www.sudzibas.lv Anta Lapiņa Krāpniece no atverskapi.lv

AtrisinātaAnta Lapiņa - Krāpniece no atverskapi.lv

Negodīga lietotāja lar niku Skapis188, īstajā vārdā Anta Lapiņa. Bankas konta numurs LV68PARX0013256160001 Pirku bērnam Huppas jaku par 25 eiro + 3 eiro pasta izdevumi, lietotāja zināja, ka jāienāk naudai, īsi pēc pirkuma profils, protams, dzēsts, admini atrakstīja, ka dzēsusies pati. Vēstuli ar adresi arī neatvēra, priekš kam, ja sūtīt nemaz netaisījās. Bija 6 pozitīvas atsauksmes, tādēļ uzticējos.... Latvija ir maza, viņa no Limbažu puses, Staicele vai Salacgrīva, neatceros. Ja, protams, norādījusi pareizo vietu. Forumā neņaudēšu, ja nebūs rezultāts, vērsīšos policijā un ļoti ātri, jo esmu rīcības cilvēks. Pirmdien būs iesniegums. Pēc IP jebkuru var atrast.
Linku uz profilu nevaru ielikt, jo dzēsusies. Dzēsusies, redzot, ka ir vēstules ar maksājuma uzdevuma kopiju (vēl maza cerība, ka, ieraugot, ka nauda kontā, sāks pati mani meklēt. Aizskaitīju 1 santīmu ar maksājuma uzdevumu ,,Ja nebūs naudas vai jakas – vērsīšos policijā. Tel. tāds un tāds”).
Komentārus ,,pati vainīga, nav ko pirkt internetā" , lūdzu, nerakstiet, jo bijuši daudzi pirkumi, viss labi, pārbaudu reitingus utt.
Anta, ja lasi šo vai tavi paziņas lasa, nedomā, ka paveiksies kā citām - pačīkstēs un naudu norakstīs. Principa jautājums.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pirceeja no skapja 19.09.2016

Šodien pēc lielas nervu tērēšanas beidzot nauda tika atgriezta.

Dr DooM 02.09.2016

Hmmm ko lai saka ,tie pirkumi netā no privātpersonām ar naudas pārskaitījumu ir viena kutelīga lieta (kaķis maisā)
un šī naudas atgūšana būs viens nepatīkams process ,bet pilnībā piekrītu raktsta autorei tiem krāpniekiem ir jāliek atbildēt par savām darbībām !

P Pirceeja no skapja 02.09.2016

Protams, bet pirku daudz, vienmēr pārbaudīju pircējas, un viss bija labi, nekad nebija gadījies nopietni iegrābties. Nezinu, uz ko cer Anta, bet policija viennozīmīgi tiks iesaistīta. Arī laukos cilvēkus atrod.

P Persiks 007 02.09.2016

Man arī tā reiz gadījās,bet nedomāju ka policija ar tādām lietām noņemās sevišķi ja ir tik maza summa. :(

P Pirceeja no skapja 02.09.2016

KL 15.pants ,,Pabeigts un nepabeigts noziedzīgs nodarījums" un KL 177.panta 1. daļa man palīdzēs.

P Pirceeja no skapja 03.09.2016

Naudu un zvanu nesagaidīju, dokumenti policijai ar visiem printskrīniem sagatavoti, pirmdien būs iesniegums.

Lai veicas!!!

P Pirceeja no skapja 05.09.2016

Jau biju policijā, iesniegumu pieņēma, kopā ar bankas izdrukām un sarakstes printskrīniem.

G Ghenghis 05.09.2016

Gaidam zinas par lietu attistibu, lai veicas!

P Pirceeja no skapja 09.09.2016

ANTA LAPIŅA! Ja tu domā, ka, slēpjoties savā pagastā (kuru tagad zinu precīzi), problēmas būs beigušās, tad smagi kļūdies! Manā rīcībā ir informācija, ka nauda atnāca 1. septembrī, tu fiksi viņu izņēmi un iztērēji, un tagad tev konts ir tukšs. Kā redzi, par tevi zinu daudz un zināšu vēl vairāk. Dodu tev pēdējo iespēju aizsūtīt manam bērnam kurtku, jo naudas tev nav. Ar mani sazināsies, vēlreiz reģistrējoties atverskapi.lv. Padomā labi, vai ir vērts bojāt sev nākotni nieka 28 eiro dēļ un manam bērnam izkrāptās kurtkas dēļ bojāt nākotni savam bērnam, kam mammai būs krimināla pagātne.

