Apsardzes Alianse - Apsargi

Pieslēdzos Apsardzes Alianse pultij pagājušajā mēnesī un par šo laiku viņu ekipāžas man kārtīgi apnika! Lieta ir tāda, ka man mājās ir uzstādīti parastie detektori, bet vajag, kā saka, ar imunitāti pret dzīvniekiem. No rīta braucu uz darbu, man no darba līdz mājām pusotra stunda, ja braukt ar mašīnu, un tad darbadienas vidū saņēmu zvanu: „Jums ir nostrādājis detektors, ekipāža ir uz vietas, visas durvis-logi ir aizvērti, atbrauciet”. Un tas viss kaķa dēļ, kuru es dažreiz aizmirsu atstāt aizslēgtā istabā. Es viņiem saku, lai brauc prom, jo tas atkal ir nostrādājis detektors uz kaķi, un man atbild, ka viņi nevar braukt prom kamēr saimnieks neatbrauks un nepārliecināsies, ka viss ir kārtībā. Kad atbraucu-tā arī izrādās – signalizācija nostrādāja uz kaķi. Un uzreiz divas ekipāžas pie mājās. Priekš kā? Un tā jau dažas reizes bija. Grib, lai es lieku detektorus ar imunitāti pret dzīvniekiem, vai arī atstāju kaķi vienā no istabām. Un nekā savadāk nevar sarunāt ar viņiem.

и

J Juris 30.11.2010

Vāks! Un kur te apsardzes problēma??? Vo kur stiulba sūdzība!!! Te drīzāk būtu jāraksta sūdzība pašam par sevi, ka redz esmu tik hahaha, ka pieslēdzos apsardzei, lai gan patiesībā nevēlos lai apsardze par manas mājas apsardzi atbild!!!
Vot ir že cilvēki mūsu valstī!!! Vāks!!!

A arturs 30.11.2010

kautkaads pajolins

L Ligita 30.11.2010

Es arī nesapratu, PAR ko ir sūdzība? Vai par to ka apsardze labi DARA savu darbu?????

I Imants 30.11.2010

Būtu lābi iekļaut līgumā punktu (ja tāda nav) - "...soda nauda Ls 50 par nepamatotu izsaukšanu vai signalizācijas lietošanas noteikumu neievērošanu...". Tad ļoti ātri gan sevi izārstēs, gan kaķi, gan, vajadzīgus detektorus uzstādīs !
Par ko sūdzība ? Noteikti par sevi...

A Andris 11.12.2010

Šādus rakstus 100% raksta pašas apsardzes kompānijas darbinieki. Citēju:"un vēl divas ekipāžas" SMIEKLĪGS GĀJIENS ķērienam uz muļķa klientu kurš uz to pavedīsies!!! Šādus rakstus vispār vajadzētu administrēt un dzēst ārā. Reģistrēt apsardzes kompāniju IP adreses un tad saprast, kas ir kas!!! PR gājiens pirmklasnieka līmenī!!! Vairāk nav ko teikt!!!

M Mamuts 11.12.2010

Un ja pēkšņi signalizācija nostrādā vēl 10 objektos? Tad viņi uz katru sūtīs pa 2 ekipāžām? Viņiem laikam ir liela apsargu armija

P Pāvels 06.03.2013

Aps. aliansei ir diezgan interesanta sistema. Ta kā viņi sadarbojas ar (ka es sapratīju) gandrīz visiem Latvijas apsargu uzņemumiem, viņiem tiešam ir iespeja atstutit pat trīs ekipažus, nezinu, priekš kam tas ir vajdzīgs, nu bet iespeja ir. Domaju, ka divas ekipažas bija kada loģistiska vai operatora kļuda. Bet runajot par sudzību, sudzība ir tiešam nepamatota, pat es zīnu, ka tada gadijuma vajag uzstadit pareizo detektoru.

N Natalija Ostrovska 19.02.2024

man dažreiz nostrādā signalizācija,bet pults pat nenoreaģē,vot apsardzes alianse,un vienreiz atbrauca mobīlā grupa ar 30 min nokavēšanos,viss sen jau nozagts un bez pēdām,bet stāsta ka apsargs esot objektu apsekojis un visas durvis,logus pārbaudījis,tipa viss bijis aizslēgts,bet kamerās redzams ka apsargs pat nav iekšā teritorijā iegājis.