Apsardzes korporācija JAGUĀRS - Nemaksā naudu

Cienītie drošības dienesta pārstāvi un sadarbības partneri, gribu jūs informēt par to ka "Apsardzes korporācija JAGUĀRS" kuru pārstāv Regīna Ločmele-Luņova nemaksā naudu darbiniekiem un sadarbības partneriem, viņa savu vārdu ļoti reti tur! Tāpēc ierosinu jūs būt ļoti vērīgiem atiecībā pret Regīnu Ločmeli-Luņovu.

Regīnas Ločmeles-Luņovas kontakti:

Mob.tālr.: /izdzests/
e-pasts: /izdzests/

D

R rojs2 28.05.2010

izskatās lēta...

L linda 28.05.2010

bet apskatiet citas bildes... viņa tur arī lēta? kaut vai googlē? uzķeramies uz viena komentāra? bet vai vajag? katrs dabon pēc nopelniem... nepatīk darbs? ATBRĪVO VIETU STRĀDĀTGRIBĒTĀJIEM!!!

V Vlad 07.06.2010

nevar but

A Andis 06.07.2010

Pilnīga taisnība! Strādāju Jaguārā. Algu neesmu redzējis no decembra. Baro ar solījumiem un nemaksā! Atbīvoju Lindai darba vietu. un novēlu saņemt algu. Savējo mēģināšu atkarot tiesas ceļā. Mans ieteikums - tālāk no Jaguāra!

K kristine 05.10.2010

Par algam jautajums paliek aktuals! Manam viram nemaksa algu jau sen, baro ar solijumiem, bet rezultata nekada nav! Kad vins atnak uz ofisu, tadvinam sekretare saka visu laiku ka Galvenais Pavels nav uz vietas. Un kad sakam braukt virsu, tad vins iedod 100 Ls, kaut vai pelna amperam 250 Ls un paradA vinam ir gandriz 2000 Ls.

A Aigars 13.11.2010

MAUKA, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

E Edvīns 17.11.2010

Nekritīšu tik zemu un rupjības neteikšu, bet par to ka algu nemaksā tā ir taisnība ar kuru galu viņi domā man nav skaidrs. Stājoties darbā šajā uzņēmumā biju augstās domās par to, bet tagad domas ir mainījušās parasts "Šaraškina kantoris". Runājot par tiem solījumiem arī taisnība, finanšu direktors vārdā Pāvels uz telefona zvaniem neatbild bet kad uzraksta sms tad ir tikai solījumi, solījumi, solījumi :)
Mans ieteikums, ja ir iespēja tad nepiesakieties darbā šajā uzņēmumā.

A aivars 21.01.2011

Tā ir pilnīga taisnīga, bet drīz pieaicināsim televīziju un gan jau nāksies viņiem vismaz kautko atbildēt. Ja gribat ko panākt rakstat uz email... [slēpt]@inbox.lv ... mēs visi kopā varēsim kautko arī panākt, bet ja klusēsim tā arī tālāk turpināsies

B BaDžOo ® 30.03.2011

Jums darba devējs teica - atbrīvot vietu strādāt gribētājiem!!! Tad Tā vajag arī RĪKOTIES. Vienīgi VISPIRMS IESAKU, nodibiniet siltas
un jaukas attiecības ar darba devēja klientiem!!! Kāpēc nepastrādāt uz klientu pa tiešo - bez liekēžiem. Protams katrs gadījums un
apstākļi ir 'individuāli' .Ko un kā darīt, katram jāizsmadzeņo pašam! Varu piebilst - manā gadījumā jau ir REZULTĀTI! Tā lūk..Hi!

E Esesesseseseseses 30.03.2011

A to blondo kazu fotogrāfijā gan varētu tā bik pastrīķēt gar gurniem! :D :D :D :D :D

č Čoms 30.03.2011

Izskatās pēc Čakmarijas ielas kontingenta.

B BaDžOo ® 30.03.2011

...Hi! (...pieaicināsim televīziju)!? Vot lētticīgie. Es vēl Regīnas kundzi atceros kā TV diktori...Gribētos redzēt kura televīzija 'uzbrauks' viņai? Ja Aivar Tev, kaut kas vairāk interesē - te mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv ...varu padalīties ar šadu-tādu info, kuru man nolēja vienas firmas drošības darbinieks...