www.sudzibas.lv Anta Lapiņa Krāpniece no atverskapi.lv

AtrisinātaAnta Lapiņa - Krāpniece no atverskapi.lv

Negodīga lietotāja lar niku Skapis188, īstajā vārdā Anta Lapiņa. Bankas konta numurs LV68PARX0013256160001 Pirku bērnam Huppas jaku par 25 eiro + 3 eiro pasta izdevumi, lietotāja zināja, ka jāienāk naudai, īsi pēc pirkuma profils, protams, dzēsts, admini atrakstīja, ka dzēsusies pati. Vēstuli ar adresi arī neatvēra, priekš kam, ja sūtīt nemaz netaisījās. Bija 6 pozitīvas atsauksmes, tādēļ uzticējos.... Latvija ir maza, viņa no Limbažu puses, Staicele vai Salacgrīva, neatceros. Ja, protams, norādījusi pareizo vietu. Forumā neņaudēšu, ja nebūs rezultāts, vērsīšos policijā un ļoti ātri, jo esmu rīcības cilvēks. Pirmdien būs iesniegums. Pēc IP jebkuru var atrast.
Linku uz profilu nevaru ielikt, jo dzēsusies. Dzēsusies, redzot, ka ir vēstules ar maksājuma uzdevuma kopiju (vēl maza cerība, ka, ieraugot, ka nauda kontā, sāks pati mani meklēt. Aizskaitīju 1 santīmu ar maksājuma uzdevumu ,,Ja nebūs naudas vai jakas – vērsīšos policijā. Tel. tāds un tāds”).
Komentārus ,,pati vainīga, nav ko pirkt internetā" , lūdzu, nerakstiet, jo bijuši daudzi pirkumi, viss labi, pārbaudu reitingus utt.
Anta, ja lasi šo vai tavi paziņas lasa, nedomā, ka paveiksies kā citām - pačīkstēs un naudu norakstīs. Principa jautājums.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pirceeja no skapja 19.09.2016

Šodien pēc lielas nervu tērēšanas beidzot nauda tika atgriezta.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Šīs sarakstes printskrīni arī pirmdien būs iesniegti policijā.

A A..... 17.09.2016

Ar šo komentāru arī norādat ka jums miera nebūs.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Meitenīt, tev sakāpis galvā! Man mērķis bija atrast cilvēku, kas mani apkrāpa, un atgriezt naudu pilnā apmērā, citu mērķu man nav, nevajag fantazēt! Ja būtu citi mērķi, sen te būtu gan pilnie īstie vārdi, gan fotogrāfijas vai linki uz visiem profiliem, kā te dara ar citiem krāpniekiem! Bet jums ar vīrieti laikam traki žēl, ka neizdevās iedzīvoties, tādēļ šantažējat. Nu nekas, pārdzīvosiet un varbūt turpmāk tu naudu pelnīsi godīgi.

A A..... 17.09.2016

Neviens jūs nav santažējis un mēs pelnam naudu godīgi.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Es nevienam nelūdzu ne Tev rakstīt, ne zvanīt, atpazina un pietiek. Cilvēki kaunina tāpēc, ka paši necieš krāpniekus.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Man izpatikt nevajag, vienkārši atgriez naudu un pilnā apmērā! Pie tevis ir nauda, kas tev nepieder. Kur problēma bija to izdarīt agrāk???

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Ka nauda tiks atgriezta, uzzināju tikai vakar vakarā. Meklēju tevi jau sen. Ja jau bija otrs profils atverskapi.lv, kā draugs teica, tad kur problēma bija man uzrakstīt vēlreiz?

A A..... 17.09.2016

Kāja paslīdēja,kam negadās. Bet šobrīt jūs jau esat aizsvilusies.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Un tu neaizsviltos, ka kaut kāds vīrietis zvana, smejas par tiem 28 eiro un draud?
Man negadās, piemēram. Un atverskapī.lv. ļoti daudz mazturīgu meiteņu, bet viņām arī negadās, jo rīkojas godīgi.
Labi, runāsim konstruktīvi. Citadele, ja ieskaitīts pirmdien vai brīvdienās, ieskaita rīt no vieniem līdz trijiem. Man atnāk sms, zināšu uzreiz, kā nauda ienāks kontā, tāpēc man nekādus maksājuma uzdevumus nevajag. Kā saņemšu naudu (pilnus 28 eiro), paziņoju policijai, ka viss kārtībā. Salacgrīvas policija arī ir lietas kursā, tāpēc paziņošu arī viņiem. Atverskapi.lv. un šeit paziņošu, ka nauda ir atgriezta un viss kārtībā (ja būs, protams). Bet tu šeit publicēsi atvainošanos, jo vainīga esi.

