www.sudzibas.lv Apelsinu pasaka bernudarzs bernu morala un fiziska sisana

AtrisinātaApelsinu pasaka bernudarzs - bernu morala un fiziska sisana

Mana meitina neiet jau otru dienu saja darzina,jo paris dienu iepries kluvu par liecinieci, ka audzinataja grupinas Ezuki blava nevis runaja uz manu bernu, pie ta visa citi bernini grupina ari bija. kad to visu dzirdeju sirds saspiedas krutis...atnacu atpakal uz grupinu. Audzinataja bija loti izbrinita atkal redzet mani. Bilde bija tada, ienaku mans berns pa vidu grupinai stav un raud, vel bernins laikam ari nobijas un raudaja,viens sedeja klusinam. Nedelu pirms sitas situacijas mans berns nakot no bernu darza pateica ka vinu iesita pa galvu audzinataja no citas grupinas, es nenoticeju,padomaju ka sameloja,bet pec ta visa skaidri zinu ka berni prot samelot bet pie tadam lietam japieklausas sava berna. Ir ari citi lieli minusi sajam bernu darzam. Nav remonta,viss drup no sienam un griestiem. Salauzti skapisi un nav kam tos salabot,virs gaja un laboja. Grupinas nav izvedenatas telpas-smird, netiras gridas gerptuves. nepieskata bernus,atstajot bez auklites uz laukumina,pa darzina teritoriju staiga kaki,kuri karto savas lietas darzina teritorija un pec tam berns iet ar kakam uz kurpem. Vadibas attieksme ari nespid,visu laiku ko neuzprasi atpakal atbildi sagaidi rupjibas. Ilgi cietos un kluseju,bet tagad pietiek,sodien iesu uz prokuraturu un rakstisu iesniegumu. Ar visu cienu A. Filipenoka un mana meitina V. Bondareva.

Papildināts likadendik 15.08.2017

Sodien aizgajam ar meitu uz so darzinu runat ar vadibu,bet sakums mani ne iepriecinaja. Pateicu ka gribu risibat so jautajumu mierigi,bet uz ko sadzirdeju ka lai vina(es) dodos kur gribu ka viniem ir vienalaga. Tad it ka galu gala saka runat normali ka pateicu ka iesu prokuraturu...bet vienalga ta to ne atstasu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta likadendik 22.08.2017

Situacija ar audzinataju, kura blava uz manu meitu, tika atrisinata. Pret audzinataju nav negadu pretenziju.

Dainis 15.08.2017

Jums labāk vērsties izglītības ministrijā vai arī Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, prokuratūrā jums diez vai spēs palīdzēt.

L likadendik 15.08.2017

Paldies tur ari bus jaiet.

A Apzinìgà 15.08.2017

Tàs gramatikas kļùdas.Šausmas.

J Jolanta Lapsane 16.08.2017

Māte nav latviete.Ko var no kļūdām gribēt?Es griestos:1)Izglītības ministrija;2)Bērnu Tiesību Aizsardzības Inspekcija(kur agrāk arī strādāju) un 3)Tiesībsargs...Pēc tam var arī uz "Bez Tabu".