Aparthotel - Krāpšana

Intars Miķelsons ir jaunais Tukuma politiķis ka viņš uzskatas vecās varas jaunā cerība, jaunā raķete Tukumā,godīgs kārtīgs uzņēmējs it kā...
Tik jautājums kas notiek viņa kontrolētajā hotelī Rīgā? Tur prostitūtas sūdzējās, kad pa nummuriņiem viņš prasot beigās 2x vairāk un it ka esot kameras saliktas filmējot slepus un tad tirgojot tos materiālus ārzemju uzņēmumiem? Un tādi cilvēki mūsdienās lien politikā nopietni? !?

M Maris11 18.09.2020

Vai šis?

I Intars.mikelsons 01.10.2020

He He
Te Tas nelietīgais Intars Miķelsons
p.k. 040278-11128
Telefons [slēpt]@inbox.lv ja gribiet uzrakstīt man kādu ziņu.

Izskatās, ka esmu aizkaitinājis slaveno Tukuma neveikminieku biznesmeni Ruslanu Straķi :)
Atļaušos nepārpublicēt visu par šo tēlu.
Vienkārši ierakstiet kaut vai tepat sudzibas.lv kur ir atrudama info par "Ruslans Straķis"
Google arī pilna, Tautas balsī bija par savām krāpšanām un neskaitāmiem neveiksmīgiem biznesiem kuri ātri vien izbeidzas.
1. Izplatīja reklāmas avīzes
2. Tirgoja kaut kādas lietas no Polijas ar vietējo zvaigžņu iesaisti
3. Tad pieķērās bioloģisko produktu tirgošanai
4. Tad bija kaut kas ar atvērtajiem birojiem.
Tagad atkal viss ir beidzies, cilvēki uzmesti u.t.t.

Tā kā mēģina ar savu draugu Tukuma novada domes deputātu Agris Zvaigzneskalns (senu savu kompanjonu) cīnīties par varu, tad nu te izpaužās visos kanālos.

Bet ja kādam ir nepieciešamas naktsmājas Rīgā tad laipni lūgti mūsu ģimenes hotelī.
Mums tiešām ir arī īpašais nummuriņš pāriem. Ļoti skaists ar lielu metinātu gultu, vannu istabas vidū un lielu dušas telpu. Pārējie dzīvoklīši ir mazi ar nepieciešamajām pamatlietām.

Kompāniju gan nepiedāvājam, par to Jums pašiem jāparūpējas.

Gaidu Jūs ciemos
www.aparthotelriga.lv
Brīvības iela 196, iebraukšana no Barona ielas puses.
T. 200 000 91

P Patiess Fakts 11.10.2020

cienītais, ja jūs šādi nomelno, aizejiet uzrakstiet policijā iesniegumu. Straķis ir negodīgs melis. Es zinu cilvēkus, kuriem viņš līdz šai dienai ir parādā. Viņam kauna nav. Netur vārdu, solījumus.Viņā vegan food jau sen aizvērts, cik viņš tur ilgi bija. Vispār muldētājs liels, tolka nekāda, nekādu naudu nemāk nopelnīt.

I Intars Miķelsons2 11.10.2020

Sveiciens
Paldies par ziņu.

Par mani Straķēns tik daudz jau sadzejojis, ka nezinu pat par ko īsti sūdzēties.
Narkomāns, tirgojis narkotikas nepilngadīgajiem, pie alkohola plauktiem tik esmu redzams, pvn krāpnieks, man pieder prieka māja, nu jau arī es čipojot kases aparātus u.t.t.
Pietrūkst tikai orgānu tirdzniecība.
Nav man pat vēlme tiem murgiem tērēt laiku, jo ar šo visu tikai sev iegriež.
Tāteikt, mans laiks ir dārgāks ko izlietot ģimenei ar maniem 3 bērniem, uzņēmumiem, Latvijas disko muzejam, foršiem pasākumiem un pat iesaistīties vietējā politikā.

Ir man dažādas informācijas par pēdējiem 9-10 gadiem, ko tik nav sastrādājis Straķēns.
Ja ir kāda vērtīga informācija un gribiet padalīties, tad lūgtim sūtīt epastā. intars. mikelsons @ inbox . lv

P Patiess Fakts 13.10.2020

Paldies par informāciju. Jā man ir šāda tāda informācija par negodīgo Straķi. Vienkārši nav labi, ka šāds šizofrēniķis izplata par jums nomelnojošu informāciju. Tā murgošana par sabiedrība slavenām personām, ministriem, deputātiem, kas valdē pie viņa un Ričarda. Ričards tāds miljonārs, ka vispār jebkuru nekustamo īpašumu Latvijā un kur citurvpasaulē var nopirkt. Godmanis esot pie viņiem valdē, arī tāda līmeņa cilvēki. Straķis ir garīgi slims, vienīgais ko māk ir muldēt. Izskats arī kā neandertālietim, nekādu uzticību neievieš.

P Patiess Fakts 13.10.2020

Un vēl tā muldēšana par specdienestiem, ka viņš pusdienu Rīgas labākajos restorānos, ar nopietniem cilvēkiem, braukā ar limuzīniem, Viņš ir pilnīgi d. Viņš nevienam neinteresē. Es redzēju, ka viņš Riga Plaza sēdēja ar datoru coffe in. Nu coffee in nav nekāds glaunais restorāns. parasts kafijas bārs, jebkuram pa kabatai. Nu muld un muld. Specdienestiem bomži neinteresē.

M Mixx 13.10.2020

Straķdirsis atkal uzdarbojās ar izpaušanos internetā un klaju cilvēku nomelnošanu. Kauna nav. Būtu labāk par sevi uzrakstījis, cik daudz cilvekus ir uzmetis un nav atdevis naudu. Uzmanieties no Straķdirša, viņš ir klajš melis un afērists.Neveiksmīgu neskaitāmu biznesu vadītajs, Straķdirša Holdings utt., skan jau skaisti, bet reāli 0 apgrozījums.

M Mixx 13.10.2020

Iesaku visiem uzmanīties no Straķdirša!
Neklausiet Straķdirsim un nekādā ziņā neuzticieties viņam.