apvi - apavi

Nopirku apavus ar atlaidi veikala Trend Express Domina, apavi pirmaja diena noberza kaju lidz asinim, jo ieksa bija nepareizi iesuta vile.Nesu atpakal apavs, pienem aun teica, ka nedelas laika dos atbildi, pec nedelas sanemu vestuli, ka ta ir mana vaina un, ka apavus apmainit nevares.Sazvaniju veikalu, vaditajs uz vietas nebija, bet man apsolija atzvanit atpakal.Pec paris stundam piezvanija sieviskis, stadijas prieksa, ka brenda menedzeris un paskaidroja man no profesionala viedokla kapec apavus vini negrib pienemt atpakal.Tatad, es esmu nopircis nepareizu izmeru, bet mans izmers ir44 un uz kurpem ari bija rakstits 44, veikaa pemeriju purngalos nespieda viss bija ok, bet ka mes visi labi zinam apavi sak spiest vai nespiest nostaigajot vismaz 2 dienas.Tad sis ipatneais tantuks man saka skaidrot, ka es nemaku pirkt apavus, jo apavi esot japerk vakaros un, lai saprastu, vai vini man der vai ne, ir japastaiga vinos vismaz 2 st veikala.Nu tadas interesantas lietas es pirmo reizi dzirdu.tTas varetu but labs ieteikums apavu tirgotajiem, lai varetu ietaupit naudu vini varetu atverties uz paris stundam vakaros.Varie t iedomaties apavu veikalus, kas strada paris stundas diena un, kuri ir pilni ar staigajosiem pircejiem jaunos apavos.Nu intersants gan ir brenda menedzeris saja veikala, tad profesionals vaditajs.Ta mes Latvija attistam labu servisu.Tadam tantukam laikam gan jajjiet pelnita atputa.

R

T ToRaimonds 05.05.2011

Tu nebiji sajaucis Tvaika ielu ar apavu veikalu?Tur tādas lietas tiešām varētu notikt.

R R 06.05.2011

pati stradaju apavu veikala un isteniiba ja jus tiesham gribat nopirkt ertus apavus, jums ilgaku laiku ir japastaiga pa veikalu, jo loti biezhi ir taa, ka veikalaa apavi ir eerti, kad paiet stunda tad tikai sak berzt! Un taa ir loti daudziem apaviem... ticiet man, manaa veikalaa cilveeki meera apavus 1-2 st. loti biezhi, jo cenas ir augstas un cilveeku negrib pirkt neertus apavus pa 150 ls...

A Agnese 06.05.2011

Man arī bija negatīva pieredze ar šī veikala apaviem, bet man veiksmīgi atgrieza naudu... tagad šajā veikalā vairs neeju!!!

G guntis 19.05.2011

Nu pareizi jau tev stāstija tas tantuks, jo tas, ka apavi spiež vai noberž kāju līdz asinīm nav ražošanas defekts, bet gan esi izvēlējies nepareizus apavus savām kājas īpatnībām.