Antario / Veronika - Attieksme

Neesmu sastapusies ar lielāku darba ētikas un neaudzinātības paraugu, kā aģente Veronika. Laikam radniecības saisties ar Antario īpašnieku ļauj viņai runāt un uzvesties slikti gan attiecībā pret klientiem, gan attiecībā pret kolēģiem un citam aģentūrām. Pilnīgi nekompetenta persona!!!!!!

H

Dnk 26.07.2016

Viņa pati ir īpašniece. Kas tieši bija slikts attieksmē?
Antario Travel pastāvīgi meklē darbinieku, reāli jāstrādā par minimālo algu ar iespēju saņemt kaut kādas prēmijas, kuras precīzāk nav atrunātas. Faktiski tiek solītas lielākas summas, bet darba līgums ar minimālo stundas likmi. Nav brīnums, ka nevar atrast darbinieku.

H honor 01.08.2016

Man liekās viņai ir mentālas dabas problēmas, ar visiem runā ta it kā viņai visi ir parāda, var par personu ar kuru nekad nav tikusies bārstīt kaut kādus aizvainojumus. Histēriskas reakcijas. Nekadas izpratnes par ētiku!