Sia " Apranga" - Darbs

Sveiki. Sakiet lūdzu kā ir strādāt aprangas veikalos? Vnk ši brīža krīzes situācijā man piedāvāja tur darbu un man tas likās neticami, ka kāds iet prom. Vai tas norāda par mazu algu un sliktu attieksmi.

O Onka 05.05.2009

Varbūt izmeta par kādu grēku?

N ninja 05.05.2009

darba sludinajumos apranga reklamejas, ka viniem atveras jauni veikali.
varbut iet prom, jo ir citas prioritates, vai vnk dabuja labaku darbu.:)

N nevazhno 06.05.2009

Nu, nezinu...Aprangaj ir vienmer liela""tekuchka"!

M Murka 06.05.2009

Nu ja Jums vispar darba nav, tad nav ko zaudet, pameginiet. Tagad, patiešam grūti atrast darbu, ja ilgi domasiet varat pazaudēt vakanci...

O Ozols 19.05.2009

Savulaik Aprangā pastrādāju, Pull And Bear veikalā. Attieksme no vadības puses ir slikta, nepretīmnākoša, bieži tiek aizrādīts par kļūdām, kuru nav un kad tas tiek noskaidrots, netiek prasīta atvainošanās. Attieksme tāda itkā darbinieks ir skolnieks, kuru var pērt un pērt, jo tas ir īpašums. Jebkāda iniciatīva no darbinieku puses tiek uztverta naidīgi, jo kungi ir no Spānijas un viņiem ir sava saprašana par tirgošanos. Diemžēl uzņēmums stūrgalvīgi atsakās saprast, ka Spānijas vai, piemēram, Lielbritānijas patērētājs NAV tāds pats kā patērētājs Austrumeiropā, te ir vajadzīga cita pieeja un veidi kā pārdot. Diemžēl pēc šādu vārdu izteikšanas es saņēmu teikumu - ja nepatīk, ej citur. Es nesaku, ka nepatīk, taču netika novērtēta mana acīmredzamā ieinteresētība uz uzņēmuma veiksmīgāku attīstību.
Plusā vēl tas, ka, vārdā neminēšu, bet viens no vadības atļaujas meitenēm uzšaut pa dupsi, kas civilizētā Rietumu valstī tiktu sodīts pēc krimināllikuma, bet pie mums - ai nu puisis pajokojās un viss.

M Minka 03.06.2009

pēc pieredzes esmu strādājusi veikalā Zara -Spicē, attieksme no kolēģiem ir vnk drausmīga, ka tikai pasūdzēties priekšniekiem par juanā darbinieka kļūdu utt. itkā kļudīties mācoties iejustie sjaunā viē nebūtu pieļaujams... [slēpt]@ vnk pretīga vadība un kolēģi vēl ne tik... :( saslimu un vadībai bij vienalga kas un kā bij jāiet uz darbu un ja teicu ka ar 38, 8 nebūtu prāta darbs ziemā mīnusos iet ārā viņi tik atbildēja ja nepatīk varot iet prom no darba vietas, un EJOT prom no darba vēl izcūkoja...tā paforši ar darba apgaitas lapu par kuru man neviens nemaz nepateica, ka tā jaatdodot...un vēl tā jau naudiņas nav un bij atkal jākratās uz Spici lai iedotu to apgaitas lpp priekšniecībai... un pēdējā dienā arī izturējās visi nu paldiesdievam aizvācās, KOLĒĢES ir tur nelojālas tas tiesa... :) biju tik laimīga tikt prom no turienes, jo katru dienu 10h jās'tav kājas apsēsties vispār nedrīkt...atvilkt elpu ne minūti jāstrādā kā konveijeram un algas ar nekādas...

J jonne 29.07.2009

Aprangai viss ir oficiali - oficialas algas, oficials apmaksats atvalinajums utt. Ja nepaveicas ar kolektivu, varejat palugt lai ieliek jus stradaat uz citu veikalu. Manaa veikalaa lielisks kolektivs. Un vispar - pirms sudzetie par kolegiem padomajiet, varbut vainigs esat Jus

J jonne 29.07.2009

pasakiet man kur shobrid ir LABAS algas?

M maza 11.08.2009

jaa, par kolegiem runaajot - kaa paweicas ar weikalu. bet par algaam - piekriitu - prasiibas nu naawiigi augstas, maksaa - kapeikas.

S Santa 17.11.2009

Neiesaku iet strādāt SIA Apranga, jo algas ir smieklīgas un darbinieki netiek motivēti vispār.

I Ilze 22.01.2010

Man jau gan šķiet, ka katram darbs jau vien ir motivācija!Tādi, kam nekas neapmierina un viss ir slikti tagad sēž bez darba.Pati stradāju Aprangā.Jā nav viegli, bet darbs ir interesants, un man sķiet labāk, ka darba daudz, un visu dienu ir ko darīt, nekā sēdi veikalā un aiz tā, ka nav ko darīt lako nagus.

S sikaa 24.08.2010

vai kāds varētu pateikt no -līdz, cik lielas ir algas apranga, esmu dzirdējusi ka 180 ls, tā ir taisnība? vai kāds var summas nosaukt aptuveno? paldies!

A adata 22.08.2012

Ļoti patika strādāt ar klientiem, viņi novērtē veikala imidžu, cenas, kvalitāti, tomēr žēl, ka vadība nenovērtē darbiniekus!
Iet ne viens vien darbinieks projām no šī veikala, tad jādomā, ka vaina nav darbiniekos, bet veikalā. Lai arī cik ļoti patīkami bija palīdzēt klientiem un darīt visus veikala darbus, bet uzskatu, ka tāda nervu bendēšana, kāda ir sakarā ar vadības iegribām un pēkšņajiem lēmumiem, nav tā vērta!

M maza23 14.04.2015

Nesen aizgāju, it kā uz abpusēju vienošanos no Aprangas veikala Alfā, no vadības puses atieksme vnk briesmīga, vadītāja garastāvokļa cilvēks, kā kkas dzīvē neiet tā pret darbiniekiem kā niecībām izturās. Nevarēju beigās savienot ar skolu, nedeva mazāku slodzi, gāju ar atlūgumu, pierunaja palikt, beigās redzēja, ka tiešam man slodze ir liela, uzrakstīju uz abpusēju vienošanos atlūīgumu it kā, beigās uztaisīja tā, ka esmu uzteikusi darbu, pat bezdarbniekos nevar iestaties normāli pēc tam, ja ej prom no turienes, sačakarē tev visu ko vien var.