www.sudzibas.lv Armands Gaiduks Nekvalitatīvs darbs

Armands Gaiduks - Nekvalitatīvs darbs

Noslēdzām līguma ar šo kungu par mājas pamatu betonēšanas darbiem, 2019g. Augusta sākumā. Solīja līdz septembra beigām salikt veidņus un saliet betonus un sasiet armatūras. Esot gan cilvēki, gan instrumenti. Samaksāju avansu - kautkādus instrumentus kā ķerru un kuvaldu redzēju bet darbu kvalitāte bija (ir) šaušalīga, bildes pielikumā, betona grīdu nācās slīpēt 2 dienas, lai kaut ko varētu darīt, veidņu līmenis vispār nenosākāms (otrā bilde pielikumā) . Par kļūdu remontu prasa vēl naudu. Darbinieki, kas tika piesaistīti mainās kā zeķes, neviens īsti ne par ko neatbild. Pašām nācās gan uzraudzīt gan kontrolēt. Ņemot vērā, ka darbu rezultāts vienkārši šaušalīgs, līgumu uzteicu. Ka atmaksās vismaz daļu avansa, pat neceru, gan jau ka visa nauda sen iztērēta. Rakstu, lai kāds cits neuzķeras uz šī cilvēka solījumiem, jo sola visu laiku un visu, tikai neko no solītā neizpilda. Uzmanieties no armanda gaiduka, skaisti runā un neko nedara ko solījis.

C

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Sveiki, es publiski velu nemazgaju, un ja ir kadas pretenzijas izsakos personigi un ne oirms termina beigam 14 dienas. Ja Maris Drone velas publiskot šo visu viņa izvēle, bet es viņam ieteiktu iegādaties brilles šad un tad izmantot un arī rupīgi izlasīt līgumu kur nekas nav teikts par vājbetona ieklāšanu 2-3 cm biezuma.

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Un cik tagad maksa maniem "tavirm darbiniekiem"? Cerams ka Mari Drone tos ko viniem dod 50 euro diena kaut kur iegramato.

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Un par veidņu līmeni vispār neko negribās teikt, jebkurš buvnieks pateiks pacel augša vai nolaid zeme. Deļi kadi bija no tiem uztaisijam, foto 2 loti patik, smuki

A Armands Gaiduks 29.09.2019

un gribētu pateikt uzmanieties no šī cilvēka Māris Drone, jo līguma termiņš ir 30.09. un šeit ka visur valda mazie baroni arī ir sava politika, lai tik nesamaksāt un no tevis izspiest,

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Mari Drone un vienmēr atceries līgums bija līdz 30.09., interneta vis paliek, un ja kādu apvaino jābūt pamatam nevis rakstīt jūsu citāts "Solīja līdz septembra beigām" konkrēts datums un līgums. neizdarīju dari pēc tam ko gribi pēc likuma, nevis šita uzvesties, ka ielas bandīds Māris Drone, kurš no manis tagad spiež naudu lauka. Varbut policija būs jauzraksta iesniegums par izspiedēju

A Armands Gaiduks 29.09.2019

starpcitu kuvalda ko redzēji bij tava man tadas nebij līdzi. Un galvenais atdot instrumentus(kerras, amurus, utt) un nem lai strada tie par 50 euro diena

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Mari Drone mēs dzīvojam likumīga valstī, es zinu ka tu vari nopirkt jebko, bet ja līgums ir līdz 30.09, neapvaino, kaut arī tev kāda vara, un nedomā ka esi viss svarīgākais, draugi pazudīs kad būsi di***. Un par morālo kaitējumu arī būs jāmaksa. Un kerras,

A Armands Gaiduks 29.09.2019

Un atceries cik ilgi raka tev to bedri un braucu skatijos,

A Apinis 29.10.2019

Kurā vietā tas ir?

V Visuvaris 04.01.2021

A gaiduks ir svētais. Hahaha. Vēl dzīvs? Moš nodzēries. Zaglis- lombardu pavēlnieks.