Apavu centrs (Barona centrā) - Apavu centrs

Labdien!
Strādāju Apavu centrā un pēc savas pieredzes varu pateikt, ka attieksme no priekšniecības ir drausmīga un necilvēcīga, darbinieki tiek noverdzināti, pat pazemoti. Katru dienu devos uz darbu kā uz lielāko murgu, jo zināju, ka mani sagaidīs pārmetumi un neapmierinātas sejas! Tā kā veikals ir liels un kolektīvā strādā tikai meitenes-arī "klačas" un aprunāšana aiz muguras ir garantēta!
Saprotu, ka ar to var saskarties jebkurā darba vietā, taču šeit es to izjutu pastiprināti!
Drausmīgas darba stundas, neatliek laiks privātajai dzīvei, retajās brīvdienās neko citu negribas, kā tikai gulēt, jo ir pilnīgs spēku izsīkums!
Visu laiku tiek pieprasīts izpildīt paredzētos pārdošanas plānus, par ko pēctam tiek saņemtas smieklīgas piemaksas.
Veikala vadītājas alga pārsniedz papīros paredzēto, bet visi klusē.
Cenas tiek uzrādītas "ar atlaidi" , kaut gan patiesībā vecā cena tiek atstāta, tikai sākotnējā cena pacelta uz augšu!
Kad cilvēki atnes brāķu apavus uz ekspertīzi, tie uz ekspertīzi patiesībā netiek nosūtīti, tikai nomesti noliktavā. Kad cilvēks ierodas pēc apaviem un prasa, vai tos varēs salabot, viņam vienkārši piedāvā nopirkt citus, jo par ekspertīzi ir jāmaksā uzņēmumam un tas nav izdevīgi.
Šajā iestādē vairs savā mūžā kāju nesperšu un jums to neiesaku!
Jauku vakaru :)