A A..... 17.09.2016

Jums neviens nav draudējis.

A A..... 17.09.2016

Protams es atvainojos un nelepojos ar savu rīcību. Nekas tāds nekad nav gadījies un nevajag to pieņemt par manu hobiju utt. Un pataisīt mani par noziedzinieci.
Un stāstīt apkārt ka šis nav vienīgais gadījums,tā gan ir apmelošana.

A A..... 17.09.2016

Cik reizes jau ir teikts ka nauda tiks atgriezta.

E ezis_adatainais 17.09.2016

Un kada sakara sim cilvekam jums jaatvainojas PUBLISKI. Tas pierada visu. Jums nav ko darit ka rakstit seit komentarus. Ja butu bijusi daritaja un ja sim konfliktam butu kads pamats, policija, ar ko jus te draudejat, risinat so lietu. Bet kops tik aizrautigi jus te draudat un liekat vel publiski atvainoties, pierada vel vairak, ka radies kads parpratums. Un jus to zinat!! Izskatas ka visa ta klaigashana ir tikai lai jums dzive butu ko darit. Varbut saciet skatities kadu serialu!

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Lasi uzmanīgi, policija IR iesaistīta un dara savu darbu.

A A..... 18.09.2016

Un šodien jūs arī vel mierā neliekaties. Būs nodarbe visam mūžam...

P Pirceeja no skapja 18.09.2016

Labāk domā, kā ātrāk naudu atskaitīt, kriminālprocess vēl nav slēgts. Vairāk diskutēt netaisos.

A A..... 18.09.2016

Man velreiz nauda jāskaita???

KL 180.pants. Zādzība, krāpšana, piesavināšanās nelielā apmērā
(1) Par zādzību, krāpšanu vai piesavināšanos nelielā apmērā, izņemot šā likuma 175.panta trešajā un ceturtajā daļā, 177.panta trešajā daļā un 179.panta trešajā daļā paredzētos noziegumus, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

A A..... 18.09.2016

Tātad būs kā es teicu,jums izpatikt nevarēšu nekā. Nu tad nediskutējiet vairs,jo policija jau man nolasīs visus likumus utt. .

P Pirceeja no skapja 18.09.2016

Un tas civilvīram par zvanu:

301.pants. Piespiešana dot nepatiesu liecību, paskaidrojumu, atzinumu un tulkojumu
(1) Par liecinieka, cietušā, personas, pret kuru uzsākts kriminālprocess, aizturētā, aizdomās turētā, apsūdzētā, pieteicēja, eksperta vai tulka uzpirkšanu vai citādu nelikumīgu iespaidošanu nolūkā panākt, lai viņš dod nepatiesu liecību vai ar zvērestu apliecinātu nepatiesu paskaidrojumu tiesai administratīvajā lietā, vai atzinumu vai izdara nepatiesu tulkojumu, vai atsakās no liecības vai atzinuma došanas vai tulkojuma izdarīšanas —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās saistītas ar vardarbību vai ar vardarbības piedraudējumu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

P Pirceeja no skapja 18.09.2016

Nē, pirmo un vienīgo reizi nauda jāatskaita!

Es jau vienreiz aizskaitiju

A A..... 18.09.2016

Ja kāds nav pamanijis vakar bija sestdiena un šodien ir svētdiena bankas nestrādā un tur es neko nevaru izdarīt.

D Donina 18.09.2016

Jums taču uz kontu pircēja aizskaitīja naudu. Cik zināms tad internetbankas strādā katru dienu un cauru diennakti. Tas ka bankas nestrādā- tā nav pircējas problēma. Jūs esat parādā, t.i. piesavinājusies svešu naudu-jums arī jādomā kā NEKAVĒJOTIES atdot to kas nav jūsu. Ja jums nav kontā naudas- tad varējāt ar kādu sarunāt lai pārskaita. Ja jūs gribētu- naudu pārskaitīt nav problēmu. Vai tad vietā kur dzīvojat nevienam nav internetbankas un 28 EUR??? Neticu.

A A..... 18.09.2016

Man ir kontaa nauda. Es naudu jau aizskaitiju. No citadele uz swedbanku nauda brīvdienās neiet!!!

D Donina 18.09.2016

Tas tiesa- no Citadeles neiet. Varējāt tad nosūtīt Maksājuma uzdevumu- tad būtu 100% pārliecība ka viss ir Ok.
Savādāk tie ir tikai vārdi....

