www.sudzibas.lv Āres Z/S NEMAKSĀ algu

Āres Z/S - NEMAKSĀ algu

Vēlos brīdināt cilvēkus, kas apdomā iespēju strādāt šūšanas darbnīcā Ķegumā, kas pieder Z/s Āres. Informācija darba sludinājumā par 200Ls algu mēnesī ir maldinoša.Šie cilvēki patiesībā teju spēj samaksāt 70Ls par pilnu nostrādātu mēnesi, tas ir ,katru darba dienu 8 stundas, un tad paliek parādā par telpu īri. Sekojoši nākamajā mēnesī, iespējams tie samaksās parādu par īri, bet Tavai algai nauda vairs neatliks. Kā mana personīgā pieredze rāda, ka algu nesaņemsi vispār. Īpašnieki nesniedz darbiniekiem saprotamu informāciju par apmaksas sistēmu pēc kādas tiek aprēķināta darba alga. No rīta sola, ka par dienas padarīto darbu būs tāda samaksa, dienas beigās jau samaksa izrādās būs cita u.t.t.. z/s Āres īpašnieki ir negodīgi cilvēki, kuru vārdi nesaskan ar darbiem. Bez sirdsapziņas pārmetumiem viņi nesamaksā algu un pavada Tevi ar vārdiem: "nu ko darīt, ļoti neparedzams ir šis darbs". Neiesaku strādāt pie šiem cilvēkiem bez līguma un nekādā gadijumā neparakstiet līgumu par algu pēc padarītā darba (akordalga), jo tad viņi būs ieguvuši legālu iespēju nodarbināt tevi visu mēnesi, katru dienu un smaksāt Tev tikai tik cik tas uz to brīdi viņiem būs izdevīgi.

D

P Pipars 19.09.2013

Tas pats notiek Talsos, kadru maiņa nenormāla, algas tie paši 70 ls arī tad, ja esi izpildījis normu un NVA joprojām izmisušajiem tur iesaka strādāt. Žēl kaimiņienes, kas tur iekūlās, labi, ka pietika prāta iet prom.

Inženieris 20.09.2013

Cik ilgi tad šņukstēsiet internetā? Ja ir darba līgums tad dodies uz VDI vai VID un raksti iesniegumus, lai beidzot sodītu šādus "komersantus".
Un publicējiet arī īpašnieka vārdu un uzvārdu, taitai jāzin šos VAROŅUS!
Kauns par tādiem darba devējiem!

Reģistrācijas numurs
40001016210
Nosaukums
Lauberes pagasta zemnieka saimniecība "ĀRES"
Tiesiskā forma
Zemnieku saimniecība
Reģistrācijas datums
26.01.2006
Reģistrs
Uzņēmumu reģistrs
PVN
Uzņēmumam anulēta ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecība: 15.06.2010

Uģis Liepkalns, 200965-...
īpašnieks (no 26.01.2006)
Paraksta tiesības

S singers 17.12.2013

Ja sūdzības rakstītājs būtu darbinieks, tad jau zinātu, ka z/s''Āres" ir MU nodokļu maksātājs un nodarbināt cilvēku bez līguma ir galīgi neizdevīgi. Tieši pretēji - ja nav līguma, tad darbiniekam nav nekādu pienākumu pret darba devēju.Pēc principa - a tu man neko nevari izdarīt. Izskatās, ka sūdzību rakstījis kāds no mūsu lielās nereģistrētās uzņēmējdarbības un pabalstu prasītāju saimes, kuram ir atteikts darbs mājās ''pa kreiso'', bet piedāvāts strādāt uz vietas darbnīcā.
Tālāk par maksāšanu.Ja cilvēks domā, ka var tā vienkārši dzert šnabi un pusotru mēnesi nenākt uz darbu - es nemaksāšu.Ja cilvēks saražo brāķi un tā vietā, lai kaut labotu, var vienkārši piecelties un aiziet mājās(ar vārdiem - ja vajag, labojiet paši) - es nemaksāšu.Ja cilvēks var nenākt uz darbu tāpēc, ka ir labs laiks un viņš grib pastrādāt dārzā, kā rezultātā netiek izpildīts pasūtījums un zaudēts vēl cits pasūtījums - es nemaksāšu.Bet, paldies Dievam, tādu cilvēku nav daudz.

Ar cieņu - z/s ''Āres" īpašnieks Uģis Liepkalns

Tel.: 26792414