www.sudzibas.lv Apranga Krāpšana, pircēju maldināšana

Apranga - Krāpšana, pircēju maldināšana

22.decembrī Dominas Aprangā piedzīvoju sen neredzētu krāpšanu. Ar izvēlelto preci devos pie kases, kur man pieprasīja par 30% lielāku cenu nekā bija uz preces cenas. Pārdevēja Jeļena "laipni" paskaidroja, ka cenas, kas norādīta uz preces neskaitās, īstā cena esot tā, kas viņu kases sistēmā parādās. Jāatzīmē, ka visām šī modeļa precēm bija norādīta viena un tā pati cena €27,99, kas pie kases mistiski pieauga līdz €37,99. Tā ir nepieņemama komercprakse, krāpšana un pircēju maldināšana!

. ...Dace 12.01.2019

Līdzīga situācija bija Riga Plaza Aprangas veikalā 2019.gada 12.janvārī. Uz cenu zīmes blūzei 19.99, bet pie kases jau 24.99. Pārdevēja paskaidroja, ka esot kļūda uzlīmē un nevar preci pārdot pa 19.99. Skumji :(