vispār uz marsa jo tas kas nāk no tevis nav visai zemes planētai jāklausās.

Ja tu esi pajoliņš tad tāds arī paliksi, nekas to nemainīs...
Visiem uz tevi ko tu apvaino ir nospļauties!

Un meitenes mīļās ja nu Jums sanāk ar šo kadru kautko uzsākt tinat makšķeres no tā slimā krokodīla pa gabalu!
Pievienoju viņa profilu kā var atpazīt...Tiešām nekas simpātisks tajā pārgribējušā indivīdā nav, un arī viņš jau sen ir viens tapēc STO viņam ir milzīgs...

Tas kā tu pret citiem citi pret tevi Jāni Riter! Ja tu māki aizskart citu jūtas, cieņu un godu tad arī tavējais tiek tādā pašā veidā apsmērēts! Patīkami ne?
Tapēc pirms dirs tālāk padomā ko dari! Jo vairāk no tevis jo vairāk tev klāt Jani Riter - Dieva vietā esošais housesforfamilies.com īpašniek! Ej patusējies ar saviem izdomātajiem 00000 draugiem un kolēģiem!

Mēsls kas mēsls un sadzīvo ar savu savārīto melu putru un apvainojuma mērci šeit internetā! Streb vesels...

Nevienu vairs neiznteresē tavas domas un slimās ilūzijas cirka māksliniek!

Ej nodarbojies ar savām izdomātajām krimināllietām un tiesām...Cilvēki mūsdienās var izteikt viedokli un viedoklis tiek izteikts pret tavām asprtātīgajām atbildēm un taviem melu komentāriem...
tad jau man vēl ilgi jāgaida ielūgums laikam būs...Jo tu tak Latvijā nedzīvo Jāni Riter!

Veiksmi tev tavā slimi izveidotajā dzīvē!
Un ieteikums ja neesi pārliecināts un TEV NAV REĀLU JAUNĀKO PIERĀDĪJUMU NEIESAKU TURPINĀT SAVAS APSŪDZĪBAS PUBLISKI! VAR NEPATĪKAMI BEIGTIES PAŠAM!

Un līdz šim tu neesi ne tuvu un neko nezini vispār. Ej trīs mājas tālāk ar saviem slimajiem izdomājumiem!

Ejat pa gabalu no šī Jāņa Ritera! Anglija un Latvija esiet uzmanīgas!

Ja Janis :) 20.10.2017

Un tu vēl raksti šo sviestu.
Kā jau minēju Armand Lutum stājies man pretī uz jebkura Latvijas Ringa pēc MMA noteikumiem lai es tev sportiski galvā varētu iedot.
Domāju kad jebkuram cilvēks saprot to kad esi lūzeris un kad tu raksti mēslus.

Tev tā kā 36 gadi un uzvedies kā vecene.

Pieaudz un atīsties bērns. Vairāk kā skaidrs ir zināms kad tu raudi kā vecene un baidies .
Un neko sakarīgu nemāki uzrakstīt. Un vēl slēpies aiz segvārda kā mīkstais !

Nu vai labāk palika iznīcinot gan meitenes dzīvi gan savējo.
Krutāks tu nepaliksi. Tu esi parādijis tikai to cik nožēlojama persona esi un cik stulbs.

Raksti šo sviestu ja nu tev labāk paliek.
Man ir kaut kā vienalga uz šiem apvainojumiem šobrīd.

Bet par vārdiem ir jāatbild.
Tapēc saku vēloa tev sportiski bietē iedot lai Tu viereiz saprastu ko tu dari un lai atcerētos visu savu mūžu !

Jo tā arī būs.

Lai veicas jums mīlniekiem.

KĀ JAU TEICU NAUDU ES JUMS NEMAKSĀŠU !

Ar cieņu

Kr KrancisJancis 22.10.2017

Ja tev ir biete galvas vietā nu tad piedod vecīt tev nav labi... Tik tiešām tev galvas uz pleciem nav, bet tapēc jau nav jāliek galvas vietā jebkurš dārzenis ko laukā vari atrast LOL!

