Apgaismojums Rīgas ielās - A

Varbūt kāds zin, kādu apsvērumu dēļ Rīgā tiek atslēgts apgaismojums tieši 5:20 no rīta? Tas ir laiks, kad sāk kursēt pirmais transports un cilvēki uzsāk darba gaitas.
Izskatās pēc klajas ņirgāšanās - izeju no mājām uz pirmo transportu - forši, gaišs un pēķšņi 5:20 nodziest visi lukturi un cilvēki paliek ABSOLŪTĀ TUMSĀ!!!
Ja gadījumā gudrie Rīgas Domes kungi nezin (protams, ka nezin, jo tādā laikā noteikti neceļas), tad šajā gadalaikā gaisma aust ap 5:40 - 5:45. Pēc mēneša noteikti vēl pat 6 no rīta būs tumšs.
Kam vispār šis apgaismojums ir domāts, ja ne iedzīvotājiem? Tikai tiem kas vazājas pa nakti?
Runa iet par Pulkveža Brieža, Katrīnas, Rūpniecības ielas raj., kā arī viss Ganību dambis slīgst tumsā. Droši vien tā ir visā Rīgā, es rakstu par to ko redzu personiski.

J

S sandra 01.09.2011

Tas jau ir visā Rīgā, arī mikrorajonos ap pieciem no rīta pazūd elektro gaisma!Mūsu valstī taču taupība!

T ToSandra 01.09.2011

Muļķe, tas taču valsts demogrāfiskās situācijas uzlabošanas jaunais modelis, drīz no krātiņiem līdz ar gaismas izslēgšanu izlaidīs simtiem turku, kuri būs mēnesi turēti seksa badā, un viss notiksies!

J Jana 02.09.2011

Urā, šorīt bija pavisam cita lieta! Apgaismojums tiešām tika atslēgts tikai ap 5:50!