www.sudzibas.lv Anonghood Veselīgu un gudrs kucēnus bez

Anonghood - Veselīgu un gudrs kucēnus bez

Šiem kucēniem ir mājas apmācīti, vakcinēti un ir ļoti jauki.
Es esmu students pašlaik pašlaik gatavojas rmy eksāmeniem tik i need
apmēram vienu, kas var būt absolūtais rūpes par kucēniem un parādīt viņiem daudz
mīlestību un aprūpi.
Visi kucēni ir patiešām lovelya un Jums ir tādas viņiem. Tie ir
pieejama ar to rotaļlietas un veselības dokumenti

B BM 19.03.2010

Kādā pālī jābūt, lai tā uzrakstītu! Iemācies valodu, tad lien savas reklāmas publicēt!!!

E Eseseseseseses 19.03.2010

kaadaa paalii jaabuut, lai kuceenu aiz riikles tureetu??!!?? tevi vispaar dziivniekiem tuvumaa laist nedriikst!

P pufa 21.03.2010

mirušam kucēnam tak galva kautkā jāuzstutē, lai izskatās, kad dzīvs.

B BM 21.03.2010

Pufa, uz foto kuceens-to dziivs, bet cik ilgi izvilks ar taadu attieksmi - tas ir jautaajums. Kaapeec taadus "fotograafus" nekastree uzreiz???

B BM 21.03.2010

Nabaga kucentiņš! Močīt tādus smerdeļus vajag podā!

P pufa 21.03.2010

kur to kucēnu var dabūt? cik nopratu pēc rakstītā, students, kam viņš pieder, taiasās baigi mācīties un nebūs laika ar suņuku noņemties, meklē jaunus saimniekus, labprāt piesakos paņemt savā aizgādībā suņuku.

B BM 21.03.2010

Rakstīts jau, ka Tirgoņu 6. Bet pie kā te Dārzciems tad? Jo Tirgoņu it kā Vecrīgā ir...
Pufa, pamēģini pēc šī literāri smalkā teksta Googlē meklēt - gan jau visur saķidājis savu murgu!

P pufa 21.03.2010

nju, ja skatās tik skrupulozi uz Tirgoņu 6, tad tur ir Alus sēta, ja ievada googlē 'Anonghood", dod kucēnu klubu Bratislavā, varbūt braukt uz Dārzciemu un meklēt, kur dzīvo ar eksāmeniem aizņemts students?

B BM 21.03.2010

Varbūt, mēģini caur opciju Nosūtīt e-pastu? Tur jau, iespējams, riktīgā adrese norādīta.

P pufa 22.03.2010

tas- nosūtīt e-pastu nekam neder, nekas nenotiek, vari pārliecināties- nosūtot pats sev...:((

ž žurkaKornēlija 22.03.2010

Šo sludekli taču ārzemnieks rakstījis un ar googli tulkots, tāpēc arī tik neprecīzi un murgaini, bet galvenā doma ir saprotama--vēlas kucēnus pārdot, tikai ar adresīti saputrojies...

L laima 11.07.2010

Lautini-neuzkeraties uz sadiem sludinajumiem kuri ir tulkoti no googla, vinus jau radija BEZ TABU-vini pieprasa prieksapmaksu un tad pazud.Latvija jau ir daudz naivie mulkisi, kas ir apkrapti.Par velti tur neko nedod.Ja gribat suni, tad ir japerk!