Arlietu ministrija

Piezvaniju uz Arlietu ministriju, lai noskaidrotu, kadas izmainas sabiedriskaja dzive notiks sakara ar NATO sammitu Riga. Biju loti parsteigta, kad Arlietu ministrijas sekretare Anita Princes kundze man agresiva toni uzkliedza un noradija, lai skatos majas lapa. Kartejais pieradijums tam, kada ir ierednu attieksme pret Latvijas pilsoniem!!! Si kundze pat neuzklausija manu zvanu, bet impulsivi nometa telefona klausuli. Izklausijas, ka vinai ir svarigakas lietas, ko darit... Ka piemeram, varit kafiju par nodoklu maksataju naudu... ! :-) :-) Tada gadijuma, pie ka man versties, ja velos uzzinat, kas notiks NATO sammita laika Riga?

I

Z Zane 09.11.2006

Sakara ar NATO samita jautajumiem ir specials uzzinju talrunis 7017730- tur ari var zvanit un jautat visu, kas attiecas uz notikumiem samita laika. Veletos piebilst, ka nav tada amata ka Arlietu ministrijas sekretare- noskaidrojiet kam jus zvaniet pirms jus to dariet un varbut jums bus ari skaidrs kadelj sis cilveks nevar jums veltit laiku. Vel varetu ierosinat Jums kadreiz pastradat kada no ministrijam, lai rastos apjausma par darba intensitati un tad varbut jums nerastos muljkjigi komentari nevieta. Ta luk. Valsts sekretara biroja vaditajas uzdevums nav but par uzzinju dienestu, ja tam ir izveidotas specialas institucijas.