A arcitrons 09.09.2016

iP adreses lietotāja uzrādīšana ir iespējama tikai ar tiesas atļauju, jo IP sargā Datu apstrādes likums. Tas pats principā attiecas uz ISP, bet ISP pats izvēlas sevi atklāt, jo nodarbojas ar attiecīgu biznesu.
IP var arī nebūt patstāvīga, bet katru reizi sava "iekšējā adrese" no to kopas, kas pieder konkrētajam ISP, t.i. ar katru datora ieslēgšanu būs cita IP.
Visbeidzot tā IP, kas tev ir uz rokas var izrādīties nepavisam ne "ļaunā cilvēka IP". Tas cilvēks varēja lietot proxy un tad tu redzētu proxy IP adresi. :D

P Pirceeja no skapja 11.09.2016

Policijai ir arī citi dati pieejami, piemēram, informācija no bankas. IP ir tikai viens no lietotāja atklāšanas līdzekļiem.

A A..... 16.09.2016

Naudu es jums atskaitišu atpakaļ,tā kā manī neviens neieklausās netaisos skaidroties.

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

KAD??? Un ko man klausīties?! Bērnu esamība nedod tiesības čakarēt citu 3 bērnu māti, un man nebija ne preces, ne naudas!!!

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

Un ko man vajadzētu klausīties?! Kādu nabaga pelnrušķītes dzīvesstāstu? Es devu iespēju atgriezt naudu, devu pat iespēju sūtīt vējjaku (a vējjaka vispār bija??? vai bilde internetā nozagta?)! Nosūtīju tālruņa numuru, pa kuru sazināties - man kāds piezvanīja??? Centās ar mani sazināties, lai noskaidrotu, uz kurieni sūtīt? Ko?

G Ghenghis 16.09.2016

Nu tev ir visas tiesibas seit izpausties un pavestit visiem ka tu esi nevainiga,ka sis viss ir parpratums, neveiksmiga komunikacija, nelaimiga sagadisanas vai kas cits. Kurs ir tas neviens neuzklausosais? Objektivi visu izskaidro, un viss. Nav jau ta, ka tev un tava m biznesam, kuru atkariba no sis sudzibas atrisinajuma veida pat varetu nepienakt gals, tikai par labu naktu tas, ka klients pats atsauc sudzibu. A, ne, ir tiesi ta.

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

A (es, pateicoties atsaucīgiem Salacgrīvas cilvēkiem, zinu īsto vārdu), atsaucās tikai tad, kad lieta iesniegta policijā un briest nopietnas nepatikšanas.

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

Kur izpaužas mana tizlā attieksme? Pārskaitot naudu? Ziņojot policijai? Atskaiti naudu atpakaļ, un viss!

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

Tizla attieksme ir tiem, kas apsola pārdot, piesavinās svešu naudu un rezultātā nav ne preces, ne naudas, un kas sāk domāt, ko nodara, tikai tad, kad iesniegums ir policijā!

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

Te ir bez variantiem: naudu nāksies atgriezt, un ļoti ātri!

Nu tad gaidiet naudu.

KAD???

Pirmdien

P Pirceeja no skapja 16.09.2016

Un kas traucēja uzreiz naudu atskaitīt atpakaļ, ja neko netaisījies sūtīt?!

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Vai vispār tā Huppas jaka bija vai nebija, vai notirgota vēl trim lētticīgajām???

A A..... 17.09.2016

Kāda tam nozīme.. jūs taču varat policijā uzzināt cik tūkstošus esmu izkrāpusi.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Protams, jau vairs nav nekādas nozīmes, jo tāpat jaku nedabūtu. Jau sākumā viss bija izplānots.

A arcitrons 18.09.2016

kur tev 1dien būs nauda?! ja pat šodien nav un kopš 1.septembra nav bijis ne kapeikas ,ko aizskaitīt..tie taču ir tikai 28 eiro. skaiti jau tagad..jo agrak ,jo labāk. bus mazāk negāciju par sevi jālasa..

