APIŅI, SIA - Krāpšana

SIA '' Apiņi'' bieži meklē šoferus tālbraucējus,
izliekot regulāri sludinājumus ss.com, kas jau bij man aizdomīgi.

Pieteicos darbā, kā maiņas šoferis.

1. Reisā saskaros ar aizkavēto samaksu par reisu, apmēram 2 nedēļas gaidīju izmaksu.
-5e itka aizmirsa pierēķināt parking. (itkā sīkums)

2. Reisa no kopējā dienu skaita pavadīta reisā, ne izmaksāja par pēdējo dienu, tā tad jau - 70e, izmaksa arī bij jāgaida.

Šoferi jau brīdināja, ka zog 1 dienu no reisa.

Priekšnieka komentāri: es nemaksāju un nemaksāšu par nostrādāto pusdienu nevienam, manā gadījumā tā pusdiena bija no 8-17, ar izkraušanu, iekraušanu, braukšanu 4h.

Lielākā daļa mašīnu - šrots, štorkas ķīlē. Pats galvenais loģists_viņa seja_ iespējams ilgojas pēc bezmaksas korekcijas, totāla skriešana, un 100% zborka, tātad domājiet... Protams ir citi Sīkumi, tajos ne iedziļinošās.
Cien. Kolēģi, domājiet vai vajag jums šo darbu, ar iespēju but apkrāptiem mēnesī vidēji ~3x70=210e
ir aktuālas jau divas vakances! Nenokavējiet!

BondsBonds 30.01.2020

Nēesi apsvēris nodarbošanās maiņu, kir vairāk ar skaitļiem jādarbojas? Laikam tie grāmatveži tur laikam nav vajadzīgi..

K Krists Aizupitis 30.01.2020

Sveiki braucu apiņos pagajuso gada visu vasaru lidz rudenim sanaca sķiršanas del dzivesvietas maiņu braucu ar volvo manuali mašina laba kartība šefs lielisks pretim nakošs samaksaja visu un vel pa virsu visus atvaļinājumus neko sliktu nevaru teikt zelta kantoris../Krists../!

A Aldonis4401 30.01.2020

Sveiki! Pilnīgi piekrītu... Arī bija slikta pieredze. Pēdējos komentārus noteikti rakstīja pats priekšnieks :D

K Klibais. 07.02.2020

Tas Kombainieris nem stradniekus no apkarnes bez darba liguma,laistas ar lauksaimniecibas degvielu. pildot savas eiropas furas,loti smags raksturs

Peteris7 30.01.2020

Wow,kāds lepnums volvo manuālis! Aizmirsi pierakstīt noskrējienu ar 6 nullem un gadu. '' Gaziks,kamazs ari labs auto!''
Nepierakstīji cik ilgi gaidīji ,un ka pusdienu- neskaita darba dienā .
Un atpūtā nepaspēji ar sievu uzsākt ,kā jau jārāpjas nost! Un tad reisā domā: vai tev vēl ir sieva vai nav!?
Ja jau zelta kantoris,kāpēc nepaliki? Tur ir strādājuši cilvēki no tālienes ...Ja protams neiet runa par Ventspili vai Daugavpili..
Bet zinot reputaciju,un šoferu iekšejas domas,tik tiešam liekas ,ka izcilā komentara autors baranciņas roka ir turejis,pie kafijas,nevis tur braucis!