www.sudzibas.lv Anttila Anttilas apavi

Anttila - Anttilas apavi

Anttilas apavi - mēsli no Ķīnas. Pamatojums - absolūti nekvalitatīvi apavi divos manos pasūtījumos, kurus par dziļu nožēlu, neaizsūtīju atpakaļ (vairākas reizes esmu pasūtījis apģērbu, preces Anttilai bieži neatbilst skaistajām bildēm katalogā, bet pasūtot apavus, šīs abas reizes man uznāca kaut kādi labestības uzplūdi).
02.06.08. pasūtīju kurpes-sandales brūnas, cena 12.30Ls;
defekts - pēc 2 mēnešu nēsāšanas pārlūza zole.
Domāju, sagadīšanās un arī vasara gāja uz beigām, tāpēc 18.07.08. pasūtīju rudens apavus, cena 35, 90, rakstīts it kā firmas JESS. Dažādu iemeslu dēļ nēsāt sāku tikai 2009.gada janvārī. Kopējais laiks, cik es ar šīm lamatām nostaigāju līdz vakardienai - apmēram 2 mēneši. Kad pirmoreiz uzvilku un pastaigāju, jutu, der, bet - neērtas. To vēl pārdzīvotu, uzvelkot biezāku zeķi, bet vakar konstatēju, ka kurpju iekšienē iekšzole iebrukusi - papēžu vietā ir bedres un redzams, ka papēži salipināti no puspuvušas gumijas ar ribām iekšpusē. Robainais raksts papēža apakšā arī vietām izplīsis un praktiski papēžos ir caurumi.
Ar Anttilu vairs nekādās darīšanās neielaidīšos un arī saviem daudzajiem paziņām pastāstīšu. Ķīnas atkritumu izgāztuve Latvija ir, vai?
Un tas ir nopietni!

A anna 21.03.2009

Pēc manām domām, apavi, kuri maksā ap 10-20Ls, nav tie, ar kuriem var mēnesi normāli nostaigāt; es, piemēram, pat iegādājoties apavus virs 50Ls- 80Ls, ilgāk par 2-4 mēnešiem nenēsāju.

ī īpašniece 21.03.2009

Nav tautai tadas naudas 50 ls. Par avapviem labrit-perku par 5-15 ls un staigaju 6 menesus, vajag tikai vietas zinat.

. ....kl 21.03.2009

Kā var vispār pirkt Kaķi maisā!!!
Pirms pērku preci, to man ir jāpačama, jāuzlaiko utt.
Un par tiem ražojumiem Ķīnā. Tagad viss nāk no turienes, pat ja nopirksi krutā veikalā dārgus apavus, tad uz tiem būs rakstīts "made in china" :(

W WWW 29.03.2009

Nepērku no šiem katalogiem neko! Vienreiz uz ielas redzēju katalogā pirktu ādas jaku - vājprāts!!! :(((
Un sev reiz pasūtiju maiciņu - pilnīgs vāks... :((