www.sudzibas.lv Arita Strade Īrnieces attieksme

Arita Strade - Īrnieces attieksme

Dzīvoju Priedainē un mana kaimiņiene kādu laiku bija Arita Strade. Sieviete- vientuļā māte kopā ar bērnu īrēja vienistabas dzīvokli no solīdas kundzes. Atceros, kad Arita ievācās cik bija pateicīga un priecīga, ka ir beidzot atradusi iespēju par tik zemu cenu- praktiski komunāliem maksājumiem, īrēt dzīvokli. Gāja laiks un Aritai uzradās piegulētājs. Aritai pašapziņa auga, ko tik pa Priedaini nestāstījs, kādus varoņdarbus darīs- atņems dzīvokli izīrētājai, maksās pati pa taisno rēķinus, aprunāja un nomelnoja izīrētāju, pabija Centrā un uzrakstīja apmelojošu iesniegumu, centās apiet izīrētāju un tiešām atņemt dzīvokli. Zieniet Degpunktā cienīgs sižets. Nožēlojama krāpniece- slampa beigās izrādījās šī mana kaimiņiene. Tā cilvēki nerīkojas. Kad Aritas varoņdarbi nāca gaismā, viņai tika iedalīts cits dzīvoklis, jo izrādījās, ka viņas piegulētājs ir Centra darbinieks. Kundzei, kas dzīvokli izīrēja no Centra puses tika nokomandēts, ka Aritai ir jādod vairākas nedēļas laiks izvākties un viss jānokārto civilizēti. Aritas izpratnē civilizētā izvākšānās noritēja tā, ka izvācās viņa tikai pēc elektrības atslēgšanas. Arita nesamaksāja rēķinus par notērēto ūdeni un elektrību. Zemāk pievienoju fotogrāfijas ar prātam neaptveramo cūcību un netīrību kādā stāvoklī šī sieviete- cūka atstāja aiz sevis dzīvokli. Mīļie Kuldīdznieki, padomājiet- ja šai sievietei ir tāda izpratne par tīrību un savu ikdienas higiēnu, dzīvojot ar mazu bērniņu antisanitāros apstākļos, tad kāda ticība ir higiēnas ievērošanai no viņas puses, strādājot sabiedriskajā ēdnāšanā. Jo Arita strādā kafejnīcā Klūdziņa par ēdienu pienesēju, es uz turieni vairs aiziet nespēju. Kas vēl, vannaistaba+tualete fotogrāfijas es atļāvos šeit nepievienot, lai nevienam neizraisītu vemšanu. Es pati vēmu redzot kādā stāvoklī bija tualetes pods un visa telpa. Kā var sievietei pie virtuves izlietnes dzīvot zirneklis. Nu tas taču nav mājdzīvnieks kā kāmis vai kaķītis. Tas viss, kas saistās ar šīs sievietes uzvedību ir dezgan baisi. Novēlu visiem Kuldīdzniekiem nesaskarties savā dzīvē ar šādiem cilvēkiem- krāpniekiem- netīreļiem.

Z zilais valis 28.12.2013

a kas ir tas Centrs?

A AK79 28.12.2013

Kaads ir Aritas vecums?

Minesota 28.12.2013

Nu spriežot pēc bildes kur redzama palodze ... dzīvoklis jau pirms izīrēšanas ir bijis šausmīgā stāvoklī.

Tērēts 28.12.2013

Nav runa par dzīvokļa stāvokli, neviens jau nesaka, ka viņa ir kaut ko izdemolējusi vai nodarījusi. Runa iet par personīgo higiēnu. Turklāt, ja cilvēks dzīvo vairākus gadus, tad pats arī var ar smilšpapīru dzīvoklī logu norīvēt un nokrāsot. Viņai jau neviens to neliedza.

L Lepnā Lavīze 28.12.2013

Neko tādu īpašu nesaskatu. Linolejs, loģiski, var izdilt. Zirneklis arī var ieviesties. Un izlietne rūsēt. Īres maksu pa virsu tak maksāja? Kāpēc viņai būtu vēl par savām naudiņām kas jāremontē? Tā ir viņas problēma?
Un tiešām, kas ir tas mistiskais Centrs, kas visus komandē, sociālais centrs, vai?

