www.sudzibas.lv Ap Solution SIA Krāpšana, darba neizpildīšana

Ap Solution SIA - Krāpšana, darba neizpildīšana

2019. Gada 1. Jūnijā ar Sia Ap Solution Pārstāvi, Arti Poču (+371 28005541 un +371 26849792) , bija slēgts mutisks līgums par terases izbūvi, ar kopējām izmāksām 2900, - iedeva viņam rokās naudu - 1500, - eiro priekš materiāliem, solīja, ka visu izpildīs 2 nedēļu laikā, jau pēc pāris dienām Počs “saķēra” virusu, bet pēc nedēļas sāka darboties - diezgān ātri uztaisīja betona stabiņus un uzlika virsū koka brūsas, pieprasīja vēl 500, - eiro lai pietiktu visiem materiāliem. Kopš tā laika vairs neparadijas uz vietas, tikai atrunas, ka “viss būs 100000%” un tagad jau klusēšana vai draudi par gdpr līkumu, ja ielikšu “sūdzības.lv” mājas lapā informāciju par viņu. Visa informācija par viņu un viņa sia pieejamā internetā - https://www.infolapas.lv/company/ap-solution-sia
ir uzrakstīts iesniegums Saulkrastu policijā un tika uzsākts kriminālprocess.

L lauda2019 28.08.2019

Tas notika ar mums arī ar AP Solution / Artis Pocs. Mēs arī nosūtām savu sūdzību. Mēs arī sazinājāmies ar policiju un advokātu. (žēl, ka nerakstām latviski labu)

L Liana Shirmane 08.02.2020

Jauns profils FB un jauna firma reģistrēta AJ Holding [slēpt]@inbox.lv

Izbūvējam terases, nojumes, lapenes.
Kā arī citi koka [slēpt]@inbox.lv
27155069
Un arī iepriekšējais numurs aktīvs

S Santa 20.02.2021

Plasa profila krapnieks :( Nojumes,Terases,Kamini.
Es atradu vinu SS.LV Mure kaminus
Ari darbu nepabeidza lidz galam un pazuda ar naudu. Man Rigas Ziemelu iecirknis pat nedeva iespeju uzrakstit iesniegumu jo nav liguma. Pilns dialogs kur vins sola atdot naudu un bankas parskaitijums firmai...neesot ne kas.

L Liana Shirmane 20.02.2021

Policija ir vairāki iesniegumi pret šo cilvēku. Pašlaik viņu aktīvi meklē (bijām policija vakardien). Rakstiet iesniegumu caur latvija.lv. Līgumi nevienam nav, iesniegums pieņem.