D Donina 18.09.2016

Un nav ko apvainoties un Pircēju- es viņas vietā rīkotos līdzīgi.
Jūs pati ar savu rīcību izprovocējāt šādu scenāriju. Kā rīkotos Jūs pati- iegādājoties BĒRNAM jaku par 28 eiro un tiklīdz nauda pārskaitīta tā pārdevējas profils izdzēsts un ne ziņas ne miņas... Jums bija iespēja visu atrisināt klusi bez trokšņa- bet Jūs to nedarījāt. Vajadzēja sacelt jezgu, publisku skandālu- tikai tad Jūs "atradāties" un vēl esat neapmierināta ka viss tiek publiski tirzāts.

A A..... 18.09.2016

Es neesmu apvainojusies un nekādu jezgu neceļu. Nauda ir aizskaitīta,bet aizvien man to liek aizskaitīt. Par to tad arī visu laiku iet runa. Tikai maļ un maļ...

A A..... 18.09.2016

Es nesaprotu par ko jūs atverskapi.lv tagad runājat. Es jums teicu ka naudu atskaitīšu,to pašu teicu arī policijai piektdien. Par kādu liecības mainīšanu jūs runājat? Es nekādu liecību neesmu sniegusi.
Es jums neesmu ne draudējusi ne arī kā citādi aizskārusi.
Viss ko es jums saku ir tas ka es naudu aizskaitiju un tā būs jūsu kontā pirmdien (rīt),diemžēl šo procesu pasteidzināt es nevaru,jo bankas darba laiks ir tāds kāds viņš ir.

P Pirceeja no skapja 18.09.2016

Dzirdējāt, ko jūsu vīrietis sestdien pa telefonu teica? Draudēja viņš. Tā kā pasakat paldies savam vīrietim par situācijas pasliktināšanu.

A A..... 18.09.2016

Nedzirdēju,bet viņš noteikti nedraudēja. Jūs jau šeit vairākas reizes rakstijāt ka es jums draudu, tāpēc pieļauju ka izpratne par draudiem jums ir stipri savādāka.

A A..... 18.09.2016

Viņa teica ka maksājuma uzdevumu nevajagot.

A arcitrons 18.09.2016

atbildi par savu rīcību un nevienam nekas nebūs jāpaskaidro!! a te tikai dzirdami vieni vienigi attaisnojumi un solijumi

A A..... 18.09.2016

Nav nekādi solijumi bet fakts ka nauda ir atdota.
Solijumi būtu tad ja es teiktu ka naudu tikai vel skaitīšu kkad.

A arcitrons 25.09.2016

lose esi vai izliecies..tev īsa atmiņa laikam..gandrīz mēnesi baroji ar solijumiem meiteni,ka naudu atgriezīsisi :D aa pareiz tik ilgi nesanāca..jo iesākumā vispār nelikies ne zinis,kamēr netiki sava rajonā pie kauna staba pielikta! sudziba ielikta 2.09..samaksats 19.09.. tomer ir laiciņš ne.. neņemot vērā vēl to,ka laiks pirms sudzibas ielikšnasa ar vel klat :D Un vēl atļaujies kko murmulēt par neslavas celšanu..

P Pirceeja no skapja 19.09.2016

Nu tad beidzot šodien nauda tika atgriezta...

G Ghenghis 23.09.2016

Pag, pag, paskaidro. Tev ir bizness. Klients sudzas par neatbilstosu apkalposanu. Klients nesanem atbilstosu vai konstruktivu komunikaciju no pakalpojuma sniedzeja. Klients izmanto savas tiesibas lai sevi aizstavetu. kada neslavas celsana, kada kara taisisana? Tev seit butu visas iespejas, gudri risinot situaciju, nevien atrisinat situaciju, bet paradit sevi no labas puses un piesaistit JAUNUS klientus. Ta vieta tu te karosi. Par ko? Par to, ka tev klients uzmacas par pakalpojumu ko tu piedava? Ko te pircejanoskapja iedomajas no sevis, nelauj tev mierigi dzivot, uzdod jautajumus, pff briesmone, vai ne?

P Pirceeja no skapja 23.09.2016

Es vēl rīkojos korekti, neminot īsto vārdu, ko persona (it kā Anta) noslēpa, lai viņu neatrastu. Man bija pilnīgi visas tiesības paziņot atklātībai īsto vārdu un uzvārdu, lai citus pasargātu. Kaunu sataisīja tikai sev pati, un vienīgi pati, ar savu rīcību. Cerams, ka no šī visa stāsta viņa ir ieguvusi mācību, ka krāpšanās ir gan tiesiskas, gan morālas sekas.