Area.lv - Krāpnieki

Nekādā gadījumā neizmantojiet www.area.lv pakalpojumus. Ļoti slikts serviss - neatbild uz epastiem un telefona zvaniem. Tikko paņēma naudu par jaunu pakalpojumu, taču pakalpojums netika sniegts... Šķiet, ka šis iestādījums iet pa skuju taku.

T

R RitaZita 09.11.2013

Pilnībā piekrītu. Es arī ar viņiem ietrinos. Vesels gads stresa, pilnīgākie pohujisti. Trakākais tas, ka netieku no viņiem tagad vaļā. 100 reizes esmu prasījusi, lai pārtraucam saistības un lai iegūstu domēna vārdu, kuru viņi krāpnieki ir reģistrējuši uz sava vārda, bet viņi tēlo ka nelasa meilu un tā esmu pie viņiem piesaistīta un man jāmaksā viņiem, ja nē, blokē nost manu mājas lapu, kur es pati personīgi esmu uztaisījusi no A līdz Z, un kļūdas pēc uzticoties viņiem uzliku to uz viņu servera.
Man ar viņiem saistās tikai negatīvas emocija un pieredze.

E edelyveys 20.12.2013

деньги взяли за год вперед, сайты удалили через 2 месяца, техподдержка не отвечает, 10 сайтов просто выкинули. интересно, мошенничество в нашем государстве не карается? пришел в магазин-деньги взял, товар не получил. абсурд. кто вообще у нас контролирует интернет бизнес. как там может быть, что бы деньги просто так брали.