Antilla

Jau vairāk kā pusgadu mani vajā šī iestāde! Reiz pasūtīju šeit bērnam grāmatu "dzīvnieku pasaule", tā nāca vairākās daļās. Un šo sadaļu bija neskaitāmi daudz! Kad sapratu, ka tas ir bezgalīgais stāsts, nolēmu tteikties no šī abonomenta! Tomēr antilla turpināja sūtīt šo izdevumu! Zvanīju vēlreiz, lai atkārtotu, ka turpmāk nevēlos saņemt to! Beidzot tas tika saprasts, bet piestādīja arī rēķinu par trim sadaļām, kuras nebiju pasūtījusi! Šo rēķinu man nācās samaksāt, tomer nu jau krietnu laiku turpinu saņemt šo rēķinu, nu jau ar soda procentiem un draudiem! Un, kad gribēju šodien nu jau zvanīt un izteikt vēlreiz savu neapmierinātību, man atbild automātiskais atbildeetaajs - diemzhel nevaram jus apkalpot lielo zvanu skaita delj, zvaniet peec trim dienaam! Nekaunība! Nepasūtiet neko antillā, jo noteikti dabūsiet pārmaksāt, saņemot nekvalitātīvu pakalpojuumu, preci un uzbāzīgu attieksmi!

E edgars 19.05.2006

Antilla (SMIRD)

E Egija 14.08.2006

Velos pasutit katalogu uz majam!

D Dibens 21.09.2006

Mulkjibas! Antill nekad nav piedavajusi izdevumu "Dzivnieku pasaule" Shis izdevums pieder lietuvieshu firmai "IMP". Nevajag jaukt dazhadas lietas.

L lola 03.10.2006

bija tāds katalogs, man sencis viņu pasūtīja un arī saskārās ar tādu pašu problēmu, tikai pēdējos izdevumus viņš tomēr aizsūtīja atpakaļ un neko viņam pa virsu maksāt nevajadzēja, lai gan no sakuma rēķini nāca

A Anna 26.10.2006

Velos pasutit katalogu uz majam!

J Julija 22.01.2007

Vēlos pasūtīt katalogu,man nesanāk!!!???

J Jānis 27.05.2007

viss jau būtu jauki ja vien antilas darbinieki turpmāk ignorētu tādas iestādes kā sia creditreform kas ne par ko nav spējīga mūsu valstī atbildēt tātad šī firma ir nelikumīga un tapēc jāpārdēvē par spa (sabiedrība pilnu atbildību)

J Jānis 27.05.2007

I Ieva. 18.09.2007

Esmu Loti apmierinata ar majas Anttilu.Un velos to pasutit uz majam.

I ināra 06.07.2008

jā, arī man ir tāpat ar to "Dzīvnieku pasauli". Tas ir bizness, saprotu viņus, bet kāpēc viņi negrib saprast mani?! es arī atteicu turpmāko sūtīšanu, bet par to pirmo komplektu ko viņi izsūta samaksāju, ja viņiem nav, nezinu, bet nāk un nāk ar arvien lielākām summām draudu vēstules! ja mani neinteresē sadarbība, viņiem būtu tas jārespektē, nevis jādraud man! Nu jau principa pēc vien negribu par tādu dzīvnieku pasaules katalogu dzirdēt!Un neko maksāt vairs i netaisos!

V varis 08.10.2008

Nejauciet ludzu divas dazadas lietas! Ja sis raksts ir ar domu nomelnot antilu, tad tas ir galigi garam, jo zurnalu dzivnieku pasaule piegada pavisam cita firma.
un ar to man ar ir bijusas problemas. es vnk atteicos un viss bija kartiba :)

L LLLL 08.10.2008

Jā, Antilla nepiegādā Dzīvnieku pasauli, bet cita firma.
Runājot par to Dzīvnieku pasauli... es esmu apmierināta un man jau ir viss komplekts. Kad saskaita, kas ir samaksāts, tad sanāk padārgi, bet kas ir Ls 1.99 mēnesī.
Ber es neesmu redzējusi nevienu enciklopēdiju, kur būtu viss, viss par dzīvo dabu kopumā.

S sigita riekstiņa 02.09.2010

jā, tieši tā, antilla nekad nav piedāvājusi dzīvnieku grāmatas pa daļām, kā var rakstīt to, ko nejēdz iegaumēt, konkrēti firmas nosaukumus...un ar antillas pakalpojumiem esmu ļoti apmierināta, biju pasūtījusi fotoaparātu, 10 mēnešus pagāja, tad saplīsa, aizsūtīju atpakaļ, gribēju citu vietā, bet viņī atsūtīja naudu, visu, tik pasta izdevumi palika...tā nevajag jaukt, mīļais, cilvēk!

A Arturs 10.07.2011

Suudz tas antilla!!!