www.sudzibas.lv Apriore Serviss neuzticieties šim autoservisam

"Apriore serviss" SIA - neuzticieties šim autoservisam

Nekad mūžā neizmantojiet Apriore serviss autoservisa pakalpojumus, pirmkārt, attieksme ir kā pret suni, ja ir norunāts 14 paņemt automašīnu uz remontu un apsola, ka auto būs gatavs pēc stundas, tad automašīnu labākajā gadījuma sāks remontēt ap 15, un vienas stundas vietā remonts izvēršās 4 stundu garumā, jo nejau tāpēc ka nebūtu novērtēts automašīnas stāvoklis, bet gan tāpēc, ka darbinieki neko nedara!!!!! otrkārt, autoamšīna tiek patvaļīgi ekspluatēta pa rīgas ielas, bez autoīpašnieka atļaujas!!!! treškārt, ar autoamšīnu tiek nobraukti 30km pa rīgas ielām, neskatoties uz to, ka octa ir uz autoīpašnieka vārda, ko un kā ar automašīnu tiek braukāts pa rīgas ielām to zina tikai šā servisa darbinieks!!!! ceturkārt, jūs nevarat zināt, vai ar auto nav bijusi kāda neliela sadursme, vai auto nav atstāts zem zīmes un vai uz auto nav soda punkti un soda nauda.... kantoris ir drausmīgs, esmu dzirdējis jau iepriekš silktas atsauksmes, bet neticējās ka tik drausmīgi var būt, tad nu esmu izjutis to pats uz savas ādas, un rekomendēju no šī servisa turēties pa gabalu!!!

Z

A auch 08.05.2014

Kaa reiz biju domaajis vest autinju pie daktera, bet pameklejot info pa internetu, sapratu, ka neparvelti cilveeki cepjas par sho servisu, draugs arii man staastiija par shii servisa attieksmi, jo ar bija sakersanas ar meistariem, kas nebija pieskurveejusi liidz galam visas skruves un rezultata papildus remonta izmaksas bija 200ls vecajas naudas, un protams meistari savu vainu neatzina.

T TP-link 08.05.2014

Arī mēs bieži vedām savas mašīnas uz so servisu. Ar laika novilcin'āšanu bija tas pats, tikai vēl tās gudrās runas, ka jāmaina tas un tas, un tas neēsot tik viegli, un detaļas jāmeklē (kaut mašina nebija nekāda kruta). Uz teh. apskati sagatavo ar vārdiem uz lupām tikai brauciet uzreizi, lai nekas neizregulējas, mistsika bremžu regulēšana, kas aizņem 4 tras stundas. Bet pagrieziena remontēšana ir vājprats, bet vēl trakāk, kad aizbraucot uz tehnisko, tas nedarbojas. A viņiem nekas traks nav noticies. Šie ir tikai sīkumi, vēl no tiem bija labais, ka nummura apgaismojuma lampa toreiz 11 lati maksāja, bet paši ņirgajoties pēc laika stāsta ka tādas lampiņas 0, 50 santīmi maksā (aizmirsa zeperi). Iesaku nebraukt, jūties kā apčekarēts, cenas uzskrūvētas - darbs izdarīt bezatbildīgi.