Ja Janis :) 22.10.2017

Armand Lutum kāp uz jebkura Latvijas ringa man pretī pēc MMA noteikumiem. Lai tec sporyiski galvā var iedot.

Ko tu komentē vēl. Nevari dzīvot bez manis. Ak vai tu vajātāj.

Ja nekāp tu esi salāts konkrēts. Mīkstais. Lai visa LV zin. Domāju kad visi puiši smejās pat tevi kad esi sieviete. Jo tāds tu esi.
Mazo meiteņu pavedinātājs. Hahah

Losis esi un paliksi. Dzīvo laimīgs tālāk.

Mīkstais tu

Kr KrancisJancis 22.10.2017

Kurš tev Jāni Riter naudu prasa? Pierādijumus pieliec? Bet jaunākos jo tiešām neticas un tev tikai patīk safabricēt info ...
Tu esi nabags cik paklausos...Pat savu kakta kompānijas māsjaslapu nespēj salabot...Erroru gabals kautkads!LOL

Ja Janis :) 22.10.2017

Kāp man pretī Armand Lutum uz Jebkura Latvijas ringa pēc mma noteikumiem lai tev sportiaki ņuņņa galvā car iedot. Haha

Salāts tu.

Kā jau teicu naudu es Jums nemaksāšu.
Haha loham no Laukiem neko ieskaidoy nevar tas attiecas uz tevi Armand Lutausi. Pateizi pateicu :) hahah.

Skatos bez manis dzīvot tu vajātāj nevari. Hahaha

Ja Janis :) 24.10.2017

Ieteikums visām sievietēm. Ja vēlaties sačakarēt savu dzīvi uz mūžu in Lai šis jaukais fotigrāfs jums arī sabojā. Tad lūdzu uzpriekšu. Lutausis ir stulbs un tāds paliks. Neiesaku klausīties viņa melos par notiekošo. Meļiem nedrīkst ticēt un tas būs viņš.

Šis labi skan. Hahahah

Ya Yasmina.b.nude 30.10.2017

Šis produkts laikam arī uz ASV ? A.Lutuma Kungs ?
Kā tad ir ?
Nevari pieturēt savu lielo- Muti ?

Tava Model- Ilgas Paulītes Kundze un ,ja nekļūdos šī ir viņa...?

1.yasmina-b -nude-in-sultry
2.yasmina -b-nude-in-premiere
3.yasmina-b-nude-in-intrigue
4.yasmina-b-nude-in-wet
5.yasmina-b-nude-in-embrace

Ya Yasmina.b.nude 17.11.2017

Cien. Lutuma kungs . Ar Lielo muti.

Ko diez domā Ilgas Māte par jūsu lielo muti .
Saprotams kad viņa jau zina visu.
Kā ir izbojāt meiteni dzīvi.
Runāt cik saprotams mākiet. Bet ,kā ar sekām.

Būtu jūs labāk atdevuši meitenei bilžu autortiesības cik lasijām.
Zinam vēl to kad jums viss šis labi nebeigsies.

Ko domā citu meiteņu mātes.

Varbūt uzstaiīt jūsu domingoview vai visa Latvija redzētu kā jūs skataties uz to. Atkodēt jūsu mājas lapu.

Ya Yasmina.b.nude 17.11.2017

Cien Lutuma Kungs mācība jums uz mūžu nekad nelien citu dzīvē un nevajag apmelot citus .
šī sūdzūība ir tikai un vienīgi pret Jums !
Nākamo reizi pieturi Muti.

Bildes iegūtas no d..o..min..go . view... com
No latvijas cik skatijāmies severis ir nobloķēts bet viņu var apiet .

pievienojam Modeļu bildes ko jebkuršs cilvēks var iegādāties pa naudu un par velti.

tur kur jūsu meitas un draudzenes iet fotogrāfēties .

Nu Lutuma Kungs veiksmi jums no sirds !

pēc likuma ja iegādājos bildes tad jau tās pieder īpašniekam kas samaksājus naudu . pareizi ..

Nekad neapmelojiet citus ! Veiksmi jums ar Problēmu .

visos iespejamajos rakursos un bez drēbēm . tāds jums biznesiņš ? nelieniet cita uzņēmumiem arī klāt !