www.sudzibas.lv Annija Bokta Izspiedēja, apmelotāja, šantažē ar mērķi iegūt sev vēlamu labumu

Annija Bokta - Izspiedēja, apmelotāja, šantažē ar mērķi iegūt sev vēlamu labumu

Uzmanieties no šīs sievietes mele, izspiedēja, slavas tīkotāja. Lasīju šīs sievietes rakstu un esmu neizpratnē, mā gan cilvēks spēj būt tik bezkaunīgs, cik zinu visi augstskolas darbiņi tiek pirkti ss.com no izpildītājiem vai arī piedāvāti ātrai izpildei par lētām naudiņām, tiklīdz ienāk darbiņš. Nekādā gadījumā neatbildiet šim e pastam [slēpt]@gmaj.com kur tik iegūts jūsu vārds ar mērķi nomelnot ja atteiksieties palīdzēt. Cilvēks iegūst vārdu uzvārdu un publiski zīmējas, vēloties panākt savu, jeb panākt darbiņu veikšanu par velti. Špo uzskatu par publisku šantāžu. Kā arī draud izņemt savu veikumu ja tiks izpildīti visi pusgadu krātie skolas darbi un eksāmens.

P.S. lūdzu uzmanieties rakstu lai informētu visus par šīs sievietes necilvēcīgajām darbībām...

S Seidija 23.02.2020

[slēpt]@inbox.lv

M Madelaina 23.02.2020

Dīvaini vārdus var izpaust tad kādēļ gan e mail tik slepena informācija , domāju kad visiem būtu jāredz no kā uzmanīties ?

M Madelaina 23.02.2020

Kādi vairāki desmiti? Kauna nav cilvēkiem mūsdienās tas arī viss . Kas vēl otram karmu tam pašam saņemt savu karmu kur un kad pelnījus .

Bet ja nav vairāki desmit,bet tikai viens cilvēks tad vina vārdu tagad liksim pressē un skalosim ,lai kļūst par slavenībām ,kā citviet mūsu sabiedrībā labi pazīstamās slavenības,lai kļūst kā Lemberga kungs vai Aboltiņas kundze.Tad jau virzīsim saeimā ne te di..rst par kautkādu Kārli kurš aiz stūra pīpēja zāli vai dzēra aliņu.Kauns Lavijas sabiedrībai brauc jumts.

Protams domāju cilvēkam jau tikai ceļ pašapziņu kad viņš ir gudrs un pārāks par kādu kurš izgāž žulti sabiedrībā par savu nevarību un neizdarību.

BondsBonds 23.02.2020

Jūtu neviens neviens te nebūs ievuvējs. Dedlains tuvojas.

R Rebbyly 23.02.2020

Dedline :D sasmējos pat čalim te jāņirdz :D

R Rebbyly 24.02.2020

Šito exstszy uz sterilizāciju lai du ras nevairojas ,tauta ziedojjet lūdzu kaut pa centam .:DD:D

S Seidija 24.02.2020

Ne jau inbox bet gmail.com tauta šeit meli

S Seidija 24.02.2020

Neatbildiet [slēpt]@gmail