J JHGFD 28.12.2013

Dzīvoklis jau pirms Aritas Strades ievākšanās bija šausmīgā stāvoklī kā viņa vispār varēja padzīvot tādā ūķī!SIA "Centrs" šo dzīvokli izīrēja vienai sievietei, kura pēc tam izīrēja Aritai Stradei...tāda neliela krāpšana.Aritai jau neatlika naudas, lai veiktu remontu...bija taču jāmaksā par dzīvokli, kuram bija uzlikta krietna summa, ko šī kundzīte iebāza kabatā.Cik zinu tas nebija diez ko likumīgi!Kā Jums vispār nav kauna likt tādas bildes un stāstīt par cilvēka privāto dzīvi?Kāda Jums daļa ar ko Arita guļ vai neguļ???Laikam pašai nav ilgi bijusi dzimumdzīve!!!Kad Arita ievācās šajā lieliskajā dzīvoklī vannas istabā flīzes bija nobirušas un bail pieskarties, ka nenobirst pārējās, pods krievu laika, vanna ari krievu un sarūsējusi...nu nezinu vai tik daudz naudu varēja ņemt par tādu dzīvokli un lielāko daļu bāzt kabatā!Vienu reizi esmu pabijusi šajā dzīvokli, kad Arita tikko ievācās...katrā ziņā šausmīgs!Arita ir ļoti kārtīga meitene un uz to brīdi nebija citi varianti kur dzīvot, tāpēc nācās īrēt šo ūķi...tā kā Kuldīgā ir grūti atrast kur īrēt dzīvokli!Kas ielika šo melīgo apsūdzību varētu labāk nokaunēties!

T tomish504 28.12.2013

šī izklausās pēc vistiešāko publisko apvainošanu, un par tādu apvainošnu tā īrniece var arī iesūdzēt šī raksta autoru tiesā.pirmām kārtām jau tiešām tas dzīvoklis izskatās, ka remontēts nav kā minimums 10 gadus un prasīt ko tādu no vientuļās mātes man arī liekās cūciski, kas maksā papildus naudu tā saucamajam starpīrniekam.zirneklis tik tiešām tur varēja parādīties arī pēc pāris dienām kopš viņa izvācās.tie daži netīrumi uz tā paklāja?nu noteikti tā bija pagulte.gribētos redzēt vai tā raksta autoram tiešām pagultē valda tāda higiēna par kādu viņš te runā?Intersanti arī tas, kapēc tad netika ieliktas tās tualetes bildes?varbūt tur remonts vispār nav taisīts kopš tā māja tika uzcelta un tur varētu redzēt, ka tas īstais īrnieks nemaz nav tik godprātīgs ja izīrē tādu dzīvokli.un vispār zinot Sia "Centrs'' līgumā ir tāds punkts, ka ''Centrs'' izīrē dzīvokli īrniekam un īrnieks nedrīkst izīrēt dzīvokli tālāk vēl trešai personai!
Neviens nav svēts, bet uzskatu, ka šī ir cūciska, publiska apvainošana, un tai pašā laikā antireklāma ''Klūdziņai''

G13 28.12.2013

Klau, nu ieliec vannasistabas un tualetes fotogrāfijas, visi grib pavemt! Savādāk sūdzībai nav asuma, tikai kaila apvainošana un bezjēdzīgas fotogrāfijas.

Tērēts 29.12.2013

Varat mani iesūdzēt, dzīvoju kaimiņos un man neviens nelūdza šo sūdzību ielikt. Dzīvokļa stāvoklis nevienam netika slēpts un katra paša ziņā ir piekrist vai nepiekrist ievākties šadā vai tādā dzīvoklī.
Arī par naudas maksāsāšanu parasti vienojas abas puses pie izīrēšanas un ja īrniekam tas nav pieņemami, tad var nepiekrist. Turklāt lielie aizstāvētāji diez vai bija klāt naudas maksāšanas brīdī, tāpēc varam runāt par konkrēti redzamiem un pierādāmiem faktiem.
Man kā padzīvojušam cilvēkam sirds sāp par tik nožēlojamu un melīgu jaunatni. Bildēs tak redzams, ka sienas skapī ir gāzta miskaste, jo slinkums ir bijis to aiznest. Un pagulte vai pagalde, sevi cienoša sieviete izvācoties savāks savus mēslus aiz sevis.
Bet es gan vairākkārtīgi biju klāt, kad Arita savus varoņstāstus pa Priedaini stāstīja.

L Lepnā Lavīze 29.12.2013

Klau, labāk uztraucies par savu personīgo dzīvi un problēmām! Izskatās, ka savas dzīves nav, tāpēc vienīgais prieks cilāt netīro veļu. Nevis bāz degunu kaimiņu pagultēs un skaiti zirnekļus zem izlietnes. Nožēlojama esi tu pati, apklačojot cilvēku. Laikam neviens vairs neīrē to nolaisto dzīvokli, ka tāda dusma? Jā, un vai tā īrniece, kas izīrēja apakšīrniecei, nodokļus valstij maksāja?