A A..... 17.09.2016

Ja nebeigsiet mani apmelot rakstīšu iesniegumu.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Labāk domā, meitenīt, ka es par tevi neuzrakstu vēl vienu iesniegumu pie pirmā, par draudiem: ,,Cik saprotu pēc jūsu tizlās attieksmes, jūs nemaz negribiet naudu.. jums tāpat nebūs miera." Un nepublicēju te pilnu informāciju par tevi. Salacgrīva tevi atpazina! Krāpusies esi, jo nesaņēmu ne preci, ne naudu, ne paskaidrojumus! Normāls cilvēks, ieraugot svešu naudu kontā, atskaita atpakaļ to tam, kas sūtījis, un uzreiz!

A A..... 17.09.2016

Tur ir draudi??:D ..dienas joks!

A arcitrons 18.09.2016

par ko tu vari uzrakstīt iesniegumu :D Vot šitas gan bija dienas joks..
no operas : "Mani apmelo par krāpšanu,kurā esmu vainīga..kā es turpmāk vareēšu krāpties" :D

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Tavā vietā es mēģinātu nokārtot, lai es atsaucu iesniegumu. Publiski atvainotos par sagādātām neērtībām, bojājot nervus, tevi meklējot, cenšoties sarunāt, jo maz kas cilvēkam var dzīvē notikt. Devu iespēju nokārtot jautājumu mierīgi, atsaukties, bet nekas nenotika!

E ezis_adatainais 17.09.2016

Sanem naudu un aizver muti. Liekas ka A... tiesham taisniba, jums to naudu nevajag. Majas laikam garlaicigi, ka pa publiku jacikst.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Esi A. dzīvesdraugs, kas man nupat zvanīja no nezināma numura, draudēja par neslavas celšanu un smējās, ka 28 eiro Latvijā var 3 stundās sapelnīt? Cilvēki, jūs galīgi esat kaunu pazaudējuši!

A A..... 17.09.2016

Nav ne jausmas kas jums ir zvanījis...

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Vairāk ar jums nediskutēšu, nav vērts, jūs tiešām domājat, ka uzmest citus ir normāli un 28 eiro ir tāds sīkums, kas ir jānoraksta. Lai lietas kārto policija.

A A..... 17.09.2016

Tieši tā,nav par ko cepties.

Stādījās priekšā.

A A..... 17.09.2016

Visu zinu ko jūs darat... pirmdien eju uz policiju. Būs ieaniegums par vairākiem pantiem kas saistīti par neslavas celšanu utt.
Un ne tikai no manis. Gribat karu.. dabūsiet.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Uz priekšu! Es nebaidos, jo ne jau es krāpjos, bet tu. Cilvēkiem ir tiesības meklēt krāpniekus publiski, pie tam tādus, kas slēpjas aiz sveša vārda!

A A..... 17.09.2016

Kā jau teicāt ,lai policija skaidro kādas te kuram ir tiesības.

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Krāpniekiem tiesības ir vienas - atgriezt izkrāpto.

A A..... 17.09.2016

Un tālāk. ... atdodu naudu un jums tāpat ir tiesības celt man neslavu plašsaziņas līdzekļos?

P Pirceeja no skapja 17.09.2016

Ja atdosi naudu un publiski atvainosies, atsaukšu iesniegumu un paziņošu sociālajos tīklos, ka konflikts ir atrisināts. Neslavas celšana ir MELĪGAS informācijas izplatīšana. Visu, ko rakstu, varu pierādīt dokumentāli, un mūsu policijai nav problēmu sazināties ar Salacgrīvas policiju. Tavs īstais vārds un tava agresīvā kopādzīvotāja vārds arī nekur nefigurē, kaut gan ai kā vajadzētu, jo varbūt vēl kādu apkrāpsi (tas tāds labas gribas žests, ne jau tevis man žēl, bet tavus bērnus).

A A..... 17.09.2016

Cik dzirdēju jūsu plānos nav likties mierā vienalga kā es jums izpatikšu.

A A..... 17.09.2016

Un jūs atvainotos man ka iztaujājāt cilvēkus un tādējādi iejaucāt viņus kaut teicu ka nauda tiks atgriezta? Man tāpat ir jādzird jūsu draudi no svešiem cilvēkiem. Viņiem jūs arī paskaidrotu ka viss ir nokārtots?... stipri šaubos.