apģērbu veikals"siluets" - apkalpošana

Vēlējos iegādāties 2vas kleitiņas o veikala Siluets, bet pec ilgā laia kamēr izbūros,ka lai paskaidro pārdevējai kuru kleitiņu vēlos. jo tur ir no bildēm jāpasūta. un kleitiņas tiešām ir skaistas. Pzvanu uz veikalu, man pasaka pa pastu nesūtam. a viņiem draugos.lv ir rakstīts ka pieņem pasūtījumus arī caur pastu, bet lai zvana uz veikalu.

V

K kerygo 12.11.2012

Nja ta ari ir..
kamer top i-veikals pasutijumus pieņem pa telefonu.
Ja raksti uz e-pastu vai draugos tevi vispar ignore un neatbild!

E es_te 12.11.2012

Vo, vo!Mani arī ignorēja, kamēr neuzrakstīju pašai vadītājai, vai kas nu viņa tur skaitās.draugiem.lv viņu lapā biju uzrakstījusi visiem darbiniekiem.Prasīju kapēc visu laiku var sēdēt un likt reklāmas, bet klientiem atbildēt nevar.Tad tikai pēc dažām dienām man paskaidroja, ka nav nevienam no darbiniekiem tāda pienākuma... Protams, neko sūtīt vairs negibējās.Pēdējā laikā jau pamanīju, ka iet tā lieta uz priekšu-zvanot var pasūtīt un domāju, ka ir jau ok, bet acīmredzot nav...

V viita 19.02.2013

VIņi pagaidīs kamēr beigsies atlaides, tad atbildēs.Es noskatīju mētelīti bet ne man atbildēja uz vēstuli, ne pacēla telefonu. man gan viņš ļoti patīk(mētelītis)
atradu līdzīgu Es pasūtīju no TC Santa(draugos var atrast), tur plusā vēl ir izmēra tabuliņas.Un atbildi saņēmu taja pašā dienā.

D Daigule 24.08.2018

Es internetveikalā siluets.eu pasūtīju somu, kura izrādījās brāķis, nebija uz ko apmainīt,teica, ka labošot, bet nezinot, kad būšot meistars brīvs... Naudu negribēja atdot,vilka līdz pēdējai, likumā noteiktajai dienai. Šausmīga attieksme!

K KALVIS FŪRMANIS 13.09.2018

Noteikti neiesaku tur iepirkties, ļoti slikta kvalitāte!

K KALVIS FŪRMANIS 13.09.2018

Draudzenei drēbes atnāca cauras un netīras! Pretīgi!

E Evita Pukeita 12.07.2019

Pasutiju preci nu jau 12 dienas gaidu vel nau izsutita pat!

J Juulj 13.11.2019

Pasūtījām vīram jaku XL izmera, atnāca XXL izmērs. Izrādās ka XL izmērs vispār nebija pieejams un pārdevēji izdomāja nosūtīt pavisam citu izmēru (XXL). Aizsūtījām to jaku atpakaļ, pagāja jau nedēļa no veikala klusums.. Drausmīga apkalpošana

E Evita Pukeita 22.11.2019

Arī sutiju preci mēnesi gaidiju riebīgi un pretīga apkalpošana!