K kaamis 29.12.2013

Bet Jums kā padzīvojušam cilvēkam nav kauns lietot tādus vārdus kā - slampa, cūka??

K kaamis 29.12.2013

Uzspiediet uz tā cilvēka profila, vēl sūdzas par negaršīgiem cepumiem Rīgas tirgū, tas tak ir viltojums!!!

Ausainītis 29.12.2013

Tas ir no maisa izlīdis stukačs.

L lapsa222 29.12.2013

Es pazīstu Aritu ļoti sen. Viņa ir laba meitene, tikai ļoti viegli iespaidojama. Tā ir vienmēr, kad Aritai parādās draugs. Neapvainojies, Arita, bet sāc pati domāt par savu rīcību.
Kad Arita sāka īrēt to dzīvokli, viņa vēl bija kopā ar sava bērna tēti un bija domāts to dzīvokli paremontēt. Toreiz viņa man stāstīja, ka priecājas, ka tādu dzīvokli atradusi, bērna tētis dod naudu un viss bija ok. Tad viņa palika viena, bija ļoti cilvēcīga un atbildīga. Forša draudzene. Tagad, kad parādījās tas jaunais draudziņš, domāju, , ka tas viņu samācīja. Tiešām liekas jocīgi, ka Arita pameta tādu netŗību aiz sevis un palika parādā. Es neaizstāvu Aritu, jo zinu cik ļoti viņa izmainās puiša iespaidā. Arita, padomā soli uz priekšu pirms dari muļķības! Varbūt aizej iztīri to dzīvokli un norēķinies vēl vecajā gadā!

J Janochka 29.12.2013

Iveta ir šī portāla uzraugs, viņa iejaucas visās sūdzībās. Baigā komentatore. Viņai gan izskatās, ka cilvēciņam ir ko darīt. Izvēlas ko kaunināt, kura pusē nostāties. Baigā gudrīte lietās, kas uz viņu neattiecas

L Lepnā Lavīze 29.12.2013

Ja jau sūdzība ir publiska, tad tā attiecas uz visu Latviju. Janočka, ir kaut kādi standarti, kas te var komentēt un kas nevar? Nav! Un ne jau tu noteiksi, kam kurā pusē nostāties. Punkts.
Lapsa222, nu nav maza bērna vientuļai mātei jāremontē sveši dzīvokļi, no kura jau pēc nedēļas var paprasīt aiziet! Lai naudu tērē bērniņam! Un pareizi viņu puisis pamācīja, arī īrniekiem ir tiesības. Īpašu netīrību bildēs nevar redzēt, nevienā, novazāts viss - jā! Tās dažas baltās drupačas uz zaļā paklāja???

retas_sudzibas 06.01.2014

Vai sirdij labāk palika? Vairs nesāp? Tagad varam ar mierīgu sirdi iet gulēt un no rīta celties augšā?
Jūs est tikai kaimiņiene. Jums šis dzīvokls nepieder. Ļaujat cilvēkam, kurš ir viestiešākais sakars ar šo dzīvoklis, pašam izlemt, rakstīt sūdzību vai nē. Katram cilvēkam ir jāatbild par savu dzīvi, kapēc jābāž deguns svešās darīšanās? Kurš jums to prasīja?
Iespējams, tikai dēļ jūsu publiskās sūdzības ( un man ir vienalga par to, vai viņa ir patiesa vai nav) šai meitenei būs problēmas atrast jaunu dzīvesvietu. Ar visu bērnu pie sāniem. Par šo meitenei jūs ļoti aktīvi sūdzaties, bet vai par bērnu jūs esat padomājusi?
7 reizes nomēri, pirms nogriez!
Fui, fui, fui!

Tērēts 14.01.2014

Domāju, ka vispirms par savu bērnu ir jādomā pašai mātei, bet izrādās viņai interesē tikai cita sava ķermeņa vieta. Arita ar savu jauno drauģeli, kas ir centrs darbinieks, ievācās citā centra iedalītā dzīvoklī. Un kas notiek? Decembra beigas svētku vakrā pie jaukā pārīša ierodas Aritas iepriekšējais piegulētājs, kas runā, ka esot cietumnieks, un uzrīko asins pirti. Tā, ka visa kāpņu telpa asiņaina. Totāls bardaks un pritons, kaimiņi atkal cietēji, izsauca policiju. Kaimiņi apsver iespēju griezties kādās institūcijās, lai tās izvērtē vai tāda- nezinu kā lai nosauc, par sievieti vai māti grūti nosaukt- drīkst un ir spējīga uzņemties rūpes par bērnu.