www.sudzibas.lv Apdruka LV SIA Apkrāpa bērnudārzu

Apdruka LV SIA - Apkrāpa bērnudārzu

Apdruka LV mūs apkrāpa. Pasūtījām pie viņiem 35 lietussargus ar apdruku, kas bija paredzēta kā jaungada dāvana skolotājiem. Vēl pirms Jaunā 2018. gada viss bija akceptēts un avansa rēķins pilnā apmērā apmaksāts un sastādīja 525,14 Eur.
Pirmās piecas jaunā gada dienas ar uzņēmumu APDRUKA LV nebija iespējams
sazināties, lai apstirinātu, ka ar pasūtīījumu viss ir
kārtībā. Tad atnāca ziņa, ka uzņēmumam bija inventarizācija un, ka
sagaidīsim preci jau trešdien/ceturtdien. Bet nekā - preces kā
nebija tā nebija. Sazinoties 11.01.2018. ar uzņēmuma darbinieku (pēc 17:00),
kurš ar izbrīnu paziņoja, ka visam jābūt kārtībā un solijās
atzvanīt un precizēt informāciju vai tomēr ir iespēja saņemt pasūtījumu tajā dienā.
NEVIENS NEATZVANĪJA UN UZ TELEFONA ZVANU NO MŪSU PUSES NEVIENS NEATBILDĒJA (plkst. 17:50).
12.01.2018. sazinājamies VĒLREIZ. Pēc iglstošās gaidīšanās
klausuli pacēla tā pati meiteine, kas minēja, ka viņa sazināsies
ar piegādātājiem un ATZVANĪS. Pēc stundas ATKAL ZVANIJĀM PAŠI. Teica, ka gaida atbildi no piegādātājiem, kas atrodas Polijā, un
solijās ATZVANĪT!
Uz to brīdi bija pagājušas 2 STUNDAS un tā arī NEVIENS NEPACĒLA KLAUSULI!
Pēc pēdējās sarunas neviens tā arī necēla klausuli, bet 31. janvārī zvanot no cita telefona numura, klausule tika pacelta, acīm redzot, iepriekšējais telefona numurs tika ielikts "melnajā sarakstā". Saņēmām kārtējos tukšos solījumus.

BET ZINIET, KAS VISAVAIRĀK SARŪGTINA ŠAJĀ SITUĀCIJĀ - KA JAU NO
PAŠA SĀKUMA UZŅĒMUMAM APDRUKA LV BIJA ZINĀMS, KA TĀS IR JAUNGADA DĀVANAS DARBINIEKIEM. VAIRĀKKĀRTĪGI TIKA PIEMINĒTS, KA
BĒRNUDĀRZA SKOLOTĀJAS JAUNGADA PASĀKUMĀ PALIKS BEZ
DĀVANĀM. :(

Tika nosūtīta sūdzību vēstule uz e-pastu APDRUKA LV vadībai ar līdzīgu saturu, kādu iepriekš norādījām, uz ko saņēmām attiecīgu atbildi...

"Labdien,!
Atsaucoties uz mūsu vakardienas telefona sarunu -
lietussargus piegādāsim 2 nedēļu laikā un atgriezīsim arī 20% no
pasūtījuma summas."

Protams, pagāja divas nedēļas un ilgi gaidītā prece netika saņemta, nemaz nerunājot par kompensāciju 20% apmērā, no summas 525,14 EUR.

Pēc tam tika nosūtīta oficiāla vēstule ar pasta starpniedzību, taču atbilde arī šoreiz netika saņemta.

Kad nolēmām rakstīt sūdzību, atradām 3 līdzīgas situācijas sūdzības.lv mājaslapā, kur viena no tām bija tieši par lietussargiem un tieši tajā paša laika periodā, kad mēs veicām pasūtījumu. Sazinājāmies ar vienu no cietušajiem uzņēmumiem un uzzinājām, ka viņiem izdevās atgūt naudu tikai piesaistot sūdzības.lv un policiju.

Z