www.sudzibas.lv Ansis Rezgalis - Kristiāns Hūns - Kristaps Mežulis Ansis Rezgalis - Kristiāns Hūns - Kristaps Mežulis

Ansis Rezgalis - Kristiāns Hūns - Kristaps Mežulis - Ansis Rezgalis - Kristiāns Hūns - Kristaps Mežulis

Ansis Rezgalis - Kristiāns Hūns - Kristaps Mežulis
(šīs trīs personas) atklāti ņirgājas par citiem kristiešiem portāla draugiem.lv atestu domubiedru grupā, izrāda necieņu pret citu diskusiju biedru viedokli, bloķē tos, kuri grib tur padiskutēt- viņi ir nenobrieduši tīņi un administrātora statusu viņi izmanto ļaunprātīgos nolūkos. Esiet , lūdzu, saskarmē ar šīm personām uzmanīgi. Mani arī tur bloķēja, jo es centos aizstāvēt kristiešu viedokli. Normāli cilvēki paskaidrotu, par ko izslēdz no foruma, bet viņi tieši vēl par citiem paņirgājas, bloķē , nepaskaidrojot iemeslus. Laikam šīm tīņiem smadzeņu vietā tiešām ir pelavas.

J ja? 15.11.2013

tas būtu tā pat, kā piem.Tu tievs cilvēks esot ieietu resnīšu pulkā, kuri stingri apņēmušies tievēt un stāstītu, cik garšīgas ir kūkas, mudinātu tās ēst un aizstāvētu skaļi savu viedokli, ka nu nekădā gadījumă resnas nepaliks.
Nelien kur nevajag, bet ej tur un pie tiem, kur, ar kuriem Tev sakrīt domas, viedoklis.

J Juris Puņeiko 25.01.2021

Es ar iesmeju, par kristiešiem. Un arī es esmu ateists. It īpaši, kad viņi nespēj uz jautājumu atbildēt racionāli. Stāsta kaut kādu abstrakciju. Savu viedokli pauž bez faktiem vai ar apšaubāmu faktu (bieži vien uz līdzenas vietas izdomātu).