Apavu centrs (Barona centrā) - Nelaipna apkalpošana

Par nelaipnu pārdevēju! Uhh, kā šodien mums gāja Barona centra apavu veikalā! Vakar pēcpusdienā veialā nopirkām divus pārus apavu, taču aizejot mājās un kārtīgi izpētot kurpes ieraudzījām, ka vienai āda saplaisājusi. Devāmies uz veikalu, lai preci samainītu, bet... Izstāvot rindu, pārdevēja pastūma apavus malā un teica-pagaidiet, man jāapkalpo cilvēki! Tātad-ja Tu nāc ar pretenzijām, Tevi pastums malā?! Nu nē! Pajautāju vai citos veikalos arī kādam liek stāvēt un gaidīt, tad saņēmu atbildi-te jau nav RIMI! Kad nostājos priekšā un pieprasīju apkalpot mūs rindas kārtībā, beidzot tika pasaukta otra pārdevēja, kurai viņa centās iegalvot, ka tie ir ādas apavi un viņi ir valkāti, lai gan pēc veikala laikošanas netika uzvilkti. Šitāda bezkaunība! Iesaku veikala vadībai nodrošināt klientu apkalpošanas apmācības pārdevējai, kura pie kases strādāja, jo atnākusī apskatīja apavus, konstatēja, ka nav vilkti un apmainīja! Šādas kundzes dēļ cieš veikala prestižs un rodas nepareizs priekštats, lai gan citas meitenes vienmēr tur ir bijušas laipnas. Fui!

I Ivaritis 11.11.2018

Un kas jums liedz pērkot pie kases izņemt apavus no kastes un pārbaudīt kāda ir kvalitāte, tam ko jūs pērkat? Pati vainīga!

I Iveta M 02.06.2019

Izņemt no kastes un pārbaudīt šajā veikalā arī nav tik vienkārši.
Maija otrajā pusē iegāju Apavu centrā un gribēju piemērīt Tamaris zilas zamša kurpes, bet ieraudzīju, ka tām vietām pleķiem izbalējusi krāsa. Apavu kastu kaudzē uzmanīgi (neko nesagāžot) mēģinaju atrast otru mana izmēra pari, bet man burtiski uzklupa ar skaļu šņācienu blonda pārdevēja pēc 50, ko es te rokoties un ka visas kurpes te vienādas. Tā arī neko nenopirku, bet sapratu, ka Apavu centrā visas kurpes ar brāķi.